nasiona marihuany

Benzodiazepiny

Wyszukiwarka Forumowa:

ksionc

Member
Rejestracja
Kwi 11, 2006
Postów
9
Buchów
0
zjadłem tego gówna niemało od ontylękowych alprazolamów do nassennych estazolamów, gdybym mógł cofnąć czas, to nie ruszuł bym tych leków za ch.. bo skutkiem brania tego miałem/i nadal trochę mam pociętą pamięć, deprechy mniejsze i większe, rożne fobie, bezsenność - to cena jaką zaplaciłem za chwile relaksu bo benzo.
i wam radzę trzymać się z dala od benzodiazepin. żaden drag was tak nie pokrzywi jak to gówno (pomijając dxmy cipacze i inne wynalazki bo to chyba oczywiste ;]
 

bobinoon

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
134
Buchów
0
Warto dodać że u osób uzależnionych objawy nagłego odstawienia są podobno gorsze niż te po heroinie.
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
bobinoon napisał:
Warto dodać że u osób uzależnionych objawy nagłego odstawienia są podobno gorsze niż te po heroinie
Po okresie farmakologicznego leczenia, przeżuca sie pacjentów na leczenie stymulantami...
 

Habakuk

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2006
Postów
427
Buchów
0
Z benzo jadłem chyba tylko clonozepan i po 17 sztukach ***ał mi się na 2 dni film i konkretnie nic nei pamietalem tylko drobne przeblyski...
Nie wiem czy to normalne czy poprostu mój organizm tak źle zareagował na tą substancje?
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
MPS napisał:
Z benzo jadłem chyba tylko clonozepan i po 17 sztukach ***ał mi się na 2 dni film i konkretnie nic nei pamietalem tylko drobne przeblyski...
Nie wiem czy to normalne czy poprostu mój organizm tak źle zareagował na tą substancje?

Na początek radzę 2-3 sztuki clonazepamu. Nie dziw się, że po 17 ***ał Ci się film na 2 dni...
 

Habakuk

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2006
Postów
427
Buchów
0
o kuźwa to ostro heh dodam że jadłem białe chyba najmocniejsze 2mg
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
MPS napisał:
o kuźwa to ostro heh dodam że jadłem białe chyba najmocniejsze 2mg
Jasnożółte 5mg
Białe 10mg



(...)

„Rozrywkowe” nadużywanie benzodiazepin. Taki typ wykorzystywania tych leków stanowi rosnący problem. Duża część (30-90%) lekomanów na świecie używa m.in. benzodiazepin. Znajdują one zastosowanie jako sposób na dodatkowe wzmocnienie działania zakazanych środków, zwłaszcza opiatów, oraz jako środek na kaca po użyciu opiatów, barbituranów, kokainy, amfetaminy i alkoholu. Osoby, którym podawano benzodiazepiny podczas detoksyfikacji alkoholowej, często uzależniają się od nich i mogą zacząć ich nadużywanie, a w rezultacie – powrócić także do alkoholu. Czasami, wysoka dawka silnej benzodiazepiny używana jest samodzielnie dla osiągnięcia „haju”.

Takie „rekreacyjne” użycie leków, jak: clonazepam, diazepam, alprazolam, lorazepam, temazepam, triazolam, flunitrazepam i inne, stwierdzono w wielu krajach. Zwykle są zażywane doustnie, w dawkach znacznie wyższych niż terapeutyczne; niektórzy lekomani wstrzykują je sobie dożylnie. Tak wysokie dawki powodują oczywiście rozwój tolerancji i uzależnienia. Odstawienie leku stwarza wielkie trudności ze względu na niezwykle silne objawy odstawienne, z drgawkami i psychozą włącznie.

(...)

Tekst zródłowy- http://www.benzo.org.uk/polman/index.htm
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Jasnożółte 5mg
Białe 10mg

Chyba w Irlandii.

Lista leków dostępnych w Polsce, zawierających clonazepamum :
Nazwa leku/Postać/Ilość/Cena normalna - Refundacja

Clonazepamum r.ini. 0,001 g/ml 10 amp. 1 ml 21.41 - 0.00
Clonazepamum tabl. 0,002 g 30 tabl. 4.73 - 0.00
Clonazepamum tabl. 0,5 mg 30 tabl. 3.72 - 0.00
Rivotril r.ini. 0,001 g/ml 5 amp. + rozp. 1 ml 13.04 - 2.34
Rivotril tabl. 0,002 g 100 tabl. 19.93 - 4.17
Rivotril tabl. 0,002 g 30 tabl. 6.59 - 1.86
Rivotril tabl. 0,5 mg 50 tabl. 8.70 - 2.50
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
Cytat:
Jasnożółte 5mg
Białe 10mg


Chyba w Irlandii
Nie, w Pl.
Pochodne z rodziny benzodiazepin, nie wywodzące się z clonazepamum.
habakuku pisał o clonach. Mój błąd!
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
W Polsce są takie małe, białe, 2 mg.
 

bobinoon

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
134
Buchów
0
Benzo są dobre jak ktoś ma skręta, albo gdy ktoś wziął jakiś stymulant. Zacząłem je jeść parę lat temu, doszedłem do wniosku że nie warto; Są nijakie, nie ma w nich krzty czegoś fajnego!
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Widzę nie wiem czemu moderacja usunęła mojego posta. Jakby benzosy były czymś gorszym, najgorszym syfem.

A więc:
Jeśli masz ataki paniki (kto tego nie przeżył nawet nie wie jakie to ostateczne, i śmiertelne, oddech śmierci na karku naprawdę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) albo silny lęk uogólniony - alprazolam.

Od którego w ogóle jestem tam w jakiś sposób uzalezniony.

Lorazepam i clonozepan były dla mnie jakieś słabe, mało gorzkie. A to co mało gorzkie jest moim zdaniem kiepskie.

Obecnie biorę w małych dawkach 2-4mg dziennie :sunny:

Z baką najlepsze połączenie ;)
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Alprazolam,czyli xanax,alprox dobra i przydatna rzecz.
 
L

Lord of Old School

Guest
Na atak paniki xanax nawet pomaga, ale ja osobiście wole relanium , szczególnie 5mg :D lepiej dziala moim zdaniem od xanaxu
Pozdro
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Na atak paniki xanax nawet pomaga, ale ja osobiście wole relanium , szczególnie 5mg :D lepiej dziala moim zdaniem od xanaxu
Pozdro

Naszczescie do takich celów używać,nie muszę,lecz rozumiem takie używanie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół