nasiona marihuany

Jedno cięcie, 4 główne topy by Uncle Ben

Wyszukiwarka Forumowa:

Cannamafia

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2016
Postów
213
Buchów
2
A tu fotki z ostatniego outa , stosowalem tą metode i jest calkiem spoko , roslina sie bardzo rozrasta na boki :spalony:


 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
C

cabino

Guest
Zgadzam się z Tobą zacier. Żadnej plątaniny jak przy LST. Jedynie można te 4 szczyty od siebie odciągnąć lekko. I tyle...
jeszcze jedno ciecie na kazdym z 4 szczytów i mnozymy x2 albo x 4, zalezy gdzie ciecie, ale trudno je utrzymac wtedy na jednej wysokosci, wtedy tez siatka by sie przydała bo mi sie wszystko przewracało
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
Siema, zainspirowany techniką wuja Bena i Main liningiem (i topingiem) połączyłem sobie obie metody i nazwałem swój trening "stonoga" haha :-D Dlatego "stonoga", bo z góry roślinka wygląda, jak odwrócony robak z kilkoma parami nóg :p
4 główne topy jak prze Benie to dla mnie było za mało :p
Kiedy powstało parę pięter - zastosowałem topping aby powstały dwie odnogi (usuwając jednocześnie większość liści, jak przy Main lining), następnie kiedy one (2 nowe rozgałęzienia) miały po kilka pięter i na każdym piętrze uformowały się malutkie nowe odgałęzienia - uciąłem je nad 2-3 piętrem :) W wyniku czego teraz po 2 cięciach będą mi rosły mam nadzieję w miarę równe topy w ilości min 8-12 topów (dlatego minimum, ponieważ krzaczek mi zmutował i prawie na każdym nowym piętrze ma po 3 liście i przy nich 3 nowe malutkie odgałęzienia.)
Poniżej fotka, jak to wyszło :)

Finalnie jak będzie - się okaże :p
Teraz czekam, aż wszystkie topy jeszcze urosną, oddale je od siebie i rozlożę po boxie i przełączam światło, żeby wystrzeliły :)
Tak wygląda po kilku dniach:

Co myślicie o moim treningu? "Będą z tego ludzie pff topy?" :-D
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Zamiast 2 szczytów są 4...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Obrazkowo może zrozumie

Tu tniesz na procę:

100_2737.JPG


Tu tniesz na bena:

100_2738.JPG


Pozdrawiam wszystkich którzy zaraz napiszo, że na procę tną wyżej i usuwajo te odrosty z dołu.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Niekoniecznie, ja zawsze te dolne na procę zostawiam.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
avatar75896_7.gif
VS.
avatar33194_12.gif


Trzeba by z klonów polecieć i zobaczyć które lepiej plonujo. :odlot:
 

WeraSknera

Member
Rejestracja
Mar 14, 2020
Postów
11
Buchów
0
30dni życia od tygodnia na lst. roślina gscxamn fv ggs
warto ściąć stożek wzrostu i wszystkie odrosty opierając się na metodzie Wuja Benka kiedy roślina jest zglebowana i ma 4 piętra, a każdy z odrostów się rozkrzaczył ? Ładny dywanik się zrobił na taki pasek scroga, nie wiem czy ryzykować i przycinać wszystko? czy tylko odrosty a stożek zostawić na kolejne kwadraciki scroga?

nie hejtujcie za te kwadraciki :D :D
Proszę o odpowiedź jakiegoś weterana jeśli mnie ktokolwiek zrozumiał :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół