nasiona marihuany

Najmocniejsze Sposoby...

Wyszukiwarka Forumowa:

WścieklyPies

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2009
Postów
106
Buchów
0
Siemano , sory ze mecze was kolejnym niepotrzebnym threatem ale chce sie
upewnic czy nie ma lepszego sposobu zeby sie zapie****ic jak swinia
Chyba kazdy sie zgodzi ze N1 - Wiadro (najlepiej ze sreberkowym cybuchem)
N2 - Kaczucha (butelka + sreberko)
N3 - Bongo
N4 - Joint
N5 - Fifka
? Ktos zna jakies arabskie , chinskie lub japonskie sposoby jarania gandzi zeby sie zapie****ic za pomoca domowych urzadzen?
Dzieki za zrozumienie i szukanie wspolnego celu :lol3:
:smokee:
 
E

eMCe0

Guest
Dołączam małe pytanie, kiedyś ktoś zapytał się mnie czy paliłem ze stołu. Ktoś zna ten sposób palenia?
 
G

Gość

Guest
zdecydowanie polecam nietopera http://www.forum.haszysz.com/nietoper-upie****acz-t24432.html
 

WścieklyPies

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2009
Postów
106
Buchów
0
panowie tez slyszalem ze gdy ziolo jest palone przez wiadro ***ie to o wiele bardziej pluca niz po blancie , czy ktos wie wiecej na ten temat? Jest wgle jakas opcja zdrowszego palenia oprucz wapuryzatorow? Moj brat pali gandzie dzien w dzien od ok. 6 lat , szlugi od wieku 15 lat teraz ma 27 , i ostatnio omalo sie nie udusil pojechal do szpitala i sie okazalo ze pluca ma koloru czarnego i wgle zapalenie pluc i hardkor kompletny.. ziolo i szlugi dalej jara ale ile jeszcze przezyje to tak szczerze h*j go wie.
Pozdro. <shiza>
 

.K.O

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2009
Postów
407
Buchów
1
nalewka z marii albo olej z artykolu SS nie probowane ale sadzac po makumbie to pewnie wymiata lepiej niz ona<lol>
 

KostkaBrukowa

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2010
Postów
118
Buchów
0
jarania sposób to nie jest, ale jak chcesz się upie****ić jak świnia to możesz zrobić masło :D
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
paliłem na różne sposoby ale od wiadra nie spotkałem nic mocniejszego.
 
T

THE STIG

Guest
I to nie raz :sunny:. Najlepiej jednak wiadro + solidny cybuch od bongosa. Albo samo bongo, oczywiście jeśli ma odpowiedni kaliber.
 
D

delete

Guest
Sam pale aby lolki a jak blet nie ma to fifka, ale znajomi wala wiadra butla 3litrowa + lufka z cybuchem na 2-3 szkła. Podobno nie wiadomo gdzie sufit a gdzie podłoga :freak:.
 
D

delete

Guest
proste i logiczne największym upierd@l@torem jest BONGO i wie to każdy kto umie ściągnąć wielkąąąąąąą chmurke:))<wodna> oczywiście czyścioch
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół