nasiona marihuany

purple maroc

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
tak wygląda purple maroc 5 czy coś około tego sierpnia - posadzony na początku czerwca





ma ktoś jeszcze to

mam dwa fenotypy drugi z długimi liśćmi






to opis breedera

Purple Maroc specifics:

  • Environment: Outdoors/Greenhouse
  • Cannabis genetics: Ketama (Moroccan)
  • Variety: 95% cannabis sativa
  • Flowering: 8 weeks
  • Harvest: Middle September outdoors northern hemisphere
  • Characteristics: Heavy outdoor resin producer
  • Seeds in pack: Available in packs of 4 and 10 seeds
ale ta roślina nie wygląda na sative
 
Ostatnia edycja:

Floow

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2008
Postów
98
Buchów
0
Moj jest troche mniejszy i mniej zaawansowana faza kwitnienia jescze, ale topki sa kozackie, bardzo ozywiczone i ciezkie.. zobaczymy co z tego bedzie, a mialem kiedys jescze maroca czystego co byl kiedys w feemaleseeds i byl naprawde super! Ciekawe jak to bedzie...:):smokee:
 
U

Usunięty 12614

Guest
ale ta roślina nie wygląda na sative
dzisiejsza genetyka jest po takiej hybrydyzacji że rośliny wyglądają jak sativy i kopią jak indyje, lub, jak w twoim przypadku - na odwrót...
jak tam moc/smak/zapach + intensywnosc/działanie?
 
G

Gość

Guest





topy sa geste ,intensywnie pachna jak plastelina , a szypułki nasion robia sie fioletowe -są całe w trichromach







pachna jak czarna plastelina
 
Ostatnia edycja:

Obuz11

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2010
Postów
158
Buchów
28
I co z tym PM bo mi sie odmiana spodobala i mam zamar ja na outa 11 zaaplikowac. Masz foty z ostatnich dni/harvestu ?
 

Delta Force

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
344
Buchów
0
Gdyby ktoś mógł porównać do zwykłego maroca byłbym wdzięczny. Oczywiście osoby, które maroca uprawiały czyli jakieś 3 lata temu:D
 
G

Gość

Guest
Odświeżam, potrzebuję opinii porownawczej co do zwyklego maroca, niekrzyzowanego, jak to jest z krzyżówką -stabilnosc, moc itp. oraz co do easy sativy. yo
 

borewicz

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2011
Postów
61
Buchów
0
Właśnie sobie myślę ze wcisnęli mi Purple Maroca.
ciekawe c wyjdzie z tego całego zamieszania.
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Mi rowniez dali ta odmiane, zobaczymy co z tego bedzie :):freak2:
 
G

Gość

Guest
i jak tam powie ktoś jak ma się maroc do purple maroca jaka różnica jest między nimi prócz koloru ?
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
Witam chciałbym odświeżyć temat
generalnie interesuje mnie czy kto kolwiek wogóle wie kiedy to sciąć purple maroca z iformacji wyczytanych w sieci pisze ze poczatek połowa września... widzialem zas pare ftorelacji i tna w pazdzierniku jakos w kolo polowy ale za to wysadzone na koniec maja czerwiec ... no i jaki trening stosujecie na tej roslince ?? moze jakies porady i spostrzezenia co do tej odmiany ??:bounce: pozdrawiam
 

OUT KING

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2011
Postów
57
Buchów
0
;614714 napisał:
i jak tam powie ktoś jak ma się maroc do purple maroca jaka różnica jest między nimi prócz koloru ?

jest róznica w działaniu , smaku i kolorze ,2 rózne rośliny ,maroc ma piekne topy kompaktowe
purple maroc ma bardziej zbite ale bardziej obszerne

generalnie interesuje mnie czy kto kolwiek wogóle wie kiedy to sciąć purple maroca z iformacji wyczytanych w sieci pisze ze poczatek połowa września... widzialem zas pare ftorelacji i tna w pazdzierniku jakos w kolo polowy ale za to wysadzone na koniec maja czerwiec ... no i jaki trening stosujecie na tej roslince ?? moze jakies porady i spostrzezenia co do tej odmiany ?? pozdrawiam

maroc jest wczesny tak ciąc mozna koło 1 września nawet póżniejsze koło 15-20 wrzesnia
purple maroc jest póżniejszy 1-15 pażdziernik ciołem ,ale mogą byc wczesniejsze pewnie
 

CANNABISZ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2010
Postów
823
Buchów
1
Wiesz moze apropo maroca jakie ma geny. Jedni pisza ze sativa inni ze indica a nigdzie nie ma nic na ten temat. Moze tak na wlane wyczucie jesli paliles naroca.
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
rozumiem ze miales przyjemnosc z nia juz ? ile wycisnoles ? i jaki trening ogarnoles jesli wogole ja trenowales?? :jaraczz:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół