nasiona marihuany

Piwa niekoncernowe

Wyszukiwarka Forumowa:

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Raciborskie Zielone za***iste piwko a w dodatku jest faktycznie zielone nie tylko z nazwy :D
Trafilem na temat z mojej branży bo pracuje w monopolowym i mam okazje w piz*u piw skosztowac w dobrych cenach gdy tylko jest jakas przecena jedno zawsze trafia do mnie :D Plusy pracy w monopolu hehe noi jak narazie nic tego piwka nie przebilo.
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
z racji przebywania na północy wpadło mi w oko świnoujskie jasne
szczerze takie sobie bez rewelacji
 

Kminkus

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2013
Postów
132
Buchów
0
Raciborskie Zielone za***iste piwko a w dodatku jest faktycznie zielone nie tylko z nazwy :D
Trafilem na temat z mojej branży bo pracuje w monopolowym i mam okazje w piz*u piw skosztowac w dobrych cenach gdy tylko jest jakas przecena jedno zawsze trafia do mnie :D Plusy pracy w monopolu hehe noi jak narazie nic tego piwka nie przebilo.

kiedyś smakowało mi racioborskie ale od kilku miesiecy pijac piwo czuje smak metalu po kazdym lyku...
 

Kminkus

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2013
Postów
132
Buchów
0
weź do ust coś metalowego to też go poznasz.. lub napij sie raciborskiego
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Mój znajomy ostatnio stwierdził to samo, że raciborskie zielone smakuje metalem... Mi smakuje w sumie, ale z takich wydziwianych piw wolę Pinta Atak Chmielu :)
 

Zaroowa

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2006
Postów
48
Buchów
0
Mój znajomy ostatnio stwierdził to samo, że raciborskie zielone smakuje metalem... Mi smakuje w sumie, ale z takich wydziwianych piw wolę Pinta Atak Chmielu :)

Zróbcie sobie test skórny za przykładem T. Kopyry. Wystarczy wziąć i umoczyć palec w piwie i rozsmarować go na nadgarstku. Po 2 sekundach jeżeli unosi się z nadgarstka woń gwoździ (żelazo) to znaczy, że dany browar ma skopany, pordzewiały sprzęt ;)..... ale nie zawsze to jest regułą. Czasem zapach czy posmak metaliczny może zależeć też od rodzaju użytych chmieli ;]

W każdym bądź razie nie pijcie koncerniaków ! Osobiście wychodzę z założenia, że życie jest za krótkie, żeby pić kiepskie piwo hehe :)
A polecam serdecznie Pintę Pierwsza Pomoc - jasny, lekki lager, w czeskim stylu, bardzo słodowy z delikatną chmielową nutą i super goryczką, która długo się utrzymuje . Myślę, że skoro nawet mojej mamie to smakuje, to posmakuje każdemu ;] Jest to moje ulubione piwko i praktycznie nic oprócz tego ostatnio nie piję. POLECAM
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja akurat nie przepadam za posmakiem słodu, wolę te mocno chmielowe piwa. Dla mnie i tak Perły( mimo że koncernowe) przebijają wszystko.
 

Bill Clinton

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2015
Postów
150
Buchów
0
Ciechan Miodowy i Raciborskie. Gorzej, że od piwkowania odwykłem już zupełnie :p
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ostatnio testowałem 2 Pinty, znany mi już wcześniej Atak Chmielu który jest jednym z moich ulubionych piw i Squnrajza, bardzo dobre piwo o ciekawym smaku. Inne od wszystkich innych.
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Nie wiem czy to wypada, ale polecam sklep http://www.piwazdusza.pl/
wysyłają kurierem i mają darmową dostawę na terenie Warszawy przy zamówieniu powyzej 60zł
Ale kupił nie kupił, zawsze można pooglądać i poczytać co się na rynku piwnym dzieje :)

PS zgłaszam ten post moderacji do oceny czy nie jest to niedozwolona reklama, nic mnie z tym sklepem nie łączy, więc jeśli polecam to dlatego że prywatnie uważam że jest godny polecenia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół