nasiona marihuany

Piwa niekoncernowe

Wyszukiwarka Forumowa:

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Dla mnie np goolman jest nie do wypicia :D
 

Diessel

Member
Rejestracja
Sty 29, 2010
Postów
7
Buchów
0
''lwówek książęcy'' niepasteryzowne ,znośny browar ...piłem go podczas przechadzki po ''izerach'' w jednym ze schronisk ...schłodzone w upalny dzień smakowało wyśmienicie
 
D

delete

Guest
perła export po otwarciu ***ie ziołem , moi wszyscy piją hektolitrami goolmana ale ja jakoś nie lubię:D a perła wcale taka tania nie jest :D
 

karolina80

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2014
Postów
69
Buchów
0
perła export po otwarciu ***ie ziołem , moi wszyscy piją hektolitrami goolmana ale ja jakoś nie lubię:D a perła wcale taka tania nie jest :D

Co jak co ale... oszczędzasz 35gr na butelce bezzwrotnej <lol>
 

SpiritCrusher

Well-known member
Rejestracja
Lis 20, 2013
Postów
98
Buchów
0
Też ostatnio zacząłem poszukiwać jakichś dobrych niekoncernowych piwek, lecz jeszcze nic ciekawego nie znalazłem :pl: . Jedyne koncernowe piwo jakie mogę polecić, to Książęce
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
jak dla mnie łomża i ciechan z małych browarów przypadły do gustu
 

Baoab

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2012
Postów
167
Buchów
0
Ja lubie piwka Pinty, Artezana, Ursa Maior no i Brew Dog ale rzadko pijam bo wg mnie stosunek jakości do ceny jest zbyt wielki. No i oczywiście piwa z mojego własnego browaru domowego : )
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
Ja ostatnio z racji iż przejeżdżałem przez Lwówek śląski pozwoliłem sobie zajechać w okolice browaru
i zakupić po sztuce z każdego smaku mam nadzieje że będzie przednie
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Trafiłem ostatnio na przepyszne piwo miodowe. Z reguły za takimi nie przepadam lecz połowica zanabyła więc skosztowałem.
Nazywa się: Połczyńskie - prawdziwie miodowe. Nie jest słodkie - za to leciutkie w aromacie i przyjemne z nieprzeszkadzającym zupełnie aromatem miodu. Chyba najlepsze miodowe jakie piłem kiedykolwiek!
 

Ktoś.tam

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
183
Buchów
0
Ja lubicie troszkę słodkie ale nie za bardzo piwka które umilą wieczór przy filmie polecam Kozel Cerny świetnie piwko.:running-around-smil
 

Kminkus

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2013
Postów
132
Buchów
0
Ja lubie piwka Pinty, Artezana, Ursa Maior no i Brew Dog ale rzadko pijam bo wg mnie stosunek jakości do ceny jest zbyt wielki. No i oczywiście piwa z mojego własnego browaru domowego : )

wreszcie ktoś wymienił prawdziwe browary nie koncernowe:) Viva la vita z Kormorana jest super, albo Witbier z Pinty. Tylko tak jak mówisz cena...

 
Ostatnia edycja:

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Widzę, że ktoś na wykopku siedzi a przynajmniej ja tam to widziałem też miałem to wkleić ale się spóźniłem, powracając do tematu polecam piwo KOMES Potrójny Złoty ale cena, cena i jeszcze raz cena........
 

Kminkus

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2013
Postów
132
Buchów
0
komes kosztuje w granicach 4,5 a browary kormorana, pinty powyzej 6...:(
lubie czarnego komesa który dojrzał tak z pół roku:) no i te magiczne ~10% :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół