nasiona marihuany

Amanita Muscaria

Wyszukiwarka Forumowa:

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
eee.... na mnie nie dzialalo to..... po 1 strasznie robaczywe sa muchomory.... po 2 śmierdzi grzyabm jak niewiem co, a mnie na smak/zapach grzybow bierze na wymioty. Gdy juz wepchalem w siebie ok. 4 kapelusiki, zrobilem wywar z ok. 4-5 i wypilem z kolega na pol. Smak tak okropny ze musialem wsypac z pol opakowania kwasku by to przelknac....

Dzialanie? Tylko czas za***iscie szybko plynal. W nocy dodatkowo przyjemny dlugi i wyrazisty sen. Brak jakichkolwiek innych efektow ,bolu brzucha czy nudnosci.

Moze na kogos z was to dzialalo jakos 'mocniej'?
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Matrio napisał:
...zrobilem wywar z ok. 4-5 i wypilem z kolega na pol...

Może spróbuj przyjąć więcej?

Sezon na muchomorki pełną parą.
Wybiera się ktoś?
Ja w tym tygodniu na bank idę do lasu.
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
ja sie wybieram, ale teraz sprobowac chce zedrzec sama 'skorke' i troszke wierzchniej warstwy, reszte wywalic, bo ponoc to dziala najmocniej ;) a ja mam odruch wymiotyny na zapach grzybow, a co dopiero smak. -.-

mysle ze skorki z 8-10 wystarcza ;) ususzone zjem w przyszly weekend.
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Teraz to rośnie ich od chója :) Życze sporych znalezisk :) Jak sie nie uda to zapraszam na podlasie :)
 

nino

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
663
Buchów
2
ja jutro postaram sie przejechac do lasu po czerwonego ;] ciekawi mnie bania po tym bo jeszcze nie probowalem.
pzdr :silent:
 

FruToS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2006
Postów
662
Buchów
0
bylem dzis w lesie znalazlem 12 srednich kapeluszy pokroilem w kosteczke i sie susza
pytanko czy moge polozyc je polozyc na gazecie i na kaloryferze czy musza schnac naturalnie ? i ile na poczatek wszamac ?
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
moze z 5? ja osobiscie bym walnal z 6-7 bo ostatnio walilem podajze 4(?) i tak kiepsko bylo... chociaz nigdy nie wiadomo jak z moca jest, bo raz trafisz na slabsze raz na mocniejsze...
 

Drugsonamicon

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2008
Postów
281
Buchów
0
Wypiłem wywar z 4 średnich kapeluszy. Kapelusze wcześniej poddałem temperaturze 70*c w piekarniku przez 1,5 h celem przemiany kwasu ibotenowego i muskaryny w muscymol (chodzi o to żeby grzyb nie był toksyczny).

Faska? Hmmmm... jakaś zawsze. Przed wejściem mdłości, ale to norma bo wywar i ogólnie grzyb jest bardzo ciężko strawny. Potem zmiana precepcji, wyostrzenie zmysłów. Kolory jakieś bardziej intensywne, muzyka taka głębsza. Dobry humor ogólnie też.
I tyle.
Efekty jak na muchomora to niewielkie. Haloonów nie było jako takich, poza lekko pływającą ścianą.
Po prostu: za mało zjadłem! :(
 
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
736
Buchów
10
ja z starych zaboonow od kumpli "takich nijakich" slyszalem ze je sie te biale centki
tak z bardziej historycznych zrodel wingowie szamali muchomorki ktore dawaly im ponoc powera :D ja se odpuszcze... tak jak bym teraz bielunia odpuscil
 

Drugsonamicon

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2008
Postów
281
Buchów
0
hehehe.
Wiem!
Pójdę do lasu, pozrywam wszystkie białe centki z muchomorów, wysusze, i będę sprzedawał jako substytut amfetaminy do podania doustnego. Biznes będzie niezły.

A tak serio, to prawdziwy zabobon :)
 

Churchil

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
200
Buchów
1
Ja Bielunia sobie bym nie odpuścił ale muchomorka jeść sie boje:zombi: bo jak cos pojdzie nie tak albo za duza dawke przyjmie to ku**a kopne w kalendarzyk:sunny: a załuje bo u mnie muchomorów jest w ch*ój i wrecz to jest utrapienie bo nawet pod ozdobnymi cyprysami rosna:freak:
Te białe cetki co są resztki tej osłonki to okrywały grzybka co był jeszcze pod ziemią
 
T

telemach

Guest
polecam zupka chinska zoty kurczak z vifonu parzona z 3 pokrojonymi kapeluszami swierzych z srodka sierpnia (najlepiej prostujace sie kapelusze- polproste ale nie do konca wyprostowane)- ciezko sie gryzie te zatwardziale maslaki, jesli w godz sie nie porzygasz to za 2 masz taaaaka faza - obowiazkowo z opiekunem bo mozna widziec w pobitym lustrze i nie moc sklecic sensownego zdania, problemy z chodzeniem inne wymiary, parlitunki i przestlinki itd :D
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
polecam zupka chinska zoty kurczak z vifonu parzona z 3 pokrojonymi kapeluszami swierzych z srodka sierpnia (najlepiej prostujace sie kapelusze- polproste ale nie do konca wyprostowane)- ciezko sie gryzie te zatwardziale maslaki, jesli w godz sie nie porzygasz to za 2 masz taaaaka faza - obowiazkowo z opiekunem bo mozna widziec w pobitym lustrze i nie moc sklecic sensownego zdania, problemy z chodzeniem inne wymiary, parlitunki i przestlinki itd :D
Jadłeś świerzego muchomora i jeszcze polecasz go innym?
Wybacz, ale to już ku**a szczyt głupoty...
 
T

telemach

Guest
przynajmniej nie narzekam na faze bo bede ja pamietal do konca zycia
nie byly swierze wrzucone do zupy ale parzony razem z zupaw wielkim garze(ok 15 min)....
trzeba zjesc troche wiecej swierzych niz 3(tez zalezy od orgaznimu a moj byl wtedy w niezlej formie) zeby powiozlo bialym busem
wiedzialem co robie wiec nie wiem o czym plumkasz
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół