nasiona marihuany

Frision Dew & Passion#1 " 2010 "

Wyszukiwarka Forumowa:

Marks_Uk

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
159
Buchów
0
:harvest:Cztery passiony z cięte , siedziałem nad nimi do 5 rano:harvest:


Tu zdjęcie największego z nich.



Za tydzień wrzuce wage suszu. I czekam na Frisian Dew, poza tym jeszcze cztery passiony z drugiego miejsca ale to wszystko za tydziń. Wale braowara i spie****... spać.
Pozdrawiam
 

Marks_Uk

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
159
Buchów
0
Witam
Wysuszone rozważone, więc z tych trzech passionów wyszło mi 11 uncji czyli lekko ponad 311gr gdyż rozdałem jeszcze trochę sampli. Suszyłem na strychu dokładnie 14 dni temperatura w słoneczne dni dochodziła do 22 stopni w nocy spadała do 15-16 stopni wilgotność powietrza wahała się od 55% do 80%. Ogólnie materialik przednie wysuszony i bardzo aromatyczny bez żadnych problemów typu pleśń lub zapach siana. Angole byli miło zaskoczeni że tak mocny materiał można wyhodować na zewnątrz. Co do ostatniej rośliny frisian dew myślę ze jeszcze z 2 tyg, pogoda sprzyja jak na razie choć temperatura w nocy spada już do 1 stopnia oby nie padało.
Pozdrawiam
 
D

delete

Guest
Piekny ten twoj Frisian dew. w przyszłym roku napewno znajdzie sie w moim ogrodzie:grin: w pełni udany outdoor z checia zagladałem:crazy:
 

gil

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2010
Postów
448
Buchów
1
Wziąłem sobie ostatnio jakoś drugie zdjecie na tapete do psp. Nie wiedziałem ze to Twoje.

Kolorowe i pachnace owocowo są najlepsze :D Zazdroszcze jagódki
 

Marks_Uk

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
159
Buchów
0
Dzięki panowie
Dokładnie, intensywny słodziutki owocowy zapach i duże zbite pąki.
Za tydzień zważę susz i moc :] . W następnym sezonie też zawita w ogrodzie.
Pozdrawiam
 

Marks_Uk

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
159
Buchów
0
Witam
Fotorelacja dobiegła końca ale już w głowie plan i zapał na następny sezon :]
Z mojej ostatniej roślinki frisian dew zebrałem 6 i pół uncji suszu z tym ze pół uncji to był odpad zaatakowany przez pleśń ale i tak całkiem nieźle.
Na następny sezon planuje tak samo jak w tym roku ale z jedną dodatkowa odmianą 5 passion, 4 frisian dew i 3 sztuki sensi star w doniczkach na zewnątrz.
Jeszcze raz dzięki za pozytywne opinie i do zobaczenia na wiosnę !!!
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół