nasiona marihuany

Pierwsza fotorelka by Zlocisz

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

Zlocisz1234

Guest
Raczej nie :
Na tam na tym zapylonym krzaku to będzie ok 50 pestek tak myślę albo nawet mniej ,a z white russian trochę pestek powierzyłem pewniemu użytkownikowi forum , którego pozdrawiam :D
Trochę rozdam kumplom ,a reszta zostaje na następny out. (planuję spory wysiew)
Więc sorry ale nie rozdaję... Pozatym pakiet swiss mixa na otwartej pestce (www.pestkashop.pl) cos kolo 35 nasion kosztuje 19 złotych więc jest bardzo tanio.
Gorąco polecam wszystkim otwartą pestkę ,a szczególnie początkującym, którzy nie chcą wydawać zbyt dużo kasy na pestki
 

psycholek

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2010
Postów
255
Buchów
0
Spoko ze myslicie o przyszlosci i to sie chwali oby tak dalej
 
Z

Zlocisz1234

Guest
Hehehe
jem dużo :D urosłem wzwyż te 185 cm , teraz myślę ,że powoli pójdę w szerz :D a topy moich roślinek wraz ze mną hehehe.
No ale serio mało to ja nie jem , sie śmieją w domu "ty to masz spust..."
 
Ostatnia edycja:

jerzyk77

Member
Rejestracja
Maj 17, 2010
Postów
19
Buchów
0
No się nie dziwie że tak mówią. U mnie też tak jest przyjde zbakany zjem dwa obiady do tego coś tam jeszcze. Na gastro jedenie smakuje z 50n razy lepiej ;d. Pozdo ładne planciki
 
Z

Zlocisz1234

Guest
Zdjęcia z wczorajszej wyprawy - poszliśmy dać nawozu.

na zdjęciu kumpel , po prawej jego roślina ,a po lewej moja

 

Sokół

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2009
Postów
1,354
Buchów
0
Spoko krzaczki ale coś słabo kwitną ;/ a tu juz prawie wrzesień :freak:
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
ale tragedi i tak nie ma: od kiedy wam kwitna? u mnie jakies 10-12 dni kwitna i jestem zadowolony narazie:) ale wrzesien to 5 tygodni wiec napewno dadzą rade:)
 
Z

Zlocisz1234

Guest
Jedna roślina pokazała preflowery 20 lipca , reszta gdzieś koło połowy sierpnia i sobie kwitną , myślę ,że może na koniec września będą ale pewny do końca nie jestem.
 
Ostatnia edycja:
Z

Zlocisz1234

Guest
Czas na nową porcję fotek , zdjęcia tylko z jednego spota bo kumpel zapomniał mi wysłać fotek z drugiego (ma lepszy aparat)

Największe rośliny

moja


kumpla



Razem:





Reszta roślin na tym spocie:







^^


Na drugim spocie też wszystko dobrze ,rośliny ładnie kwitną.
 
G

Gość

Guest
Ladnie sie to prezentuje choc jeszcze kilka tygodni przed wami panowie do :harvest: Te topiszcza od dołu wyglądają zacnie, dużo słońca wszystkim życze :pr:
 
Z

Zlocisz1234

Guest
Jeszcze gdzieś w maju posadziłem kilka roślin na pewnym spocie ukrytym głęboko w pokrzywach , nie zaglądałem do niego już gdzieś od 2 miesięcy aż do teraz. Były podlane ze 2 razy wapnem i raz nawozem w maju i tyle , teraz podlałem je znowu trochę wapnem i popryskałem środkiem na robale.
oto te rośliny: (wszsytkie zapylone bo były tam męszczaki na 99%)


roslin jest 4 ale mam tylko 2 foty , napewno były tam jakieś męskie bo zapyliły mi te roślinki i te największe moje i kumpla (są jakieś 0,5 km dalej)

A tu reszta roślin na drugim spocie (mam jeszcze na 3-cim ,ale znowu fotek nie zrobiłem)
Jedną małą jak widać już ścięłem :D , ścięłem wcześniej też 2 takie małe

a roślina na zdjęciu pod spodem jest pięknie fioletowa :D



teraz największe (Ten w czarnej kurtce to ja , kumpel trzyma moją ściętą roślinke):



niestety największe rośliny zostały zapylone prawdopodobnie męszczakami które rosły 0,5 km dalej ale już padły.
Te na spocie w pokrzywach to jestem pewien że zostały zapylone tym pyłkiem co trzeba :D a te największe to pewien nie jestem no ale cała okolica została zwiedzona w celu szukania spotów i żadne samosieje nigdzie nie rosną w pobliżu tylko moje i kumpli rośliny no chyba że ktoś jeszcze sobie coś posadził ale jest małe prawdopodobieństwo żeby to był pyłek z samosieji

W każdym razie bedzie w h*j nasion i za***iście dużo roboty przy łupaniu tego :/
 
Ostatnia edycja:

wola boska

Member
Rejestracja
Sie 25, 2009
Postów
12
Buchów
0
zioło to twarde sztuki-bronią sie thc-przykaleczona roślina da lepszy haj!byle z głową:pl:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół