nasiona marihuany

Najmocniejsze Sposoby...

Wyszukiwarka Forumowa:

olek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2010
Postów
555
Buchów
0
tam wole Shishe :yeahh: sreberko na cybuch i jedziesz ; d a taki maly to on nie jest xd bodajże 2giety wchodza do shishy na raz xD
 

Wykusz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2010
Postów
208
Buchów
0
przez żołądek zawsze będzie mocniejsza bania niż przez płuca...mnie makumba trzyma ok 24h.
 

olek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2010
Postów
555
Buchów
0
ja kiedys zrobilem maslo z 5 g dobrego palonka i zrobilem ok 4 kanapki 2 zjadlem i bania tez byla ostra, no moze nie mocniejsza ale dluzej trzyma
 

olek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2010
Postów
555
Buchów
0
A to powiem ci szczerze ze nie wiem .. nie doswiadczylem halucynacji po marii.. ani ciastkami ani makumba ani maslem ani paleniem... watpie zeby po mj byly haluny
 
D

Donie Darko

Guest
Butla po wodzie typu Eden jezioro, i buch z calego lolka kto odwazny?:D
 

WścieklyPies

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2009
Postów
106
Buchów
0
ja tam codziennie jaram butle 3l , i z poczatku jaralem 2l wiadra giet mi wystarczal na caly dzien i mialem taka banie ze o ku**a , po jakims miechu jarania z 2l wiadra , zaczolem jarac 3l. Z poczatku trudno jest taka ilosc dymu do pluc wprowadzic ale po paru razach nie ma zadnego problemu a bania rzeczywiscie jest , ale jak juz jaram te 3l woohoohoohoo , to teraz moge gieta zjarac w 30minut i miec lekka banie , ostatnio makumbe zrobilem z 6-7meskich krzakow , wysianych w polowie czerwca , ladne krzaki sie rozrosly. Wygotowalem to 2 x w wodzie i potem w mleku z polowa masla (1.5l mleka)
gotowalem to godzine , potem wypilem szklanke , poczekalem 30min ***lo mnie i wypilem druga szklanke i potem juz nie czulem takiej banii jakiejs wiekszej ;/
a sam wypilem cala mixturke. Stwierdzam ze po 30minutach po wypiciu pierwszej szklanki zjadlem pizzy troche i moze to spowolnilo strawienie makumby etc.
I zgadzam sie duze bongo rozpie****acz na maxa :bongo4:
:spalony:
 

Julian

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2010
Postów
103
Buchów
0
Butla 3l na raz? :zombi: No to grubo stary,respekt.:crazy: I jak nie którzy piszą,dobra chmura z bonia robi swoje :bongo4: :bongo4:
 

WścieklyPies

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2009
Postów
106
Buchów
0
eeee tam , normalka jak jarasz codziennie to idzie sie przyzwyczaic.
3L i z 0.4g na kazde nabicie i czasem nie powiem jest taka bania ze az milo
ale jak sie pali ten sam temacik z 2tygi to juz wtedy prawie wgle nie kopie
potem jak jest cos nowego no ale jak to od dila jakis shit posprejowany bug sprayem tylko zeby klepnelo takze dlatego dolaczylem do haszysz.com!!!
VIVA LA HASZISH! :crazy:
 

canneser

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
492
Buchów
1
wiadra z cybucha z bonga butelka 2L - 3L
albo skorpion lub podobne bongo cieżkie do ogarniecia na hita
 

SID

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2006
Postów
135
Buchów
1
jak wiadro to tylko 5 l butla plus wiadro z wodą , jeden spory cyban na jednego macha, 2 i jest pieknie , najlepsze ***nięcie po 1 szym ;]pzdr
 

DKGPL

Member
Rejestracja
Wrz 25, 2010
Postów
19
Buchów
0
Wiadro z akwarium lub jakiegoś śmeitnika 20-30 litrowego z 2-5 litroweej butli :p nie ma nic lepszego :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół