nasiona marihuany

Purple Haze

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Klasyczny strain.

Nazwę wziął od utworu "Purple haze" Jimiego Hendrixa



a może odwrotnie? Nie wiem.

clear.gif


W każdym razie jest to żywotna hybryda, wyrażająca najlepsze cechy swych szczepów rodzicielskich - wspaniały, czysty high Haze i obfita produkcja żywicy jak u najlepszych indyjek. Aczkolwiek nie tak wysokie aby móc "dotknąć nieba" jak u Hendrixa, rośliny w swej dojrzałej formie stanowią miły widok, majestatycznie wyprostowane, z długimi szczytami o miłej dla oka gęstości i grubym szronie z trichomów.

Purple Haze jest ciemniej ubarwiona niż większość Sativ — jest jej bliżej do Afghani w swej ciemnej zieleni niż trawiastej zieleni szczepów spod równika. Pod koniec kwitnienia liście i łodygi potrafią gwałtownie zmienić kolor z ciemnej zieleni na lawendowy lub fiolet. Zapach jest subtelny kiedy roślina jeszcze żyje ale staje sie znacznie ostrzejszy i wyraźniejszy kiedy topy suszy się po żniwach.

Jedna z moich ulubionych odmian. Paliłem duzo razy, nigdy nie uprawiałem. Może za rok?
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
ładnie się prezentuje. Mamą jest Haze, a tata? afgan? a w jakim seedbanku można ją dostać?
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Słabe to jak wszystkie fioletowe odmiany?

Na pewno nie wbija w fotel. Daje bardzo radosną i pozytywną fazę, typowo sativkową. Raz zapaliłem i szybko poszedłem do lasu schować się przed ludźmi bo nie mogłem przestac się śmiać. Słabą bym jej nie nazwał, przynajmniej w moim przypadku. Może jest słaba dla starego przepalonego trawiarza który pali rano w południe i wieczorem wciągając z całej siły i trzymając dym w płucach dwie minuty. Znam takich kilku.
 
2

2King

Guest
Na pewno nie wbija w fotel
Nie pisz takich głupot, proszę.
No tak, khem. Swoją drogą nic fioletowego i mocnego jeszcze nie miałem okazji palić więc stąd moje pytanie, ale dla dresików z UłesA jest to legenda jak dla polaczka "Skun chemik", zresztą jak chcesz zobaczyć jak wygląda susz Purple Haze i ile kosztuje w hurcie to polecam film - Blockdocumentary ;) http://www.forum.haszysz.com/hood-hood-blockumentary-2005-t18152.html
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Hm... purple haze mają sk***iele tylko feminizowaną.... A ja bym se ją rozmnożył. Poszukam czy gdzieś jej nie mają inne sklepy.
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
piękny topek :) nie wiadomo dokładnie gdzie ta nazwa była pierwsza... wg wiki Hendrix zaprzeczał narkotykowym skojarzeniom.
 

WRX

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2013
Postów
228
Buchów
0
odświeżę temat czy ktoś miał albo ma i poleca ?
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Ice pozwolisz ze odkopie temat i zapytam na czym stanelo z Tym Purple Hazem, sa gdzies dostepne jakies pestki czy jednak odmiana zaginela i nikt nie odtworzyl? A zostaly marne substytuty? Chetnie bym puscil cos dobrego in. Tylko zeby cos tam bylo haze w hejzie.

Cytujac klasyka "pale haze i mam faze"
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
wlasnie kurde masa osob mi odradza ich pestki ktos to mial w ogrodzie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół