nasiona marihuany

Pierwsza fotorelka by Zlocisz

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

Zlocisz1234

Guest
Witam wszystkich , jest to moja pierwsza fotorelacja .
Zastanawiałem się długo nad umieszczeniem fotorelki ale w końcu doszłem do wniosku ,że muszę się mieć komu pochwalić moimi roślinkami :D
Gleba:Ze spota
Nawozy: Planton Z na weg , planton K na kwitnienie (dają radę)
Pestki:Otwarta Pestka , Kilka passionów i 2 white russian (jedna żeńska , drugi zapylacz)

Początki:
Diesel Ryder Auto (męski, ścięty jakiś czas temu)

Swiss mix ,jeden z moich 2-ch największych roślin, zdjęcie z 15 maja:

2-gi Swiss mix z tych największych:

Zaczynająca kwitnąć white russian :

White russian W towarzystwie 3-ch panów , też WR

Miałem jeszcze WR i Blue Ryder , żeńskie kilkanaście metrów dalej ale opie****ił je jakiś za***any zając.


Terażniejszość :D (zdjęcia od czerwca)

Główny top zapylonej całkowicie WR od góry :

To samo co powyżej tylko zdjęcie z boku :

Jajcarz WR , fajnie wyszło mi zdjęcie tak... Artystycznie :]

Dokupiłem kilka swiss mixów i wysadziłem na początku czerwca ale nie mam ich fotek,
zrobię niebawem:

Tu jedna z młodych swiss mix posadzonych w gdzieś w połowie maja , zdjęcie z początku czerwca(nowe zdjęcia już niedługo):



Noo i tu moje największe krzaki , które szczególnie dopieszczam. (reszty nie trenuję):
2 rośliny :

Tu ta roślina ,która była z tyłu na zdjęciu powyżej , jeszcze przed LST:

Ta sama tylko po LST i Po fimie , ja obok rośliny :D

A tutaj druga:


na roślinie ze zdjęcia powyżej dzisiaj zrobiłem LST i Supercropping , na drugiej zrobiłem tylko supercropping- miała dużo topów i zasłaniały światło nowym.

zdjęcia po supercroppingu:
główny szczyt tej po FIMie:

I jakieś dolne odrosty:

Na zdjęciu wyżej widać liścia ,któremu kiedyś zrobiłem supercropping, żeby nie zasłaniał światła nowym odrostom. Po co ucinać liścia jak można mu zrobić supercropping ? :D


To na tyle , oceniajcie i wgl...
 
Ostatnia edycja:

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
zdrowe planty widze
Łap bucha za supercropping<shiza>
 

Kałach =D

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2010
Postów
343
Buchów
0
ale jak zrobiłeś supercropping na tylu gałązkach to roślina może doznać szoku i zatrzymać swój rozwój ...
 
Z

Zlocisz1234

Guest
Myslałem nad tym czy troche nie przesadziłem ,ale "co będzie to będzie".
Najwyżej będę wiedział na następny raz ,że tak nie trzeba robić.
 
G

Gość

Guest
roślinka sie pozbiera, ja na swojej nie zostawiłem żadnego odrostu którego nie (złamałem)i leci po tym temacie bardzo w górę bez żadnego wstrzymania wzrostu, trening jak inne .
 
Z

Zlocisz1234

Guest
Uff... Pocieszyłeś mnie , dzięki :D
W ile dni pojawią się te zgrubienia ?

EDIT: Dobra , jutro albo pojutrze sprawdze jak tam ... czy pojawiło sie czy nie , zrobie foty wszystkich roslin.
 
Ostatnia edycja:
Z

Zlocisz1234

Guest
UPDATE:

Ogólnie mówiąc , to jest hu**wo jak nie wiem. Susza... nawet pokrzywy wokoło moich roślin więdną.
Nie było mnie tydzień na spotach , jeszcze kilka dni i wszystko by h*j strzelił.
Żyję w przeklętej wiosce , którą cały czas omija deszcz , dookoła pada tylko nie u nas ;/

Foty:
White russian - kilka listków uschło na głównym topie:




Swiss mixy (obraz nędzy i rozpaczy) małe i te największe:




Żenska swiss mix , już zaczęła kwitnąć :


ta wygląda jeszcze przyzwoicie:





i jedna z tych największych (drugiej też zrobiłem zdjęcie ale bardzo niewyraźnie wyszło więc nie wrzucam)


Te największe liście już oklapłe, druga roślina z największych wygląda duużo gorzej , coś zrobiło sobie norę akurat tam gdzie roslina , wszędzie dookoła jest wyschnięta roślinność.
Gdy podszedłem do stawu , z którego nabieram wodę to zobaczyłem ,że brzeg cofnął się o ok pol metra a wysokosc wody o ok.30 cm .
Wchodząc na spota ogarnęło mnie wk***ienie - supercropping dał efekty , zrobiły się ładne zgrubienia ale wszystko prawie szlag trafił.

U mojego kumpla jedna z najładniejszych roslin jest już całowicie wyschnięta ,a druga pol metra dalej (jest bardziej zacieniona) jeszcze w miarę się trzyma.

Jeszcze tydzień temu wszystko było git ,a teraz taka hu*nia...

Myślicie ,że po porządnym podlaniu roślin te liście jakoś się podniosą czy nie bardzo?
 
Ostatnia edycja:

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
spotkalo cie dokladnie to samo co mnie, mi juz 3 rosliny uschly i nadal nie moge okreslic przyczyny tego zjawiska.

<lol>
 
Z

Zlocisz1234

Guest
A ja moge : Susza !
Nawet pokrzywy jak jadę dróżką to wszędzie zwiędnięte , na spocie tak samo.
Na następny raz planuję kupić hydrogel - w moim przypadku bardzo się przyda.

Edit:
Dzisiaj jest ok , cały dzień pada <lol>

Zapomniałem jeszcze dodać ,że w poniedziałek wyjeżdżam na 2 tygodnie ,a roślinami zajmie się mój kolega.Bez tego rośliny by chyba padły przez te upały

Siema wszystkim , jestem już w domu.
Wiem od kumpla ,że 2 najwieksze rośliny wydobrzały przez deszcz i już jarałem troszkę White Russian , kumpel ściął jakiś mały top , z którego wypadały juz nasiona , wydłubałem z tego 55 ciemnych nasion czyli jest dobrze.
Nie chciało mi się dzisiaj jechać na spoty ale w najbliższym czasie pojadę i zrobię troche fotek ,a teraz chyba idę sobie przyjarać :D


PS.Pozdrawiam ziomka z bułgarii ,który zgubił komórkę.
Jak tu wejdziesz napisz na priv.



EDIT:
Byłem na spotach ale nie szystkim roślinom zrobiłem zdjęcia .
Wszystkie rośliny wyglądają dużo lepiej niż w czasie suszy.

Spot u automatów (aktualnie rosną tam tylko zwykłe rośliny , ostatni automat został wycięty dzisiaj):




A tu 2 największe roślinki , w czasie suszy były już za***iście oklapnięte i zaczynały więdnąć ale teraz wyglądają tak... :





Te największe roślinki troche wystają bo trawa pousychała i jeszcze przeszedł deszcz, który położył ją na ziemie ale trzeba myśleć pozytywnie :D


Oto nasiona wyłupane z całej white russian (jest ich ponad 150 tak na oko)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Z

Zlocisz1234

Guest
Update:

Rośliny z zdjęć poniżej mają trochę niedoborów więc dzisiaj albo jutro idę z nawozem na spota .

Oto rośliny z następnego spota + Nowe zdjęcia tych 2 największych roślin:

Zdjęcia roślin mojego kumpla ,które rosną na tym spocie co moje:
Żeńska

Męska,do wycięcia


Tu już tylko moje swiss mixy (żeńskie) :








Tu moje 2 największe rośliny :

Jedna roślina jest męska i przy najbliższej wizycie (czyli dzisiaj albo jutro) mam zamiar ją wyciąć , druga roślina jest prawdopodobnie ,żeńska

Męska:


A tu żeńska , wygląda marnie bo akurat zrobiłem jej supercropping na niektórych odrostach , a na żywo wygląda zupełnie normalnie.


A poniżej to co mi zostało z zapylonej white russian:
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage-71837.html]
[/URL]
 
Z

Zlocisz1234

Guest
Oto nowe update :

Tym razem zdjęcia robione lepszym aparatem - 8 mpix.
Wszystkie rośliny mają się dobrze tylko ta największa miała problemy z ph i niedobory ale nad wszystkim panuję :D

Fotki:

Moja największa roślina po lewej i po prawej roślina ziomka.


znowu moja największa .Ma kilka żółtych liści ale kontroluję sytuację<lol>


Tutaj boczne topy największej rośliny


A tu łodyga tejże rośliny




Teraz czas na zdjęcia troche mniejszych roślinek :






ta roślina została troche zapylona przez męskiego krzaka kolegi(ta sama odmiana - swiss mix) , który został troszkę za późno wycięty. Będzie kilka nasion na nastepny rok<lol>


a tu krzaczek , który zaczął kwitnąć jeszcze w maju i dlatego tak wygląda :D




Roślinki na drugim spocie (zostały tylko 3 żeńskie):






Zostało mi jeszcze 4 rośliny żeńskie , które niedługo będą wyglądać jak ten malutki krzaczek , który zaczął kwitnąć w maju.



A teraz czas na roślinki kumpli ,które rosną na tych samych spotach co moje :
Ak47 auto




Swiss mix ,roślinka jest bardzo wigorowa , rośnie w tym samym miejscu co moje i dostaje praktycznie tyle samo światła ,a jest dużo większa niż koleżanki (tą rośliną już od jakiegoś czasu zajmuję się ja bo kumpel pojechał w "delegacji" :D):


W poniedziałek wybieram się na spota nawozić roślinki , jeśli zauważacie jakieś niedobory to się nie czepiać ! jakiś czas rośliny nie były zbyt obficie nawożone i poprostu mają niedobory , co w pełni kontroluję <joint>

PS.Oceniajcie! Dawno nikt nie napisał żadnego posta w moim temacie , chciałbym wiedzieć co myślicie o moich i kumpli pomidorkach.

Pozdro
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół