nasiona marihuany

Najmocniejsze Sposoby...

Wyszukiwarka Forumowa:

SID

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2006
Postów
135
Buchów
1
apropos najmocniejszego uwalenia to przez palenie sie nieda. Trzeba zjeść, my z kumplem z naszego foliaka (jest fotorelka stara) obinalismy whuj szczytów co paliła je folia . jak od***alismy budyn na 3 porcje , takie spore miseczki , kumpel zjadł 2 łyzki i zostawił i go nieźle poskładało a my ziomkiem po całej misce , i faza była bardzo przytłaczająca ;d hehe reszte porcji ziomka zjadł pies i przez 2 dni nie mógł sie ruszyć ;d (przypadkiem zjadł) pzdr;]
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Ostatnio słyszałem o pompce rowerowej. Podobno kładzie po pierwszym...
 

Mantona

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2010
Postów
124
Buchów
0
ku**a, zaraz będziemy palić z monitora którego używamy, bo dobra bania.
Ja tam palę sobie ze szkła i mi starcza. Nie potrzebuje jakiegoś super napie****acza bo lubię mieć świadomość czy to, co wchodzi mi do ust to jedzenie a nie ku**s kolegi .
 

smc1

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2009
Postów
95
Buchów
0
Butla po wodzie typu Eden jezioro, i buch z calego lolka kto odwazny?:D

hehe. Z jeziora paliłem z łódki i wpadłem do wody z buchem w płucach.
Wiecie co jest sztuką? palenie z morza:D trzeba sie mocno skupic na bujaniu butelką w rytm fali. :D ale da rade ;);) :spalony:
 

czajnik

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
74
Buchów
0
hehe. Z jeziora paliłem z łódki i wpadłem do wody z buchem w płucach.
Wiecie co jest sztuką? palenie z morza:D trzeba sie mocno skupic na bujaniu butelką w rytm fali. :D ale da rade ;);) :spalony:
a z sedesu jeszcze nie probowales??
 

Djbuh

Well-known member
Rejestracja
Wrz 12, 2010
Postów
144
Buchów
0
Ja bym polecał karabinek butelka (jak najmniejsza0.5 cisowianka najlepiej albo cola1L) z fifką w korku i dwoma dziurkami jedna na środku(sprzęgło) druga na końcu butelki żeby było wygodnie ciągnąć.Najpierw naciągamy mleczko do butelki potem jak jest cała biała puszczamy sprzęgło
jak dla mnie mocniejsze od wiadra :D
 
D

delete

Guest
Bongo z lodem i sprzęgłem, 5 litrowa butla z wanny (ale nie każdy wytrzymuje)
 
D

delete

Guest
Jeszcze jest kilka sposobów, jogurt z haszem jadł ktoś? Na łyżeczkę kropelka oleju rozpuszczamy haszyk, do jogurtu mieszamy i do brzuszka.
Szoty czyli po prostu przy końcówce lolka, jedna osoba dmucha tak jak lokomotywa z papierosa (żar trzyma się w ustach) - po przyjęciu jest niezły stan.
No i chyba mam najmocniejszą z najmocniejszych. Szisza wkłada się z 2-3 miesza z tyteksem do szisz, i działa :)
 

Obcy

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2010
Postów
56
Buchów
0
Wiadro-poniewieradło :freak:
Tyle w temacie
 

Top3k

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
184
Buchów
0
miałęm kiedys fajke H2O , zrobiłem ja z dzbanka jakies 300 ml zatkałem komin gumowym korkiem z rurą i cybuchem ( została mi część z kupionej fajeczki) .
Wakacje 2010 nie zapomniane chwile z Fają ; ]

na codzień wolna , jakiś shoop ; p
 

knorr

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2011
Postów
83
Buchów
0
jak wiadro to tylko 5 l butla plus wiadro z wodą , jeden spory cyban na jednego macha, 2 i jest pieknie , najlepsze ***nięcie po 1 szym ;]pzdr

Dokladnie tak! Od tego pochodzi nazwa WIADRO, nie jakies tam 2-3L :smokee:
Chociaz boniem lodowym tez nie pogardzisz
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół