nasiona marihuany

Amanita Muscaria

Wyszukiwarka Forumowa:

Klaakier

Member
Rejestracja
Mar 30, 2015
Postów
20
Buchów
0
Choć bym chciał tam zadawać takie pytanie to i tak nie mogę bo moje konto nie ma wystarczających uprawnień na przeglądanie tej strony ;)
 
N

Nadszyszkownik Kilkujadek

Guest
Używali grzybów zbieranych we wczesnym stadium rozwoju.
 

Klaakier

Member
Rejestracja
Mar 30, 2015
Postów
20
Buchów
0
Dobra, bo takie manewry to jest już igranie z losem... tyle ile już wiem mi wystarczy temat można zamknąć, a Admin mógł by przenieść temat do Inne Używki może się komuś przyda.
 
D

DIABLO

Guest
Wywar z tego grzyba spożyty na ciepło, miał działanie odprężające, halucynogenne. W ten sposób szamani wprowadzali się w trans. Natomiast wywar pity na zimno pobudzał, dodawał odwagi, sił i zwiększał determinację. Rzadko jednak zdarzały się zachowania agresywne i ataki szału, podczas których odurzony gwałtownie przewracał się i słaniał aż do momentu zupełnego fizycznego wyczerpania, zakończonego popadnięciem w głęboki sen.

część artykułum zaczerpnięta z
http://herkimer.blog.onet.pl/2010/10/07/szamanski-dopalacz-odc-v-szamanski-dopalacz-ciag-dalszy/
 

Blump

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2014
Postów
139
Buchów
2
Działa ale z tego co wiem to metoda zbierania i suszenia wywodzi się gdzieś z syberii i grzyby muszą być zbierane w określonym czasie i odpowiednio suszone to raczej nie jest łatwy temat a ryzyko spore odpuścił bym
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Sranie w banie;):D
Działa i nie jest groźny dla zdrowia, sprawdzone & potwierdzone :)
Cały szamanizm indoeuropejski od kanału La Manche po Czukotkę i Kamczatkę, oraz ud Skandynawii po Indie (soma) był w dużej mierze na nich oparty. Istotne jest to żeby zbierać kapelusze tylko czerwone Muchomora Czewronego (Ammanita Muscaria), nie brązowe identycznie wygladające bo to inny gatunek, czy jakichkolwiek innych muchomorów- tylko ten jeden jest toksyczny psychoaktywnie a nie śmiertelnie trujący.
Najlepiej zbierać z nasłonecznionych stanowisk rozwinięte kapelusze. Ważne jest by kapelusz dobrze wysuszyć w przewiewnym zacienionym miejscu,tak aby zaszła dekarboksylacja ibotenowego by powstał silnie psychoaktywny muchomol. Wydaje sie iż istnieją różne odmiany różniące się ilością i proporcjami substancji czynnych i mogą mieć różne działanie.
Można pić napar, robić nalewki alkoholowe lub palić, osobiście tylko piłem napar z 3 średniej wielkości kapeluszy.
Smak jest obrzydliwy, grzybno-metaliczny i co gorsza narasta z czasem ciągnąc się muląco od gardła do żołądka, wiercąc i muląc aż do nastania fazy, trwało to 15- 45min. potem zaczyna się huśtawka psychotycznego pobudzenia i sennego osłabienia w równych cyklach najpierw mocniejszych i dłuższych stopniowo coraz krótszych. Wszystko oprawione w halucynacje niepodobne do kwasowo- grzybowych, takie przestrzenne konstrukcje jakby świetlne, raczej geometryczne niż organiczne. Jednak w sumie ciężko to opisać, zwłaszcza że za każdym razem było inaczej.

Jest na ten temat osobny topic więc nie wiem po co mnożyć byty ponad miarę? https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?2759-Amanita-Muscaria/page7
To dział poświęcony uprawie indor!!
 
Ostatnia edycja:

Slu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
422
Buchów
0
http://neurogroove.info/tagi/natura/muchomor-czerwony

Swego czasu bardzo interesowałem się tą tematyką. Byłem regularnym gościem hyperreal. Co ciekawsze było zainteresowanie tylko i wyłącznie teoretyczne. Nic z tego nie spróbowałem. Dziwnie co?

Co do muchomora to pamiętam, że jest to dosyć ryzykowny zabieg. Można bardzo łatwo pomylić jak i przesadzić, a działanie również nie jest jakieś rewelacyjne i zazwyczaj opisywane tripy nie były jakieś ekscytujące i pozytywne. Zazwyczaj było odwrotnie. Więc nie polecam. Oczywiście moja opinia jest oparta tylko na tym co przeczytałem.

Pod tym linkiem masz opisy tripów po tym grzybie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół