nasiona marihuany

Pierwszy Out WWaf x1

Wyszukiwarka Forumowa:

Retnac

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2009
Postów
381
Buchów
0
Bylem dzisiaj na spocie zeby podlac rosline woda z miodem i powiem, ze wyglada naprawde ladnie <joint> szczyty robia sie biale, a wloski w polowie brazowieja. Postaram sie zamotac dobry aparat i zrobic zdjecia bo naprawde jest co ogladac <joint>

Mam tez pytanie i mam nadzieje ze ktos mi na nie odpowie, mianowicie czy sa jeszcze jakies skuteczne sposoby poprawy smaku palenia, oprocz uzywania malej ilosci nawozow, odstawienie wszystkiego 2tyg przed, woda z miodem i dobry curring? <joint>
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
długi odpowiednio robiony curring potrafi zdziałać cuda :bounce:
 

Retnac

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2009
Postów
381
Buchów
0
długi odpowiednio robiony curring potrafi zdziałać cuda :bounce:

To ja wiem i nie mam co do tego watpliwosci, ale zastanawialem sie czy mozna zrobic cos jeszcze oprocz powyzej wymienionych czynnosci, zeby poprawic smak ziola <joint>
 
G

Gaynet

Guest
Nie wiem co mozna by jeszcze zrobic zeby poprawic smak takiego za***istego planta. Ale powiem Ci co zrobic jak nic więcej juz nie wymyślisz. Podstawa to chyba odpowiednio długo przeprowadzony curring, pozniej kup sobie tyton do sziszy, polecam smak zielone jabłuszko, wiśnia ewentualnie winogronowy.
Taki tytoń jest mokry i bardzo aromatyczny. Całości dużo dłużej sie pali a dym jest pachnący i słodki.

Pozdro:spalony:
 

Retnac

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2009
Postów
381
Buchów
0
Nie wiem co mozna by jeszcze zrobic zeby poprawic smak takiego za***istego planta. Ale powiem Ci co zrobic jak nic więcej juz nie wymyślisz. Podstawa to chyba odpowiednio długo przeprowadzony curring, pozniej kup sobie tyton do sziszy, polecam smak zielone jabłuszko, wiśnia ewentualnie winogronowy.
Taki tytoń jest mokry i bardzo aromatyczny. Całości dużo dłużej sie pali a dym jest pachnący i słodki.

Pozdro:spalony:

Sugerujesz zeby palic bata zamiast z tytexem to z melasa do sziszy? Mam troche melas (brzoskwinia, winogorono, truskawka) wiec napewno sproboje:freak: pierwszy raz o czyms takim slysze wiec wielkie dzieki za odpowiedz i nowy patent <joint> pozdro
 

Fajny nick

Member
Rejestracja
Sty 11, 2010
Postów
17
Buchów
0
Naprawdę bardzo ładnie to wygląda, powodzenia, czekam na nowe zdjęcia, a co do tej melasy to słyszałem że melasy się nie pali tylko podgrzewa ( w sihsy podpala się węgielki a nie melase) bo inaczej będzie zły smak.

Podkreślam że nie sprawdzałem tego, tylko przeczytałem na forum.
 

Retnac

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2009
Postów
381
Buchów
0
Siema! 2 dni temu pojechalem na spot zobaczyc jak tam trzyma sie moja roslinka. Ku mojemu zaskoczeniu wszystkie wloski zbrazowialy! Wloski byly biale powolutku zaczynaly robic sie brazowe i nagle w zadziwiajaco krotkim czasie wszystkie zrobily sie brazowe. Widzac co sie stalo musialem 2x jechac na spota z plecakiem i zrobic scinke :harvest: Nareszcie!! :freak: Myslalem ze palonka wyjdzie malutko, ale ku mojemu zaskoczeniu nie jest tak zle <joint> topki malutkie ale troche sie ich nazbieralo. Aktualnie trwa suszenie, nie wazylem mokrego, zreszta byloby to bez sensu bo dolna polowa krzaka poszla na pojedyncze topy, a gorna suszy sie "w calosci", takze zwaze jak juz bedzie suche, przed curringiem. Ogolnie bicik wyglada bardzo smakowicie, sporo trochimow, bodajze sa mleczne ale narazie nie mam mozliwosci sprawdzic, mowie to co widze. Widac je wyraznie takze przezroczyste juz nie beda, a na brazowe tez nie wygladaja, a wiec pozostaja mleczne (skoro wiekszosc wloskow juz zbrazowiala to juz zapewne mleczne :freak:), bo za dlugo tez nie kwitla raczej. Foty wrzuce jak pozycze wypasiona lustrzanke, a ile wyszlo jak wyschnie i ogarne wage <joint> pozdro!


edit: Scieta zostala po 73dniach zycia <joint>
 

Retnac

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2009
Postów
381
Buchów
0
Jako ze troche palenia poszlo juz z dymem, ciezko mi podac dokladna wage zbiorow, ale bylo to ~15g naprawde suchego sortu. Niestety nieduzo i zawdzieczam to tygodniowi pochmurnej i deszczowej pogody na sam koniec flo :pl: ale coz, podoba mi sie fakt ze topy podczas suszenia spuchly tak, ze 10g na oko wyglada jak 20+ wiec spoko <joint> ogolnie palenie bardzo pozytywne, wchodzi powoli i tak samo powoli schodzi :freak: jednym slowem jest spoko, a to jeszcze bez curringu. Curring zaczolem z dniem dzisiejszym i mam nadzieje ze przynajmniej glowny szczyt przetrwa z 2tygodnie w sloiku i nie pojdzie z dymem :spalony: Narazie tyle, jezeli macie jakies pytania to piszcie <joint>
 

Retnac

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2009
Postów
381
Buchów
0
Omg nie wiem czemu nie ma tu mojego posta o zamkniecie tematu :pl: dopisze to co pamietam na temat tego sortu: palenie pierwsza klasa, jednak po calodziennym paleniu wieczorem nie da sie ruszyc, serio zdazalo mi sie przysypiac prawie przed klawiatura <joint> ogolnie troche maly plon, ale bez wiekszych problemow. Jak widac w naszym klimacie dochodzi nawet przy pochmurnych dniach. Polecam ta odmiane niedoswiadczonym osobom no i oczywiscie fanom bialych odmian :spalony: dodam ze na in w 4l doniczce i troche kiepskim swietle, plon byl bardzo porownywalny do out. Takze temat do zamkniecia i pozdrawiam <joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół