nasiona marihuany

Pierwsza fotorelka by Zlocisz

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

Zlocisz1234

Guest
Ostatnia edycja:
Z

Zlocisz1234

Guest
Przychodzę ze złymi wieściami i dobrymi/neutralnymi

Złe wieści:
Jacyś pie****ce za***ali mi 3 rośliny i kumplowi jedną i sie za przeproszeniem wk***iłem.

Dobre/neutralne :
Największe rośliny nie są zapylone(prawdopodobnie).
Moja największa roślina (niezapylona) rośnie koło największej mojego kumpla ,a jego roślina wyglądała nam na zapyloną i dziwiliśmy się dlaczego moja nie jest zapylona. Wykminiliśmy że prawdopodobnie jego roślina ma chyba taką strukturę topów bo jest dobrze obsypana żywicą i są włoski ( a w zapylonych miejscach nie powinno być) , roślina się nie zhermiła na 100%.

Oto fota głównego topa z rośliny kumpla ( gówno tam widać niestety ale mamy tą fotę tylko ;/ )



Tu top u mojej , 80% włosków brązowych spokojnie już jest i nie wiem czy ścinać bo topy jeszcze jakby za mało zbite.


Z mojej największej rośliny musiałem zerwać 2 topy bo jak były deszcze to roślina się przechyliła na jedną stronę ,a jak się odchyliła po deszczach to 2 topy się złamały.
Ta roślina ma moc :D lufa - jest dobrze 2 lufy - już mi więcej nie trzeba :D (serce zaczyna tłuc , zatyka uszy czasem , pisk w uszach. Noo a potem się wszystko normuje...



Wycięłem 2 rosliny ze spota ukrytego w pokrzywach jakiś czas temu (ponad tydzień) i ze 2 dni temu jeszcze jedną roślinę.
Z dwóch roślin było ponad 300 ciemnych nasion (NIE WYSYŁAM NASION)
a tu fotki tych nasionek ( jeszcze nie wyłupane z zielonych łupin):


Tutaj fota jednej z za***anych roślin : (dzien przed tym incydentem)

troche mi ich szkoda bo zawsze jakieś palenie by było i włożyłem w to trochę kasy i pracy.


A tu jakaś fota z nieokradzionego spota :
, fajnie wygląda jako tapeta w komórce ;P


No to jak myślicie ?
Ścinać tą największą rośline czy jak ?

no bo swiss mix to sativy w większości , mój kumpel miał fajnie zbitą roślinę (tez swiss mix , w tym roku , niedawno ścięta) , jak miał brązowe włoski ,a u mnie są brązowe a roślina wygląda jakby niedawno zaczęła kwitnąć (tyle że żywicy dużo jest :D)
Nie wiedziałem że sativy są aż tak mało zbite


Aha no i stawiajcie oceny w wątku :D
chcę wiedzieć na ile oceniacie, (nie dajcie po chamsku 1 ;P )




 
Ostatnia edycja:
Z

Zlocisz1234

Guest
Niestety już za późno u mnie na konkurs bo rośliny już ścięte ;/

byliśmy z kumplem na spocie sprawdzić jak mają się rośliny po przymrozku
(-5 °C) i liście roślinom zaczynały już więdnąć więc wszystko wycieliśmy i teraz sie suszy.
W spocie ukrytym w pokrzywach rośnie jeszcze jedna zapylona roślina i jeszcze troszkę jej zostało więc ją potrzymam.
Z wszystkich roślin które do tej pory ścięłem mam ok 550 nasion.
z automatów (WR x WR ,DR) ok 100 - 150 pestek
swiss mix -400 - 450 pesteczek

Jakichś wielkich ilości palenia nie mam ale ciesze sie ,że wogóle coś tam mam i nie muszę płacić u jakiegoś dila za jakieś okruchy xD
Wiadomo ... chciało by się mieć więcej ale za rok będzie lepiej bo mam zamiar posadzić duużo roślin w wielu miejscach.
(na jakieś 2 dobre spoty będę przychodził cały czas i pielęgnował by były duże a resztę roślin zostawię żeby same sobie radziły i przyjdę wyciąć męskie żeby nie pozapylało mi wszystkiego i społeczności growerskiej :D )

Więc praktycznie mój tegoroczny out został zakończony (oprócz tej jednej roślinki)



Tu ładny fioletowy topek jednej z roślin. Fajne pheno :D

Tu ten sam razem z innymi

 
Ostatnia edycja:
Z

Zlocisz1234

Guest
Mój out już ok pol miesiaca temu zostal zakonczony , wszystkie rosliny wycięte i spalone.Temat można przeniesc do zakonczonych
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
Mój out już ok pol miesiaca temu zostal zakonczony , wszystkie rosliny wycięte i spalone.Temat można przeniesc do zakonczonych

juz to wyjarales :D? o ku**a buch ;:jocolor: dobre jedzonko heh <joint>
 
Z

Zlocisz1234

Guest
Bardzo podoba mi się ta sativa do palenia cały czas , można palić na codzień.
Indyjki po kilku dniach już nie chciałoby mi się palić , jest zbyt zamulająca.
Jak palisz z kumplami to idzie baaardzo szybko :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół