nasiona marihuany

Nie cała fotorelacja 2010

Wyszukiwarka Forumowa:

Junior_Sensi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
95
Buchów
0
To jest lemon,moc średniaki dobra odmiana dla początkujących :spalony:

farmer pie****isz ,że foty wstawiasz a zes chu*a wstawil ladnie Cie zawiesilo hehe ale juz ch*j wiem ,że to przedawniony out z przed czterech latach ale normalnie wk***iają mnie takie fotorelki.. sam mam nie dokonczone bo mi wy***ali krzaki... ale jak cos komus wyrasta do konca to niech do konca przeprowadza nalezycie Pozdro i bez urazy Blesss !
 
V

vegito

Guest
Ale chłopak ma racje ! mi w tym roku za***ali krzaka ale na szczescie odzyskałem i foty chu**we ale wrzuciłem a nie ku**a w chu*a leca jak RF bo mają ,udowodnijcie i przeprowadzcie do konca skoro sie podjeliscie ! :)
 

Junior_Sensi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
95
Buchów
0
displayimage.php
[/URL][/IMG]

Twoja nagroda za odkopanie. Niech Ci słuzy.

ziomus mam tyle lopat ,że napewno sie nie przyda heheh a tym bardziej zlota :D ale dobra rozkmina hah pozdro i napewno nie zdenerwowales mnie tym a raczej rozbawiles wiec dziekoweczka za ubaw. Blesss !
 

Kasiula

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2012
Postów
181
Buchów
1
Śmiesznie jak na forum o paleniu ktoś coś takiego odkopie pewnie spalony i sobie komentarz zostawi :D
 

Junior_Sensi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
95
Buchów
0
haha no bywają i takie fazyy kasiula ja juz od dawna siedze na forum a to ,że nie ma co juz na nim robic to odkopuje stare pie****y hehe noi co z tego kolego ,że z przed 5 lat.. nie wazne.. forum to forum mozna pisac ? mozna.. Dziekuje Dobranoc. Kazdy ma rózny pogląd i podejscie na tego typu rzeczy wiec to kazdego sprawa co napisze , wazne zeby mialo sens a nie jakies pie****enie o shopenie. Pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół