nasiona marihuany

Biohumus - tanie i pewne nawożenie

Wyszukiwarka Forumowa:

Mammacha Gandy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2013
Postów
556
Buchów
0
Biohumus jest równoznaczny z posadzeniem roślinki na przegryzionym kompostowniku. Zasiej i sprawdź co się stanie:)

Pozdrawiam
 

Shiva

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2013
Postów
254
Buchów
0
Jedno pytanie mnie korci. Być może ktoś potrafi na nie odpowiedzieć.
Czy biohumus można lać przed ścinką?
 

Mammacha Gandy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2013
Postów
556
Buchów
0
Biohumus zawiera głównie ważna flore bakteryjna i niezbyt wygórowane wartości azotu więc wg mnie można lać

Pozdrawiam
 

kicior-z-syberii

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2014
Postów
306
Buchów
0
ten naturalny od ekodarpola biohumus extra - mozna, sam tak robilem, ale zawsze patrz na reakcje rosliny i na poczatku daj mniej, a pozniej zwiekszaj dawkie:)

kiedys byla na stronie ekodarpola dokladna tabelka z iloscia npk w kazdym z biohumusow. teraz zniknela, nie wiem czemu (moze dlatego, ze te ichnie npk to takie troche gadanie). jedynie jeszcze w niektorych sklepach jest rozpiska npk, np. tu:

http://www.sklep.rudnik.agro.pl/pl/c/Nawozy-hobby/77

bywaja roznice w npk na korzysc flo np. w rabatowych czy dla roslin kwitnacych, albo w aktywit pm duzo melasy wiec i potasu. pytanie na ile to prawda i jak dobrze trzyma te parametry...zreszta przy tych stezeniach, to i tak troszkie herbatka;).
 
Ostatnia edycja:

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Witam ma roslinke jutro mija 2 tydzien zastanawiam sie czy nie zaczac juz lac biohumusa 1 dawke ale nie wiem ile jej mam nalac a wystarczy ze naleje jej 300-350ml wody i podstawkami wycieka doniczka 4l ,ile mam dac tego biohumusa na 1 dawke do 350ml wody zeby czegos nie z***ać?
 

Koshei

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2014
Postów
357
Buchów
0
Witam ma roslinke jutro mija 2 tydzien zastanawiam sie czy nie zaczac juz lac biohumusa 1 dawke ale nie wiem ile jej mam nalac a wystarczy ze naleje jej 300-350ml wody i podstawkami wycieka doniczka 4l ,ile mam dac tego biohumusa na 1 dawke do 350ml wody zeby czegos nie z***ać?
Poł nakrętki.
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
Jeżeli to ten porządny biohumus, to możesz i całą nakrętkę bez szczypania.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół