nasiona marihuany

bebook miazga out...

Wyszukiwarka Forumowa:

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
nic nie widac<shiza><shiza><shiza><shiza>
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Troche mnie nie było ale po zbiorach checi na aktualizacje są marne :)

1. Big bud... Został ścięty 24 wrzesnia, nie miałem siły go skubac. Klepa z niego straszny upie****acz moimo wszystko bez siły po jakiejs godzince. Ale od czasu do czasu lubie taka banie upie****ajaca. Moc srednia ale wystarcza. Obok nadal rosnie mały fresian dew. Plesni na bb prawie wogole. Mało i do tego w pojedunczych skupiskach czyli to co lubimy :)
fota z 20 wrzesnia:




a tu z dnia ścinki 24 września, na koncu widok z szafy jak został dopiero co powieszoiny do wyschniecia i tak se wisi do dzisiaj :/





2. Great white shaman...

Ściety 20 wrzesnia, wyszło z niego na sucho 177g :) To w tym przezroczystym czyms plus troche z boku tam jeszcze jest. Wisial w szafie przed big budem. Topki ładne, haj zdecydowanie sativkowy. Wyszło z niego 240 pestek bo słabo zapylilem z poczatku ale starczy :) Klepa nic nie zamula, ozywcza lekka bania w sam raz do piwka, wszyscy gadaja to samo. Podatnosc na plesn lekko średnia. Mało, w pojedynczych skupiskach ale szybko zjadało w wieksze skupiska czyli srednio hehe :)


https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/21347/thumb_xRozpie****.JPG




3. Duży fresian dew...
łatwo łapie pleśn, coś strasznego poprostu, do tego w duzych skupiskach. Pozno kwitnie ale chociaz dojdzie. Z sampli co probowałem klepa podobna do big buda. Dobrze ze chociaz topki sa masywne, ale duzo lisciochow to bedzie duzo przy tym roboty...
FOTO Z 24 wrzesien...




4. Fresian Dew mały...
Rośnie jak ten duzy tyle ze jest mały :p



5. Great white shaman mojej...
wyszło nieco ponad 15g, klepa taka sama jak wiekszego. Grzyb zaatakował na koncu na czubku ale mało wiec wszystko gra.
foto z 16 wrzesnia:



foto z kosy czyli 23 wrzesien :)



6. Easy lemon sativa
objedzona wczesniej przez slimaki i połozona przez zwierza. Myslalem ze nic nie bedzie ale te g zebralem. Material cos pieknego, zero zamułki, jak na polautomata nie czyc genu ruderalisu, nie ma mułka, towarzysko it tak jak trzeba. Najlepsze ze odzioedziczyuł krzaczek zapach lemonki mniam :) Oszroniony strasznie.





dzięki za zaglądanie i komentowanie. Zrobie jeszcze upka z małymi krzaczkami moze i wtedy sie zobaczy jakies podsumowanko moze zrobie i podam wage wszystkiego...

Narazie moge powiedziec ze sie napracowałem w tego outa i wreszcie zaowocowało :) Sporo sie nauczyłem, przedewszystkim ze bez kilku paczek slimakolu nie da rady :p 10 litrow dołek starcza conajwyzej na 40 gram krzaka, 25 juz spokojnie na te pod 200g :) Mam nadzieje ze w nastepnego outa bedzie lepsza pogoda :/
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Przyszedł czas na aktualizacje, mam nadzieje przedostatnia przed koncowym podsumowaniem...

Na placu boju zostały juz tylko dwa Fresiany, jeden poszedł pod kosę 2 pazdziernika, drugi fioletowy 10 pazdziernika...

Duzy Fresian Dew, białe pheno:
zdjecia z 2 pazdziernika:


Mały Fresian Dew, ujawniający się fiolecik
2 pazdziernik:


10 pazdziernik, kosa:


Do podsumowania do którego mam nadzieje sie zbiore :) A tymczasem poprosze o komenty wreszcie jakies bo wam wszystkim nakopie :p
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
no no ładnie przeprowadziłeś fotorelke

buch sie należy :smokee:

napisz na koniec ile wyszło suszu



z fartem! pozdro
 

Nara

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
1,220
Buchów
44
niezle parowy bebok , smacznego
 
D

delete

Guest
Bebook gdziesz ty się ukrył z tą swoją za***istą fotorelacją że ja dopiero teraz ją dojrzałem topki pierwsza klasa pozdrawiam i życzę smacznej degustacji bo wygląda to bardzo smakowicie<lol>
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
ostatnie podsumowanko:
FD Fiolet 38,1
FD Zielony 99,8
GS=152
BB=217

Suma pol kilo troche ponad z tego co zostalo na koniec, nie licze automatow i wczesnych genow albo tych co nie wrociły na wega po wywaleniu z boxika jako reweg...

Sezon uwazam za zamkniety ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół