nasiona marihuany

Czysta paranoja

Wyszukiwarka Forumowa:

LST

Member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
23
Buchów
0
Witam.

Ostatnio przeglądałem internet i natknąłem się na stronę "związaną" z marihuanną. Nie wiem czy autor tego "artykułu" jest zdrowy na umyśle, czy może te bzdury są napisane przez PIS'woców :E. Po przeczytaniu tego artykułu spadniecie z krzesła. Niektóre zdania są "mistrzowskie" :E ku**a jak można stworzyć coś takiego !!

http://koszernyblog.blogspot.com/2010/04/marihuana-biaa-smierc.html
 
K

Kot z Cheshire

Guest
o japie****e!!!

wrzucam co lepsze:

"Wywar z marihuany jest najsilniejszą substancją toksyczną na świecie.Podczas wojny z sowietami w Afganistanie,Talibowie użyli słoików z wywarem tamtejszej odmiany marihuany zwanej hashish do zatrucia armii wroga. Słoik taki rzucony na pojazd opancerzony sprawiał,że pancerz topił się a wszyscy ludzie dokoła ginęli w strasznej agonii. Dziś ów wywar odpowiednio rozcieńczony stosowany jest przez większość narkomanów na świecie. Uzależnienie od marihuany jest tak silne,że przyjmowanie kolejnych dawek staje się najważniejszą potrzebą jaką odczuwa uzależniony.


Codziennie na świecie z powodu przedawkowania marihuany umiera około 500 000 000 ludzi. Lobby marihuanowe krzyczy jednak że są to dane zakłamane,gdyż nikt od "jarania" jeszcze nie umarł.Nie wspominają oczywiście o przyjmowaniu dożylnym.Równocześnie podają oni argument że alkohol również niesie za sobą tysiące ofiar. Ostatnie badania wskazują jednak że nie zanotowano ani jednego przypadku utraty zdrowia bądź życia w wyniku spożywania alkoholu (nawet w dużych ilościach).
Pan Stefan (lat 50) pije codziennie od 14 roku życia.Raz za czasów strajków robotniczych zdarzyło mu się zapalić tzw. "trawkę" podaną mu przez znaną obecnie osobistość,zajmującą ważne stanowisko w rządzie.Obecnie pan Stefan przebywa w szpitalu z powodu marskości wątroby-jednego z objawów jakie zostawia po sobie konopia.
-Tyle lat piłem i nic mi nie było.Raz człowiek jakieś świństwo zapalił i już się okazuje po latach że z powodu tego wątroba mu pada-żali się pan Stefan.


Marihuana-zrób to sam!
Marihuana,a właściwie masa marihuanowa jest strasznie prosta w produkcji.
Pierwszym etapem produkcji jest zasadzenie krzaków konopi (tzw.opium),które następnie podlewa się benzyną.Po 2 miesiącach oczom hodowców ukazuje się dorodny ociekający mleczkiem pączek (tzw.szczyt).Owe mleczko zbiera się i dostarcza do tzw. cegielni. Tam też mleczko jest rozcieńczane przy pomocy ACE (co nadaje dymowi specyficznego "kopa")a następnie dodawana jest farba (w zależności od rodzaju używa się różnych odcieni zielonego oraz brązowego).

Tak przygotowany płyn mieszany jest z mieszaniną mąki i cementu co tworzy tzw "cegłe" która następnie po osuszeniu jest kruszona i jako tzw "topy" trafia do sprzedaży.Część otrzymanej marihuany jest jednak oczyszczana kilkukrotnie by otrzymać biały proszek-tzw.kokainę.Kokaina wymieszana z proszkiem do pieczenia oraz serkiem feta (następuje wtedy fermentacja sera co nadaje substancji specyficzne właściwości) daje produkt znany jako amfetamina."


to chyba jednak dla jaj zostało napisane :D
 

deep

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
1,068
Buchów
2
co za bełkot ,tak to już jest jak się po strunach ładuje a następnie przystępuje do pisania ...

stos niedorzecznych farmazonów a pan stefan jest the best
 
C

Cherokee

Guest
nie czytałem całego- po trzech pierwszych zdaniach mam dosc :D
mój bosze czuje sie oszukany- dwa lata tutaj takie ciemoty mi wciskali ze to niegrozne ziele...naszczescie prawda wyszła na jaw- jutro drukuje ulotki z tego 10 000 egzemplarzy i po skrzynkach roznosze- czas uswiadomic innych :sunny:

pomyslcie jakby takie cos w kosciołach rozdawali... ku**a co by sie dzialo ze głowa mała :D
 
G

Gość

Guest
To jakaś ściema z tym artykułem. Ktoś sobie robi niezłe jaja.
Jak można napisać o donosowym przyjmowaniu marihuany, czy o tym, że rośliny konopi to opium. MASAKRA
 

deep

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
1,068
Buchów
2
nigdy donosowo nie przyjmowałes

ja to wcieram w dziąsła i podniebienie , zęby mi troche zzieleeniały ,ale ogólnie jest luss ,da sie z tym żyć ,a i na tripie fakt ten jakoś mnie nie przejmuje
 

LST

Member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
23
Buchów
0
to jest miazga :F

"Donoszenie na narkomanów,osoby noszące jej symbol (tzw. dilerów),oraz kogokolwiek tylko podejrzewacie jest Waszym obowiązkiem."

I tak własnie głupieje nam społeczeństwo.
 
K

Kot z Cheshire

Guest
wole jednak liscie doodbytniczo.

też ten sposób preferuję. skręcam z liści grube cygaro na wzór kubańskich, stawiam je na sztorc, ściągam gatki i powoli na nim siadam - lubię jak długo wchodzi :D:D:D
 

donaldTusk

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2009
Postów
175
Buchów
0
jednak wreszcie dowiedzielismy sie prawdziwej prawdy o marihuanie.To co jest na tym forum to klamstwo.he he he ..podlewanie krzaka benzyna he he koktajle mootowa z marihuany topily pancerz he he he he<peace>
 

Tawerman

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2010
Postów
331
Buchów
0
Jakiś po*** musiał to pisać, na stos z chu*em za herezje :yeahh::yeahh::yeahh:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół