nasiona marihuany

Plakat

Wyszukiwarka Forumowa:

manto123

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
156
Buchów
0
Ostatnio postanowilem nieco przyozdobic swoj pokoj, zaczynajac od plakatu. Szukalem nieco po allegro, ale z marnym skutkiem. Moglibyscie cos zaoferowac, jakis plakata, dosc wiekszy (cala sciana jest pusta) w klimatach hmm reggae?:spalony:
 

ThisIsThis

Member
Rejestracja
Cze 24, 2010
Postów
8
Buchów
0
Ja bym sobie wywiesił flage Jamajki , albo taka rasty z lwem ; D . (lion of judah) ; ) . :jaraczz:
 

grabel

Active member
Rejestracja
Kwi 9, 2010
Postów
30
Buchów
0
link! - łamiesz regulamin !

tu masz za***isty obraz Boba który można sobie na allegro kupić bądź gdzie indziej ;p wprawiasz w wielką antyramę i wygląda bosko :D Bob jak kręci blunta ahhh <shiza>

a ogólnie to na allegro są różne flagi etc. i nie jest to dość drogie, za 25zł na pewno znajdziesz coś dość dużego plus tam przesyłka <joint>
gl & hf<shiza>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

manto123

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
156
Buchów
0
No wlasnie Bob mne nie interesuje, widzialem go juz na allegro. Jakos ciekawie ozdobiony lisc lub cos w tym stylu predzej?
 

puffin9

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2011
Postów
115
Buchów
0
1. Spal 2 blanty
2. Zrob projekt
3.Idz do drukarni
4.Pokaz efekt :smokee:
 

uhip

Well-known member
Rejestracja
Lis 28, 2008
Postów
74
Buchów
0
polecam link! - łamiesz regulamin !
efekt jest niezły. zrobiłem tez księzyc na całą szafe;]
program posteriza tez jest ok jak ktoś ma kijowe łącze albo chce drukować wielkie zdjecia.
2ga sprawa to polecam kupić sobie laserówkę uzywaną. kolega 2lata temu dał 130zł i do dziś drukujemy wszyscy do oporu-cały czas na tym jednym tonerze. na atrametnówce juz by pewnie poszedł z torbami;D



 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

SzalonySzaleniec

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2012
Postów
162
Buchów
0
Fajny pomysł na ściane to były takie naklejki w kształcie liści ganji na allegro
 
K

KEFIR

Guest
U mnie niebawem zawisnie kilka grafik Beksinskiego. Wszystko kwestia gustu. Sam sobie musisz odpowiedziec czego szukasz.

 

GreenOps

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2014
Postów
89
Buchów
0
link! - łamiesz regulamin !
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół