nasiona marihuany

purple maroc

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

zielony stworek

Guest
Też na tego rocznego auta planuje Purple maroco ,maroco i rudalis skun 2
 

Alias21

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2011
Postów
243
Buchów
0
dobra stawiacie na tego purple maroc ale jakiego bredera bo o to chodzi purple maroc,maroc,pasion,purple power,holands hope wszystkie te odmianty sa podobne do siebie pod wzgledem wygladu,plonu;)ale róznia sie czasem dojzewania i kolorem topow oraz ich zbitosci topow.teraz pytanie do was jakiego bredera wybrac zeby ta odmiana o ktorej tak piszecie dosza chocia w polowie.pytam bo ziomki mieli maroca i slabo im doszedl;)ale czy ten purple maroc z Female Seeds doszedl by?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
W 2012 mój ziomek kosił PM od początku do końca października, przyznam że kozacki Staff :)
 

yebaq

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2014
Postów
53
Buchów
0
Szczerze to trafiłem na pheno o dziwnym i specyficznym działaniu kopało tak nietypowo ze pokochałem tą odmianę . plon średni , ok 70 g z krzaka uprawa organiczna i zaniedbana z powodu wyjazdu za granice. Flo kończył na początku pazdziernika . w tym roku też biorę 4 pestki :salut:
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Siema, czytałem gdzieś(może w opisie odmiany w sklepach), że rośliny od FS to połautoamty czy coś takiego i trzeba uwazać przy wysadzaniu, zeby nie rewegowały. Stąd moje pytanie, trzymał ktoś przed wysianiem na spota PM pod lampką? Ile godzin dawaliście mu światła(zakładając, że na spota szły 1 maja)?
 
S

ShelbyGT

Guest
Trzymałem PM 16/8 3 tygodnie, wysadziłem pod koniec kwietnia na spota. Nic im nie było, cały czas na wegu.
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
ładny ale hejza w nim nawet 1% nie ma :D liście całkiem normalne :) zresztą w dzisiejszych odmianach liście to coś czym nie należy się już sugerować z racji dużej ilości crossów i mieszania genów. Są indyje z wąskimi liśćmi jak i sativy z szerokimi. U mnie już wszystkie purple maroci na flo :D
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Rili rili. To co znalazleś na seedfinderze to głupota, kiedyś pytałem fms o geny PP to dostałem odpowiedz Unkown sativa x purple indica. Zresztą Haze x skunk po pierwsze nie doszedły tak jak PP we wrześniu a wcale by nie zakwitł, a po drugie byłby mocniejszy, a nie porównywalny do easy sativy. Po trzecie złapać kolor w takim crossie to lata stabilizacji pod warunkiem, że haze był purple. Miałem tą odmianę kilka razy. Tak czy siak w Purple marocu są dobre phena, lepsze i smaczniejsze od samego maroca.

https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=50982&pictureid=1191627

to mój purple z 2012. Liście podobne jak twoje, kolor zaskoczył dopiero w połowie flo.

https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=50982&pictureid=1191622

a to maroc zwykły. Równie wąskie liście i był bardziej sativowy w działaniu od PM





uppkafting o tym samym mówimy bo miałem identyczne pheno, top był zbity na prawdę mocno jak na outa i tak jak mówiłem mocą lepszy od samego maroca. Ogólnie to pheno nie jest chyba tak ciężko trafić, w tym roku zostały mi 2 szt i mam nadzieję, że jedno z nich chociaż będzie tym masakratorem :)
 
Ostatnia edycja:

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Zgodze sie z Tobą Sprasowany, jeśli się trafi na to lepsze pheno w PM to jest to wyśmienite jarańsko do którego chętnie człowiek wraca, tylko że jak wróci to zazwyczaj już nie trafi tak dobrego phena...
Miałem ją dwa sezony, jeden pod koniec czerwca dostał konkretnie gradem, został sam kikut myślałem że się nie podniesie ale dał sobie rade, jak trochę podrósł jakieś 20,25cm znów dostał gradem i znowu go połamało wtedy go spisałem w zasadzie na straty ale o dziwo dał sobie rade, wyglądał co prawda jak automat bo nie miał czasu już iść w góre ale materiał był z niego wyśmienity, było tego nie dużo bo jakieś 20g ale było wyborne topy były zbite jak by rosła pod Hpsem,twarde i kur***ko żywiczne, pozostałe dwa PM w ogóle nie przypominały tego jednego, zupełnie inne w działaniu, zero koloru słabiej kopało i wydawało się mniej obsypane trichomami. rok później miałem też je ale to nie było to pheno o które mi chodziło.
Szkoda że FM tak słabo tę odmiane ustabilizowało bo to odmiana z za***istym potencjałem.
 
H

HCT

Guest
Szczycik tego Purple Maroca, stan na wczoraj, po deszczu :




Dość szybki, na początku października będzie można kosić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół