nasiona marihuany

Morphine

Wyszukiwarka Forumowa:

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
brak argumetow jak zauwazylem po wielu postach...i jest cichutko:p
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Dlaczego zaśmiecacie temat o takim wspaniałym środku, jakim jest morfina? Proponuję skończyć ten offtop, lub wydzielić go do odpowiedniego tematu...
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
widac ze ktos niepotrzebnie szczeka
 
K

Kura_MKS

Guest
Więc napisze ktoś na poważnie jakie miał fazy po Morfinie ? (Czysta ciekawośc...)
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
Shogo napisał:
Potrzebujesz Pomocy --------------------> P.W.
naucz mnie jak to nic nic nie rozumiec i niemyslec logicznie??because ==No Brain no Pain== ehh ty to masz fajnie :thumleft:
hehe i tak nie zalapiesz jak wielu tekstow po twoim adresem!Is Good for You!! :thumright:
 
J

JuMpEr

Guest
gadajcie na temat xD


ja tam w życiu nie tkne innego środka niż MJ :queen:
 

lestat

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2006
Postów
105
Buchów
2
JuMpEr, obudź sie... popatrz na daty postów nad tobą... :salut:
 

tertO44

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2009
Postów
102
Buchów
0
ale przynajmniej pokazuje idiotow co pisza glupoty a nawet nie doczytaja wszystkiego!!niech sie wrescie ludzie naucza czytac i szukac!!tyle razy jest to walkowane a ludzie dalej nie kapuja!!
Dokładnie ja po drugim poście wiedziałem ze to ściema(po ch*j było to pisać jak z prawdą nic wspólnego nie ma, choć w sumei nie wiadomo), ale jeszcze czytałem to pie****enie, a skończyłem na twoim poście, dalej nie będe czytał, szkoda czasu... edit ee i jeszcze stary temat za***iście poprostu... soryy
 

Drugsonamicon

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2008
Postów
281
Buchów
0
tera bedzie off.
Czemu tematy nie mogą być reaktywowane? Czy to zło piekielne? Chodź post tertO44 nic nie wnosi, topiki nie powinny mimo wszystko zamierać.
Jeśli chodzi o ten temat to szczerze to wapniak, który ledwo co się rusza, gdyż mamy mało na tym forum opiatowców, co mnie zresztą nie dziwi bo ganja to top temat.
Jednakże mimo wszystko uważam krytykę za odkopanie postu za negatywną.
Pytać nie zaszkodzi jeśli ktoś coś chce się dowiedzieć.
 

jointek20

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
668
Buchów
14
Ja tam wcale nie uważam opiatowców za dno... ich życie, ich wybór i od początku wiedzieli w co się pchają [ przynajmniej większość]
Mimo że jeżeli spróbuje jakiegoś opiatu to tylko gdy będe wiedzieć że jestem umierający np na raka czy inną śmiertelną chorobę to fajnie by było gdyby ktoś dał swój TR albo chociaż spróbował opisać "fazę" na heroinie/morfinie bo ciężko z tym w internecie a szukałem ;)
 
Ostatnia edycja:

gronek

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2008
Postów
410
Buchów
15
A na hypciu czytałeś? Faza jest piękna... Noddingu chyba nigdy nie zapomnę... I właśnie to tak ciągnie do tego dalej, te uczucie że musisz już żyć po takiej przyjemności bez powtarzania jej jest prze***ane i chcesz wziąć jeszcze raz... Dlatego bardzo trzeba z tym uważać, choć uważam, że narkotyki tego typu można brać "sportowo". Przecież to bez sensu się od tego uzależniać w-g mnie, potem traci się tą przyjemność, a myśli się tylko o kolejnym za***aniu panią M. lub H., żeby tylko przeżyć jakoś dzień... Nie tędy droga-opiaty mają dawać szczęście i błogostan, a nie skręt i zrujnowane życie... Takie moje zdanie, nie musicie się ze mną zgadzać.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,322
Buchów
4,333
Odznaki
13
orientuje się ktoś ile kosztuje butelka morphiny 250 ml ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół