nasiona marihuany

Pierwszy Out WWaf x1

Wyszukiwarka Forumowa:

Retnac

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2009
Postów
381
Buchów
0
Wlasnie wrocilem ze spota i mam nowe foty. Co prawda ciemno jak w dupie i strzelalem na slepo, ale mam. Tylko troche rozmazane :pl:

Oto i ona:




Strasznie male te topki, niestety slonce ich nie rozpieszcza :/ *****e chmury...



Tutaj totalnie rozmazany szczyt



Tutaj widac go najlepiej :freak:

Btw podlalem go roztworem Planton K + dolomit + miod. Wszystko w malych dawkach rozcienczone z woda w 1 butelce, woda oczywiscie letnia.

Jest to 53 dzien zycia :OO czyli ze niedlugo bedzie gotowa... czyli ze zbiory beda liche? Nieee, tak byc nie moze <joint> Doradzcie mi co moge jeszcze zastosowac zeby zmaksymalizowac zbiory. Czy nie jest juz za pozno na ripen, ew jakis oprysk z ahashi czy cos. Z gory dziekuje za odpowiedzi i komentarze. Elo! <joint>
 
Ostatnia edycja:

Peter15

Member
Rejestracja
Mar 17, 2010
Postów
24
Buchów
0
Spokojnie możesz lać ripen lub zakupić jakiś lepszy stymulator np canna boost Myślę że tak jeszcze ponad 2 tygodnie możesz ja potrzymać
 

Retnac

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2009
Postów
381
Buchów
0
Chcialem zakupic ripen, lecz o dziwo w moim ogrodniczym nawet o nim nie slyszeli o_O a jest tam naprawde spory wybor :zombi: no trudno, bedzie bez zadnego koncowego boostera. Jade na spot podlac krzaczek i zobacyzc jak sie trzyma :freak:
 

Retnac

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2009
Postów
381
Buchów
0
Wypad na spot sie powiodl, minolem zaledwie kilka osob, wiec moglem na spokojnie zrobic lepsze foty :freak: wkoncu wziolem troche lepszy aparat, a oto rezultaty:



Takei artystyczne wypas zdjecie :sunny:


Nawet ladnie sie prezentuje <joint>









Na tym zdjeciu widac ze szczyt przybiera juz bialy kolor <joint>

Jest to 56 dzien zycia rosliny <peace>

Czekam na jakis komentarz albo cos, bo nikt nic nie pisze i mimo licznika odwiedzim wydaje mi sie ze nikt tu nie zaglada :p
 

sparky888

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2010
Postów
53
Buchów
1
Ja już tutaj zaglądałem kilka razy, ale że sam jestem całkowitym żółtodziobem to nie mam co Ci radzić. Plancik ładny. Jaki jest wysoki? Moja AK47af ma 50 dni i wydaje mi się że jest dużo mniejsza. Ale słabo na początku rosła chyba dlatego że w 2 czy 3 dzień po wykiełkowaniu coś jej liścienie objadło.
 

wariat

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2010
Postów
146
Buchów
0
Nic dodać, nic ująć. Dobrze Ci idzie więc po co coś zmieniać ;o jedną, malutką żeczą jaką możesz zrobić to nagiąć szczyt w strone północną tak troche jak uważasz żeby nie zaslaniał słońca niższym topkom :pr:
 

Retnac

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2009
Postów
381
Buchów
0
Ja już tutaj zaglądałem kilka razy, ale że sam jestem całkowitym żółtodziobem to nie mam co Ci radzić. Plancik ładny. Jaki jest wysoki? Moja AK47af ma 50 dni i wydaje mi się że jest dużo mniejsza. Ale słabo na początku rosła chyba dlatego że w 2 czy 3 dzień po wykiełkowaniu coś jej liścienie objadło.

Nie wiem dokladnie ile ma wysokosci, mysle ze ok. 60cm ale ile dokladnie sprawdze jutro, bo wybieram sie na spot z lustrzanka :freak: czyli ze jutro mozecie sie spodziewac tez wypasionych zdjec <joint> Pozdrawiam <joint>
 

Retnac

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2009
Postów
381
Buchów
0
Siema, wlasnie wrocilem ze spota i mam nowe zdjecia :freak: krzak ma tak jak napisalem wczesniej 60cm i pierwsze wloski zaczynaja brazowiec. Jako ze postanowilem nie podlewac jej juz nawozami, dzisiaj zostala podlana woda z miodem. Ogolnie roslina dostala w ciagu swojego zycia naprawde mala ilosc nawozow i zastanawiam sie czy faktycznie powinienem juz skonczyc ja nawozic, ale plonow juz zabardzo nie zwieksze, a smak moge zepsuc wiec <joint> Co do zdjec, okazalo sie ze ta lustrzanka nie ma odpowiedniego obiektywu do macro :)pl:) no ale zdjecia i tak sa calkiem smakowite <joint>







Glowny szczyt



Szczyt z gory



Jest to 60dzien rosliny.

Co sadzicie o jej wzroscie i bobach jak na 60dzien? Ile palenia z niej zbiore? Czekam na wasze komentarze <joint> Pozdro
 

Retnac

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2009
Postów
381
Buchów
0
To znowu ja, zastanawiam sie czemu wy nic nie piszecie :freak: ale mniejsza z tym, przypadkowo wpadlem na pomysl wyciagniecia ze zdjecia samego szczytu, zeby bylo go ladnie widac. Moze to nie macro ale zawsze cos <joint>



Btw lipa ze nie da sie edytowac poprzednich postow, no ale trudno :sunny: piszcie cos! elo <joint>
 

Najarany Kevin z Teksasu

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
69
Buchów
0
no ładnie lecisz ... mysle ze jej zostalo jeszcze gora dwa tygodnie .. zalezy jak z pogoda a ta w polsce nei dopisuje ostatnmio .. mysle ze wyciagniesz z niej okolo 15 gram nie wiecej ... ale w sumei ladna roslinka .. a moglbys powiedziec jak z jej moca z pod lampy ? duzo ci gram wytszlo ?
 

Retnac

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2009
Postów
381
Buchów
0
no ładnie lecisz ... mysle ze jej zostalo jeszcze gora dwa tygodnie .. zalezy jak z pogoda a ta w polsce nei dopisuje ostatnmio .. mysle ze wyciagniesz z niej okolo 15 gram nie wiecej ... ale w sumei ladna roslinka .. a moglbys powiedziec jak z jej moca z pod lampy ? duzo ci gram wytszlo ?

Nie mialem jeszcze doswiadczenia w uprawie i malutkiego boxa (25x25x50), wiekszosc palenia poszla zanim jeszcze dokonca doschla i wogole z***alem, ale ostatni top ktory przetrwal caly curring i dodatkowo byl to glowny szczyt byl bardzo smaczny :freak: ogolnie smaczny i dobry bit, ale wydaje mi sie ze nic specjalnego. Ale wiecej powiem jak skonsumuje zbiory z tego krzaka po pelnym curringu i w momencie maxymalnej mocy :sunny: zbiorow z poprzedniej uprawy nie wazylem ale w galeri mam zdjecie, ogolnie wszystko zajmowalo kartke a5 i topki byly grubosci 2-4cm na oko tak mi sie wydaje. na oko bylo tego z 20g+ tak mysle <joint>


Szakur666 napisał:
nie no elegancki kwiatuszek a mozna wiedziec ile ma cm???
Ma okolo 60cm <joint>


Dzieki ze wkoncu ktos cos napisal haha <joint> pozdro
 

vikingwp

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2009
Postów
184
Buchów
0
ladny ten ww af, napisz koniecznie smoke raport ;)
 

Retnac

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2009
Postów
381
Buchów
0
Siema, jako ze dzisiaj oddawalem pozyczony aparat, postanowilem zrobic jeszcze kilka zdjec :sunny: krzak powolutku puchnie, ale mimo to zbiory beda dosyc ubogie :( wazne ze swoje i jestem pewien ze po dobrym curringu bedzie pyszne <joint> a oto foty:







A tutaj poboczne topki:





I glowny szczyt:



Moze jutro wrzuce powiekszenia - sama esencje tych zdjec <joint> jak bedzie juz konczyl kwitnac to postaram sie pozyczyc kilka razy lepszy aparat i zrobic ladne macro, ale to za jakis tydzien <joint> pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół