nasiona marihuany

bebook miazga out...

Wyszukiwarka Forumowa:

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Kule kiełkowane od kwietnia, systematycznie w malym boxiku na sadzonki, pozniej wynoszone po jakis 2-3 tygodniach...

Razem 4 miejscówki, na największych po 50l na krzak powodz majowa, prawie wszystko poszło sie je**c... Zostały 2 "małe" miejcowki z 25 litrow ziemi na dolek, czesto w dolku 2 rosliny :/ Pod dolkiem gowienko, ziemia wymieszana z saletra amonowa, podlewane naturką, gowienkiem ptasim, gnojowką, biohumusem, na flo burza kwiatów substrala...

Obecnie tych dużych pozostawało to co widać, małych jest od cholery to nawet tego nie pokazuje...

Na początek automaty:
1. Lowryder 2 x Whiten Master, byl 3 tygodnie w mikro pod jedna swietlówką, pozniej go wywaliłem do dołka 5l...


2. White Master 1, zapylony diselryderem co siega pasa :) Niestety obie odmiany bardzo podatne na pleśń, w tym i ten wm złapał. Po opysku amistdem od substrala i wycieciu zaporzestało sie rozprzestrzenianie tego...


3. White master 2 i 3... wygladaja podobnie wiec wklejam tylko to zdjecie...

do tego jeszcze 2 lemon skunki, diselryder, dr x wr... zdjec niestety nie mam

A teraz normalne odmianki z piekła rodem :)
Z uwagi że pogoda była jak była w tym roku, wszystkie krzaki bardzo szybko pokazywały płeć, te sadzonki robione na tarsie juz po 3 tygodniach. Dlatego na miejscowke trafiły juz same damki. Szkoda bo potem nagle zapragnąłem zrobić sobie kule a tu lipa :/ No ale cośtam bedzie tyle że nie tak urozmaicone jak bym chciał...

4.Big bud, obok rośnie mały fresian dew


5. Mały fresian


wogole te kule fem jakies takie po***ane w porownaniu do kul reg ktore mialem w tym roku. W 3 dupy mniejze krzaki, gorszy wigor, słowem straszna kapa. Za cene duzo duzo mniejsza mialem dobre ule f2 co to porosły potworki, czestom pokazujac plec znacznie wczesniej niz mialy isc na spota wiec tio tk jakby byly fem :)

6. Duży Fresian Dew, nie wygląda ale ma 2 metry, juz tyle co bedzie potem :/ stoi na zboczu moze dltego...


7. BlueWhite x Candian , moje ulubione dwa krzaki, dalej beda jako cros1 i 2... Najwspanialsze geny z jakimi sie spotkalem na outa, jakość klepy indorowa niemal, mocne ze ja pierdziele :) Ale maj dużą wadę gdyż łatwo łapią grzyba. Gdyby nie to byłby to krzak idealny. Zaczęły juz kwitnac, jak widac pod nasze slonko sa znacznie lepiej przystosowane niz wszystkie femi nl wynalazki... Cross1 zapylony dislem, cross2 lavender x euforia... samego lavendera tez juz kopciłem i bardzo mi przypadło do gustu wiec z oszołamijaca euforią to tez nie bedzie taki zły ten cross :)
cros1:


cros2, troche pozniej kwitnacy



8. Easy lemon sativa, to jako ciekawostka :) bo w koncu duza nie jest, kopciłem ja z in i powiem ze całkiem lajtowna a mimo wszystko klepa znacznie lepszej jakosci jak te wszystkie automaty, a bardzo szybko kwitnie, fajna bania. Jest to Easy sativa x lemon skunk automtic, czyli najmniej mulący automat...


9. Great white shaman, czyli shaman x great white shark auto. To polautomat zy kul reg, inne niz te grzes co to teraz wypuscił. Strasznie rosnie w gore, mało sie z poczatku krzaczac ale pozniej sie wypełnia. Juz to widziałm na indorku, klepa troche lepsza niz poprzedniego polautomata. Miał 2 metry jak go całego nagiąłem do ziemi takie lst na krzaki w kolo, wypuscił chyba z milion odrostó, juz zaczał kwitn terz czekm az sie wypełni a potem zapyle go wlasnym lemon skunkiem auto... No chyba ze znajde jakas normalną odminke od kogos życzliwego ;)



10. GS od mojej lubej, leniuchowi sie nie chce isc ponawozic juz widac dupne brki potasu :/ No ale costam zawsze bedzie...


11. Shaman, rośnie jak rośnie, mały ale nadrabia w ostatnim czasie. Jak widać nie m co porównywać do reszty hehe :) Takie sa te kule fem co to sie kazdy podnieca. Padaka...


12. Purple Power, byłaby dupniejsza o wiele bardziej ale niestety zwierz ujadł prawie całego krzaka i musiała startowac od pocztku :)


Do tego jeszcze są jakies jacki harery crosowane specjalnie zeby dochodziły na oucie, reweg white widdow sativkowe pheno, jakies tam kule z op i inne wynalazki no ale na ta miejscowke akurat nie moge isc boi osttnio ktos mi tam u***ał topoa miesiac temu z krzaka wy***ango z mikro co nie wrocil na wega tylko skonczyl flo, jeszcze jakis pet i browar lezal wiec mowie pierdziele wazniejsze bezpieczenstwo...

Takze uwazajcie na siebie i bliskich, pozdro...
 
Ostatnia edycja:

Fisti

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2010
Postów
118
Buchów
0
Ładne masz planty,lecz radze zdjęcia wrzycac d naszej galerii.Kiedy domniemany harvest
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Hehe dzieki za docenienie :) A zdjecia wrzucam tu do galerii tyle że w miniaturkach tu wkjlejam :p Jakbys choc jedno powiekszył to bys widział ;)

A teraz kilka ciekawostek...

BWC1 zbliżenie na topka:
Trzeba przyznać że tego sie nie spodziewałem, taka mała ilośc włosów a już sie szrobni jak popierdzielony :) Bedzie miazga z tej odmianki. Ciekawy jestekm kiedy dojdzie skoro juz kwitnie. Zapylenie chyba jednak sie udało bo jak widać włosy juz brązowieją...



A tu WM1 zapylony dislem...
Topek cały brązowy juz wszystkie włochy zadnych białych, szron jak cholera ale kule jeszcze blade albo zielone. Conajmniej tydzien dwa i pojdzie pod kose. Martwie sie jednak czy dotrwa do tej kosy, cały czas jest pryskany antygrzybowo a tu teraz grzyb przeniosl sie na łodyge! Widac to na zdjeciu ogólnym :/ Jak to zwalczyc?



 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
1. Lowryder 2 x Whiten Master , "pierwsza kosa za płota" hehe

Przymusowo cięty przez pleśń która zaatakowała go dosłownie wszędzie. Do tego nie było większych skupisk tylko rozproszona wszędzie małymi grzybkami, skubanie tego to była mordęga i czasowa i siłowa... Na dodatek śmierdzi to tak okrutnie przy suszeniu że pobiło chyba dotychczasowego lidera diselka :/ Nie widziałem gorszego śmierdziela, naprawde...
Moc oceniam na 6/10, może mniej... Do tego strasznie przymula... Ale na początek plonów jeszcze w wakacje to czemu nie :)



2. White Master 1

Poszła kosa i na tego osobnika. Wyszło troche pestek z dr przy obieraniu ale jeszcze 3 razy tyle bedzie. Smoke report już niebawem :)









3. White master 2 i 3

wm2


wm3




4.Big bud, obok rośnie mały fresian dew


5. Mały fresian


6. Duży Fresian Dew
Krzaku nie stwardniałą łodyga i się połamał przy ostatnich burzach. Narazie bieda wiec nie pokazuje...

7. BlueWhite x Candian
bwc1



bwc2


8. Easy lemon sativa


9. Great white shaman



11. Shaman
Urósł dość sporo ostatnio...


12. Purple
Za duży to niestety supercroping


Proszę o komenty :)
 

SQNi

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
35
Buchów
0
pestki same się zrobił czy pomagałeś xd ?
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Przeczytałbys cały wątek to w pierwszym byś się dowiedział że zapylałem diselryderem własnej produkcji. Jeszcze dwa inne wm są zapylone tym dislem i bwc1 też nim. Drugi bwc dostaje pył lavender x euforia. Jeszcze pare innych crosów z lemon skunkiem auto i automatami...
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Na chwilę obecną jestem zmuszony przerwać prowadzenie pamiętnika, możeliwe że wroce i pokaże co zostało jeśli wogole coś zostało...

Sprawa ma sie tak że za***ali mi połowe krzakow, w tym te dwa najcenniejsze bwc. Złodziejowi h*j w te pie****one dupsko i krzyz na droge. Najlepiej pod sam pałac prezydencki. Nie wiem jakim trzeba byc swinią żeby wykopac z gruntem 2 metrowe potwory i jeszcze chciec to przenosic. Na koniec dodam że h*j Ci w dupsko złodzieju wszystko itak było zapylone...
 

.K.O

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2009
Postów
407
Buchów
1
wspolczoje,ale plus z tego moglby byc taki ze mogli cie zlapac policemani teraz szabrownik bedzie sie martwil tym problemem.buch <lol>
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Jakis frajer ***any jakby nie mogl sobie kupic nasion i samemu spróbować, przecierz to czysta przyjemność:spalony:
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
o szto frajer 2metrowego planta wykopywac ?

popie****iło chyba go to mu padnie nie przyjmie sie za h*j. Jeszcze kradzione.

wspólczuje
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Nikomu nic nie miowiłem w tym problem./ Jaram sam, nikomu nie sprzedaje, to takie hobby :)

No mam nadzieje że padną sukinsynom co to za***ali bo aż mi żal du*e ściska, juz nawet nie mam pestek nic procz tych pierwszych wm x dr więc nawet nie bardzo jest sie za co wymienić z zaufanymi kolegami, jak co roku :(
 

młody26

Member
Rejestracja
Maj 25, 2010
Postów
16
Buchów
0
mi ktoś dwa tygodnie temu wyrwał 8 dużo mniejszych krzaków,dopiero co zakwitły.jeszcze sporo Ci zostało.dobrze że nie zrobili tego przed samą ścinką,nie ma co się łamać,głowa do góry
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Minęło troche czasu i czas troche podsumować :)

Trochje krzakjów jednak przeżyło, nie za***ali wszystkiego wiec nie jest zle. Nie widzieli wszystkiego hehe :)

Zacznijmy od automatow:

1. Drugi juz w tym roku WHite Master teraz poszedl pod kose. Zapyliem go tylko raz i widocznie zle bo nie ma pestek na nim nic :(

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/21347/thumb_kosa_na_WM_0_pestek_huj_wie_czemu_sie_nie_zapylil_***any____przeciez_zapylalem_go_w_idealnych_warunkach_i_czasie.JPG







2. Big Bud...
Ładnie już kwitnie, świetnie wygląda. Fim rozdwoił szczyty na dwa przez co zdaje sie że są to dwie choinki a to jeden krzak :) Ma ponad 3 metry juz spokojnie. Z lewej mały fresian dew, z lewej najbardziej kawałek great white shamana...





jeden z szczytów dwoch choinkowych:
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/21347/thumb_prawy_odrost_po_LST_BB_k***a_ten_krzak_niszczy.JPG

3. Great White shaman... Widac geny sativki, u innych osobnikow z outa rozowe włosy sie pokazuja po shamanie, długie pąki wyciagniete, wąskie liscie, bedzie fajna sativkowa jklepa choc waga nie zmiazdzy. jesli to dotrwa i zas ktos nie za***ie albo nie polamie wiatr. Widac jak sie wygial pod wplywem wody i pogodymasara. Jak tego nie podepre to moga byc problemy..







https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/21347/thumb_jakos_to_hujostwo_musze_podepszec_%21%21_aha_i_***alem_malego_topka_na_probe_%2C_co_wiecej_to_obrabianie_jest_lepsze_niz_lisciastego_WM.JPG



4. Fresian Dew duży... Ostatnie dwie rośliny z kul fem fd :/ jakoś se radzą choć tak duze nie są i kwitnienie tez za wczesne nie maja. Dlatego twierdze ze nie ma to jak przystosowane do naszego klimatu f2 :)







5. Shaman... Jakiś zwierz obgryzł mu kore z łodygi i krzak padł :( Z kul fem zostały tylko fresiany dwa :/ Do tego wczesne nie beda. Dlatego nie lubie ***anych roslin z kul fem... Reg rules!!!



6. Great White Shaman od mojej lubej ;)
Ładnie widać kolorek rozowy topkow, mimo ze sie wyciagnal to itak bedzie smaczny hehe. Nie ma to jak topeczek od własnej dziewczyny xD

Foto stare bo z przed tygodnia








7. Easy lemon sativa...
Byłoby pieknie rosła fajnie i sie zageszczałą ale wpadł dzik na miejscowke, przewrocil krzaka i objadły go slimaki :( Zamiast 40 g zbiore z niego moze 2g :/ Dlatego foty to nawet nie wklejam...

Procz tego jeszcze wdowa na rewegu, jakies jacki harteryt przystosowane na outa i jakis popie**** kula fem mutak tez mi sie nie chce wstawiac bo nawet nie ma sie czym pochwalic :)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół