nasiona marihuany

Dopalacze (i inne) tak czy nie

Wyszukiwarka Forumowa:

Wybrane "DOPALACZE" mogą zastąpić narkotyki:


  • Łącznie głosujących
    163

noboo

New member
Rejestracja
Sie 12, 2010
Postów
1
Buchów
0
Witajcie, jestem nowym użytkownikiem forum, przeglądałem trochę posty na temat dopalaczy i innych i chciałbym stworzyć użyteczny post na ten temat. Bardzo proszę o odpowiedzi tylko i wyłącznie na pytanie poniżej bez zbędnych komentarzy których pełno w innych postach.

Jakie specyfiki typu DOPALACZE polecasz i dlaczego (dotyczy tylko aktualnie sprzedawanych)?
Jeżeli to możliwe, to proszę o link skąd.



Teraz małe wytłumaczenie po co mi to:
Otóż piszę prace magisterską o środkach odurzających, narkotykach i ich substytutach. Potrzebuję zebrać informację na temat środków działających podobnie do narkotyków, ale takich które można legalnie kupić, a które "godnie" je zastępują jakościowo i cenowo. Bardzo proszę o poważne podejście do tematu.

Z góry dziękuję za pomoc.
 

Mr.Brown

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2010
Postów
204
Buchów
0
Godnie je zastępują?? Wiesz...raz paliłem jakiś shit z dopalaczy. Faza była inna, ogółem było fajnie, zeszła po kilkudziesięciu minutach a nadszedł ból głowy i ogólne złe samopoczucie tak więc wtedy powiedziałem sobie że nigdy więcej takich wynalazków. Uważam również że żaden produkt z dopalaczy nie zastąpi prawdziwej Marihuany, choćby był zrobiony ze złota
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Jakie specyfiki typu DOPALACZE polecasz i dlaczego (dotyczy tylko aktualnie sprzedawanych)?
Jeżeli to możliwe, to proszę o link skąd.

Jezeli chodzi o dopalacze to preferuje tylko i wyłacznie ziółka to pewnie dlatego ze pale tylko MJ i nie zabieram sie do jakis innych narkotykow typu tabsy , amfa . A co do pytania z ankiety to uwazam ze dopalacze nie moga zastapic narkotykow ( jakies ziolko z doplaczay nie zastapi MJ ) . Dopalacza mozna zapalic raz na tydzien a mj moglbym palic codziennie i w tym jest ta roznica . Przede wszystkim inny stan , po dopalaczach czuje sie nacpany a nie za***iscie zfazowany jak po Marihuanie .


Wracajac do pytania to z dopalaczy preferuje Konkret z MoreFun'u i Black Widow z Smart Shopu . Preferuje je bo po nich przez 30 minut mam niewyobrazalna smiechawe i nie czuje sie tak bardzo nacpany jak np po Smart Shiva z Smar Shopu lub po Kingu z MoreFunu .
Palilem jeszcze Smart Bob ( czy cos takiego , w kazdym razie dopalacz z smart shopu z opakowaniem z bobem Marleyem ) , assasina i flower power .
Te ostatnie najmniej kopia .

W kazdym razie nie polecam dopalaczy zbyt czesto bo wiadomo wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich ilosciach .

Pozdro i mam nadzieje ze cos pomoge .
Nie wiem czy wszystko zrozumiałe ale nie chce mi sie zmieniach
:spalony:
 
L

lolek90

Guest
ja polecam tajfuna na poczatku bania nie do opisania no i cena ok za 0,7 20zł
 

Canaba_9o

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2008
Postów
172
Buchów
1
zdecydowanie Tak... na 1 raz z ciekawosci... sprobowac mozesz pozniej sie przekonasz sam ze nie warto... hujowe w smaku... łeb boli... i krotko trzyma zaaa krotko jak za taki hajs...! no i jakby nie patrzec sama chemia... po co sie truc... ale oczywiscie sam nie bylbym soba gdybym nie sprobowal... zdecydowanie lepsza w h*j MJ...;]
wiec tak Konkret (konkretshop) - spoko bania... smiechu nie da sie opanowac:) ale niesmaczny jak sie go pali... oraz łeb boli...

Kosior - (konkretshop) - podobnie jak wyzej...:)

(te 2 to najmocniejsze produkty z tego sklepu lecz konkret juz bedzie wycofywany.. (ale ponoc maja juz przygotowane kolejne mieszanki) -- nie zamierzam probowac

jamajca gold - (smileshop) - porazka... bardzo slabe... tylko zamulilo na chwile...


ja juz teraz nie polecam dopalaczy ale sam sie nie przekonasz jak nie sprobojesz..;)
 
D

delete

Guest
Git Roman - Psychodeliczna mieszanka ziołowa. (dostepna w odpalacze)

Opcje smakowe/ilościowe
Git Roman sprzedawany jest w opakowaniach 0,25g, 0,5g i 1g.
Opis
Roman jest rzeczywiście git. To obecnie jedna z najmocniejszych ziołowych mieszanek na naszym rynku. Mieszanka ta jest droga, ale bardzo wydajna.
Efekty
Działanie jest bardzo mocne. Podróż introspektyczna, brak sił i ochoty na jakikolwiek wysiłek, brak większej ochoty na rozmowę. Doskonały wybór dla tych, którzy oczekują wprost przybicia do podłogi i mocnego odrealnienia. Do kolekcjonowania raczej w domu, mieszanka wyraźnie wpływa na błędnik, ściągają się powieki, oczy mocno przekrwione.
Czas działania to około 40-60 minut, następnie przez drugie tyle występuje mocne zmęczenie, senność, apatia, lekki nieogar myśli. Wkrótce potem kolekcjoner czuje się bardziej zmęczony, ale wciąż w poprawnym stanie.
Porady
Nie poleca się kolekcjonowania Git Romana przez niedoświadczonych kolekcjonerów, ponieważ napotkane stany mogą ich przerosnąć i zabawa stanie się nieprzyjemna. Do satysfakcjonującego stanu może wystarczyć około pół lufki.
Dostępność
Trudno dostępna mieszanka, obecnie nie sprzedawana poprzez internet.

po tym nie umiałem wstać z fotela nie wiem co w nim jest
 

ognio

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2010
Postów
1,130
Buchów
1
Git Roman - Psychodeliczna mieszanka ziołowa.

zapozyczenie???

http://www.forum-dopalacze.com/wiki/index.php?title=Git_Roman

czy jestrem multi autorem na wielu stronach? widze ze crtl+c oraz ctrl+v opanowane

wszedzei wklejasz jakies cudze teksty, chwilami myslalem, ze jestes botem,

peace


EDIT a i co to za pytanie w ankiecie?? dopalacze to sa narkotyki, nie musza ich zastepowac.

odpowiedz dla autora, zaden dopalacz nie dorasta MJ do piet
 
Ostatnia edycja:

koza janek

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
172
Buchów
0
raczej nie, jak nie będzie zielska to dozbieram kasy i kupię więcej następnego dnia :bongo4::bongo4::bongo4:
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
1.najlepiej omijajcie to z daleka
2.co mozna z tego shitu polecic? NIC...

żaden dopalacz do palenia nigdy na mnie nie podzialal

jedyne co na mnie podzialalo to Coco shery lub normalne. piz*a po tym jest piekna dzieki mefedronowi, ktory bardzo uzależnia i można łatwo przesadzic.

tablety tez nie najgorsze,ale coco wymiata.

a z tabsów to chyba television najlepsze
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
doplacze?? - zdecydowanie NIE!! :thumbdown:
 

GoodTime

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2010
Postów
293
Buchów
0
NIe, dzienkuje :p
Raz sprobowalem ni jakiego Spice Golda i na tym pozostane
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół