nasiona marihuany

Najmocniejsze Sposoby...

Wyszukiwarka Forumowa:

wojtashg

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2009
Postów
48
Buchów
0
Lubię jointy ale najbardziej co mnie w życiu porobiło to butla:pr:
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
mój skromny ranking:
1. Wiadro
2. Butla, Duży lolek
3. Bonio
 

PaleHajss

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 3, 2009
Postów
1,617
Buchów
0
wiaderko z 5l ale musi byc dobry temacik :jocolor:
 

PaleHajss

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 3, 2009
Postów
1,617
Buchów
0
nie wiem jak wy ale ja ja w 5l butelce nie wkładam zwykłą lufe tylko robie wiekszy cybuch z pazłotka wtedy to jest prawdziwe wiadro z 5l :D
 
U

Usunięty 12614

Guest
ku**a, gdzie wy to miescicie to ja nie wiem, ja mam problem zeby 3l waiderko zaj***ć...
dobrze skonstruowane bongo tez daje rade
 

WścieklyPies

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2009
Postów
106
Buchów
0
kazde dziecko internetu bedzie sie wyklucalo ze za***ie 5 litro wiadro ale to jest wrecz niemozliwe zeby takie wiadro na raz zaj***ć. Ja tez sam 3L to byl moj limit wiecej do płuc nie byłem w stanie wsadzic (mowie o zbitym wiaderku) po ktorym czuc ten gorzki smak w gardle przez nastepne pol godzinki.
5L to sobie mozecie ***nac na dwa razy :freak2: ide robic rosół jak to chesh polecił... :crazy:
 

Green Warrior

Well-known member
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
392
Buchów
1
Jeden ch*j czy butelka 5l czy 2l ! taki sam efekt i tak wbijasz lufke ktora spali sie przy 2l jak i 5 butelce wiaderka są chu**we i nie praktyczne:pr:
 

Suszontos

Well-known member
Rejestracja
Sty 31, 2011
Postów
162
Buchów
0
Co za różnica czy zapalisz jedną lufkę z wiadra 2L czy taka sama lufkę z wiadra 5L? Jedyne co to większa gorsza bo wciągasz więcej powietrza z dymem i nie każdy zmieści w płucach
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Zmieścić 5 litrów w płucach to nie problem, bynajmniej dla mnie, ale osobiście wolę mniejsze butle do wiadra, tak z 1,5 l jest optymalnie. Dymek wtedy maxymalnie skoncentrowany.
 

chudyrok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2008
Postów
345
Buchów
0
ktos tam pisze ze jedna lufka na 1,5l = jedna lufka na 5l jasne zgodze sie z tym w zupełnosci i powiem nawet ze bez sens jest walic 1 nabicie ze zwykłej rurki w 5l baniak
lepiej w korek od 5l butli wsadzic naparstek oczywiscie wczesniej przygotowany tj podzurawione denko scianek bocznych nie nalezy dziurawic,
uszczelnic tektóra potem mozna jeszcze czyms zalepic ale niech tekrura odizoluje nagrzany naparstek od plastiku:zjarany:
sprzet wielokrotnego urzytku mozna np zrobic sobie bryloczek tj na korek mozna nałozyc poxipol <dwuskładnikowy b mocny "klej">i jakos to uformowaz np w krztałcie kapelusza czapeczki czy inne pomysły, poxipolem mozna rórniez uszczelnic to "ufo".
sprawdzcie sobie a nie pozałujecie polecam typowo mocno wysuszone ziółko tylko trzeba byc wprawionym w wiadra ja bym na dzien dzisiejszy sie na pewno nie podjał takiemu zadzaniu:freak2:
zdajcie smokeraport ocencie i opiszcie wrazenie:spalony:
 

olasnp

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2008
Postów
119
Buchów
0
my uzywalismy z ziomkami zawsze dwoch fif wbitych w jeden korek albo jakies duze szkielko od bonga :D dawalo rade <joint>
 

Niezapominajka

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2011
Postów
244
Buchów
0
Z wanny albo muszli klozetowej też się fajnie pali :)
Ale i tak najlepiej z takich "innowacyjnych" sposobów to palenie z jabłka , gruszki albo grepjfurta :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół