nasiona marihuany

Poppers

Wyszukiwarka Forumowa:

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Ponoć te magiczne poppersy są extra kumpel moowi ze sa niezle i ich inhalacja ma podobne dzialanie do MJ.Kosztują 30 zł a starczą na calkiem dlugo... mozna je zakupic bodajze na narko.pl czy narkus.pl ie pamietam dobrze. W kazdym razie opinie o tym specyfiku sa dosc pozytywne...niska cena moze zakupimy? :) ale ponoc po wdychaniu zwieksza sie poziom testosteronu i zaczynaja wszedzie rosnac wlosy i pogrubiac sie glos... duzo ludzi tak mówi!!:/ dziwne...



CO TO TYM SĄDZIĆ?
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
popersy sa sprzedawane w sex-shopach jako dodatek do sexu... dla spotegowania doznan...a tak to ludzie wciagaja zeby miec 3-5min banie...wystarcza dwa sztachy nosem i sie odlatuje...bania jest mocno chemiczna czuc w glowie rozpie****ajace cisnienie...ci ktorzy maja problem z cisnieniem lepiej niech uwazaja...jesli czloweik sie zacznie smiac to juz praktycznie bedzie smail sie przez 3-4 minuty az mi bania zejdzie i ocknie sie na podlodze zalany łzami... :lol:

ogolnie zazywanie poersa robi podobne spusztoszenie w glwoie jak buchanie kleju czy rozpuszczalnikow...

najzabawniejsze jest to ze "plyn do czyszczenia głowic" to popers...cenowo chyba tak samo wyglada....mozna kupic w zklpeach z czesciami do audio-video

takze jak ktos chce sobie przeczyscic glowice to polecam :roll:

[ Dodano: 2005-12-25, 16:41 ]
własnie to jest wk***aijace ze takie gowno jest legalne a ziolko nie :evil:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Nom ale wiesz ak juz plote rozpuscili po krajach ze to ponoc zabija uzaleznia niszczy zycie ;) a ja wlasnie siedze sfazowany od 3 godzin po haszu ;) ale za***iście :> to powinno być legalne dał bym bucha policjantowi nawet jakby mialo byc to legalne !!! :p

Ej koyot a wciagales juz popersy? jak niezla faza to chyba zamówie bo na narko.pl jest co sadzisz czy mnie nie wy***ia? na ganje tak ale na popersy hyba nie wypie****aja z dupy co ?

Trpoche wk***ia mnie to ze ponoc cos tam testosteron sie podwyzzsza i wlosy wszedzie rosna :/ czy to prawda?

[ Dodano: 2005-12-25, 21:35 ]
kaczor20 napisał:
Nom ale wiesz ak juz plote rozpuscili po krajach ze to ponoc zabija uzaleznia niszczy zycie

To sie odnosi do ganji ktora powinna byc legal a nie popersy ch*j z nimi
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
no kidys wacahlem popersa ...oblec sex-shopy albo sklepy z czesciami audio video :lol: moze beda mieli taniej...ale to syf...robi papke z mozgu...ale czego to czlwoeiek nei zrobi dla bani i wlasnej glupoty ...
 

Bito

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2005
Postów
54
Buchów
0
W kazdym sex shopie jest...koszt od 25zl do 50....sam kilka razy probowalem...a tak sie sklada ze ostatnio bylo to w piatek...totalny spontan 2 kumpli niegdy nieprobowalo popersa i kupilismy....na 3 osoby starczylo nam na jakies 2 2,5 godziny ciaglego wachania :p....normalnie buteleczka starczala naa kilka dni :]....

Co do bani jest niedoopisania....to samo tlumaczylem kumpla ze niewiem jak to opisac...po sprobowaniu zgodzili sie zemna :]

2 "sztachy" wystarczy na kilka minut...dziala po doslownie 10-15 sekundach....praktycznie caly czas sie smiejesz...podczas dzialania ciezko jest cokolwiek zrobic czy np powstrzymanie smiechu jest praktycznie niemozliwe :]


co do cisnienie nieodczulem jakis zmian....ale po ostatnim maratonie glowa mnie troche bolala...do pierwszego bucha :]

pozdro
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
hehehe to bk :p ale na pewno popers to jest ten do czyszczenia glowic ? a jak w necie sprzedaja na www.narko .pl tto robia buteleczki i daja ten srodek do czyszczenia glowic czy cos tam pewnie dodaja ?? ku**a chyba to kupie :p a sa jakie popersy ze np podział jest slaby sredni mocny?? :p a fajnie pachnie ten poppers bo nie wie czy dostane w sklepie audio video :p a o sex shopach nie bede lazil dajcie spokoj :p
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
zapach ma podobny do jakiegos lakeiru, ropuszczalnika, troche bardziej slodkawy nawet znosny...

a plyn do czyszczenia glowic to powaznie popers...tylko popers oryginalny moze wydawac sie jeszcze slodszy w zapachu...dodaja pewnie cos zeby lepiej wchodziło...a dzialanie jest identiko...
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
ogolnie polecam to scierwo do alkoholu, wtedy jest lepiej...
Jak ktos Ci mowile ze podobna faza do MJ to jakis sciemniacz stary.
Juz bardziej bym to porownywal do jakiegos speeda czy cos. Naplywa Ci wiecej krwi do mozgu i czyjesz ciśneinie pod czapką, pozatym wszystkie doznania sie troche wyostrzaja... fajne przy sexie no i w polaczeniu z innymi dragami, natomiast tak samo to raczej nic ciekawego. Pozdro
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
www.andergrand.pl tu też to sprzdają...a tak po za tym to mówią że to jest drag dla pedałów bo rozlóźnia mięśnie (zwieracz) :D :D
 

kędziorek

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
192
Buchów
0
Mój kumpel posiada owe coś, ale ja po tym nie czuje nic wspaniałego. Rozpieprza tylko łeb i lekko kręci się w głowie, to tyle. Nawet myśli się normalnie. Żadnego śmiechu, żadnych ciekawych przężyć, tylko fajnie usłyszeć swoje serce. Jak widziałem jak kumpel to brał to szyja mu tak pulsowała, że żyły na jakiś centymetr, dwa odchodziły. Jakichś przyjemnych odczuć to po tym raczej nie ma. No ale skoro tak wychwalacie to popróbuje jeszcze, może coś źle ciągne (chociaż nie sądzę;) ).
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Kiedyś widzialem to do kupienia na jekijeś stronce i własnie nie wiedziałem o co z tym chodzi:p bo było w dziale "legalne dragi" czy coś takiego:p no ale teraz juz wiem i zastanawiam się czy7 nie spróbowac..... chociaz nic nigdy nie będzie dlamnie lepsze od ziólka ;)
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
to podobno działa jak krótki speed...rozpie****a mózg strasznie nie polecam
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
nie lepiej wyjarać połuwke albo wypić ćwiartke czystej??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół