nasiona marihuany

Santa Maria

Wyszukiwarka Forumowa:

_dlugi_

Member
Rejestracja
Lut 11, 2007
Postów
24
Buchów
0
Uprawiał ktoś santa marie na out w polsce ??? wiem że już było ale nikt konkretnie nie odpowiedział na to pytanie.....
 

Mary-lover's

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2007
Postów
129
Buchów
0
Też przyłączam się do pytania. Ja w tym roku zasadziłem 10 szt. Narazie są pod lampą a za miesiąc wendrują na out. Ale nie ukrywam że zaryzykowałem gdyż nie wiem czy dojdzie.
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Mary-lover's, no i znakomicie robisz. Nawet jak nie dojdzie to będziesz miał bardzo smaczne palenie. A niedojżałe ziółko ma fajne pozytywne fazki ;P
Posiadasz aparat ? Przeprowadź jakąś fotorelacje z tego przedsięwzięcia w miarę możliwości.
 

Mary-lover's

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2007
Postów
129
Buchów
0
Narazie ledwo co wyszły z ziemi moje roślinki ale jak już będą trochę większe dam zdjęcia.
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
Ja tak samo zaryzykowałem i mam SM.Tez idą na out,napewno na bierząco jak bedą juz więkksze bede wrzucał na forum..
 

k0lek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2006
Postów
54
Buchów
0
Mam jedno nasionko tej odmiany z CFR

Oby coś z tego było :queen:
 

nino

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
663
Buchów
2
pisaliscie wczesniej ze 1 nasionko kosztuje cos kolo 18-20 zl ja kupilem przed gwiazdka 10 nasion za 79zl (ver F5) nie wiem czemu tak tanio :scratch:
 

nino

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
663
Buchów
2
na cannabisie rzecz jasna
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
ciekawe :/ ja za 55 99 placilem,ale calkiem mozliwe bo niedawno jeszcze ceny byly duzo nizsze...
 
M

Marholt

Guest
Mary-lover's, pufinlahh jak tam potoczyl sie los waszych SM??? doszly wam? pzdr :thumright:
 

thj

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2007
Postów
171
Buchów
0
a ile jej brakowalo jeszcze, plesniala cos?
 

madmax

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 7, 2009
Postów
705
Buchów
0
Wiem że stary temat i odkopuje ale może się to komus przydać bo nie widzialem zadnych fotek sm.fotki sa z konca wrzesnia,nie zrobilem fotek przy scince ktora byla gdzies w polowie pazdziernika plesn sie nie rzucala,mysle ze brakowalo jej jeszcze sporo i nie ma szans dojsc w naszym klimacie ale susz mimo ze nie dojzaly to morderczy,bardzo mocne polecam.mocniejsze niz nie jedna dojzala roslina.

SDC11701.JPG


SDC11684.JPG


SDC11688.JPG


SDC11689.JPG


SDC11691.JPG


SDC11692.JPG


FOTKI SUSZU:
SDC12066.jpg


SDC12069.jpg
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
odgrzewam temat, wygląda na to że coś się zmieniło z SM bo kumpel przywiózł w zeszłą zimę kulki jak się mi się wydawało F8 ale na paczkach zamiast 8 weeks flowering było tak: -7 weeks flowering wtedy założyliśmy że błąd w druku. Wrzucił na spota z przeznaczeniem na masło nie odwiedzał tego a kilka dni temu poszliśmy już na kosę, topy gotowe nie tylko zawiązane ale już naszym zdaniem całkowicie gotowe.
Zaraz po powrocie jeden bob wylądował w piekarniku i na szybko do bonia z lodem. Smak paskudny i gryzło nawet z bonia ale wiadomo na szybko temat usmażony. Faza niesamowita, paliłem SM kilka lat temu w Rotterdamie i twierdzę że to właśnie ta sama santa. Miał ktoś w ostatnim roku ich straina? mógłby ktoś sprawdzić co jest na paczkach napisane i czy to da się kupić. Czy to jakiś pilotażowy strain tak jak było z F6.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół