nasiona marihuany

Absynt dla nas

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
podejrzewam ze bd na tyle psychoaktywny co zwykły czeski absynt, ale nie powiem ciekawy alk. tylko wydaje mi sie że ze smakiem to jest jak z piwami konopnymi których sie nie da pić ;)
 

Canaba_9o

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2008
Postów
172
Buchów
1
Absyntem sie szybciej na***iesz niz odczujesz jakies dzialania psychoaktywne...;] (ok. 8o%)
 
G

Gość

Guest
To może ja się wypowiem aby poczuć efekt trzeba umieć go pić...
Są specjalne kieliszki do tego, ale można z łyżką i zapalniczką żarową i cukrem.
Pewnie zresztą wiecie jak...
 
G

Gość

Guest
tak ,i może jeszcze to strune zapie****ić

Co nie piłeś nigdy w ten sposób ??

Bierzesz na łyżkę cukier i polewasz absyntem polewasz do kielona też i teraz podgrzewasz cukier ale [ od góry nie od dołu ] z zielonym trunkiem na łyżeczce aż się zacznie karmelizować tylko to trzeba szybko dla tego żarowa zjadasz i popijasz kielonem :D Polecam, Klepie niemiłosiernie...
 
G

Gość

Guest
Bierzesz na łyżkę cukier i polewasz absyntem polewasz do kielona też i teraz podgrzewasz cukier ale [ od góry nie od dołu ] z zielonym trunkiem na łyżeczce aż się zacznie karmelizować tylko to trzeba szybko dla tego żarowa zjadasz i popijasz kielonem Polecam, Klepie niemiłosiernie...
też tak piłem zwala z nóg
 
G

Gość

Guest
Słyszałam też o drinku kahlua+absynt - podobno rewelacja. wyobraża sobie ktoś?
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
ja to waliłem 3x razy tak degustująć.
No i raz po wypiciu nie cąłego 0,5 z kumpelm na ukrainie, nieżle skopało baniak !
wydawało sie ze bedzie taka sam faza jak po vodce, i tak było do czasu, poźnmiej nie wiadomo kiedy sie zerwał film, drugi kumpel mowił ze zialiśmy niewiadomo z czego:) smak osobiście mi nie podchodzi taki ziołowy + te 70 %
no i po pewnym czasie sen...
no i obudziłem sie po jakichś 6 h.
taka moja przygoda z absintem :yeahh:
 
D

delete

Guest
Ja piłem absynt oryginalny i samoróbkę.
Oryginał czeski - 0 efektow tylko hu**wy ziolowy smak ;D

Samorobka- niezła faza zupełnie inna niz po wodce ale jakis halunow to nie łaplismy zbytnio, bardziej takie wkrecane ze cos cie goni itp... i smak samorobki= ochyda jak cholera ale sie opłaca przyjemna faza ;]
 

Canaba_9o

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2008
Postów
172
Buchów
1
to chyba tak naprawde to ten caly absynt i jego dzialania psychoaktywne sa o hu*a rozbic...;/ :pr:
 

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
dzialanie psychoaktywne ???? raczej nie ja osobiscie sie tylko na***alem tym absyntem...taka troche ciezka faza byla :p
pozniej jeszcze zapalilem to juz wogole koko jumbo bylo hehe
pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół