nasiona marihuany

Podlewanie w czasie upałów - rady eksperta.

Wyszukiwarka Forumowa:

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Chodzi o to by nie powodować szoku termicznego. Mógł byś podlewać i za dnia lecz woda musiała by mieć odpowiednio wysoką temperaturę z czym mógł byś mieć problem. Nie jest powiedziane że musisz to robić przed wschodem. Jednak cały klucz w tym żeby podlewać gdy powietrze i ziemia są nienagrzane. Gdy z rana są chmury to nawet niekoniecznie wczesnym ale rankiem nadal jest zimno a gleba na pewno nie nagrzana - to również odpowiedni czas na podlewanie.

Mieszanie nawozów i wylewanie ich na OUT to trochę moim zdaniem marnotrawstwo. Woda rozejdzie się nie wiadomo gdzie a co za tym idzie nawozy.
Gdy ja miałem rośliny na zewnątrz po podlaniu wylewałem nawóz przy samej łodydze by ona wpijała, lub spryskiwałem i nawoziłem dolistnie (i to rozwiązanie dawało znacznie lepsze efekty). Jednak ja miałem nigdy więcej niż 5 roślin w ogrodzie więc nie musiałem biegać po spotach i się męczyć jak niektórzy..:D
Na flo dodawaj biohumus w połowie zalecanej dawki jeśli wykazuje niedobory Azotu.
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Już 2 msc mojej malutkiej uprawy, a ja tylko raz podawałem rośliny i to na początku, tak pogoda sprzyja.
U was tez tak jest?
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Ja podlewam co tydzień bez względu na pogodę, chciał nie chciał urok uprawy w donicach ale rosną tak, że wiem po co z baniakami zapie****am :)
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
By trzeba było, to też bym podlewał, a po wode daleko nie mam ( jest na spocie ) jak bym musiał w nie walić nawozy to inna sprawa ziomek tak jak piszesz: co tydzień
 

snupdog

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2017
Postów
124
Buchów
0
...czyli dla roslin ten szok to tak jak kiedy ja po godzinie opalania sie wchodze pod zimny prysznic przed basenem i jest aaaaaaaaaaaaaaaaahhhh........ ale k... zimna..... juz wiecej im tego nie zrobie... :)
 

patryxki

Member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
10
Buchów
0
Już 2 msc mojej malutkiej uprawy, a ja tylko raz podawałem rośliny i to na początku, tak pogoda sprzyja.
U was tez tak jest?

u mnie ostatnio to wygląda tak :
ide podlac dziewczynki, po 3dniach upału, i po niespełna 2h zaczyna napie****ac deszcz.. i to nie tak ze pada pare minut tylko leje parę godzin, a roślinki mam w doniczkach.. (bo spot podmokły)
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Ja na wieczór spryskalem rośliny środkiem na pleśń. Wtedy tez jest narażona?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół