nasiona marihuany

3 x White Russian AF reg, 3 x AK 47 AF reg ;) OUTdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

PROteza

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
176
Buchów
0
Witam ;)
nasionka : 3 x white russian AF
3 x AK 47 AF
wszystko od f2seeds.fr.pl
ziemia: kwiatowa uniwersalna
nawozy : WEG : Intermag floramix "bujna zieleń" z mikroskładnikami N-P-K 8-3-5
FLO : Planton K , i moze jeszcze jakis ripen czy jakis inny przyspieszacz bo nie wiem jak sie wyrobie ;)

Narazie nasionka sie moczą , potem na husteczki i do kubeczkow , a potem na spota , wykopie dolki takie na ok. 5 litrow ;)
i planuje kupic jakis srodek na slimaki ;)
fotki wrzuce jak wyjda z ziemi , bo teraz to raczej nic ciekawego ;) , prosze komentowac moje przygotowanie , rady , z***y itp. mile widziane :spalony:BLESS:spalony:
 
D

delete

Guest
Narazie nasionka sie moczą , potem na husteczki i do kubeczkow , a potem na spota , wykopie dolki takie na ok. 5 litrow ;)

wujek dobra rada: wykop wieksze tak na 15-20 litrow i wymieszaj z ziemia ogrodowa, ta ziemie ze spota i w takie cos wsadzaj dopiero ;)

i planuje kupic jakis srodek na slimaki ;)

lepiej zanim wysadzisz to kup cos na slimaki, bo moze sie okazac ze wysadzisz rzerzuche a po jakims czasie wrocisz podsypac na slimaki jedunie kikutka zeschnietego ;)

pozdr.
 

PROteza

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
176
Buchów
0
spoko , dzieki za szybka odpowiedz, to na slimaczki juz jutro cos ogarne ;P i z ta ziemia tez zrobie tak jak mowisz , i na nastepny raz to kupuje fem , bo niby 15 zl drozej za 3 sionka , ale wsadzasz w dobra ziemie , i masz pewnosc ,a tak to inwestujesz w glebe , srodki na slimaki , nawozy i wychodzi drozej niz te nasionka i to duzo a potem i tak wyrywasz ok.50 % krzaczków ;) :spalony:
 
D

delete

Guest
moim zdaniem fem na out to nie na da ;) lepiej kupic te 3 razy wiecej regular i tak na oucie masz prawo dzungli. pamietaj ze dochodzi problem zwierzyny: jedno, cztero i dwu noznej.

:spalony:


edit:
obczaj zasieki:
mala2.jpg
 
D

delete

Guest
Po co 15-20 l dolki pod automata 5 l wystarczy 8 l to max moim zdaniem Nie na sensu robic takich duzych dziur
 

PROteza

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
176
Buchów
0
bylem ogarnac spota lecz zlamala sie saperka , i ide jutro , spot jest przeza***isty , zeby dojsc trzeba sie przedrzec trzeba przejsc przez pole , potem przez 1,5 metrowe pokrzywy , potek krzaki i potem jest miejsce na spota , ktorego nie widac z odleglosci 20 metrow bo sie chowa ;p miejsce jest dobrze naslonecznione , wrecz idealnie , i panowie moge zamiast sie je**c z 6 dolkami wykopac jeden wiekszy i tam ogarnac ? czy bedzie ten problem co w doniczkach ze walcza o korzenie itp ;p ale wydaje mi sie ze na out to inna sprawa , pestki juz sie pomoczyly i poszly wlasnie na chusteczki ;p jutro beda fotki ze spota itp.:spalony: ;)
PS. widac sciezki zwierzyny tam , i to whu tego jest bo kolo lasu , wiec zrobic tak jak laprecaun ?
 
D

delete

Guest
Lepiej porob osobne dolki Ja w tamtym roku wsadzilem w jeden dolek dwa ziarna i jedna roslina wy***ala elegancko a druga po jakims czasie zatrzymala wzrost i pokazywala niedobory a druga rosla jak szalona
 

Nałogowy Ogrodnik

Active member
Rejestracja
Cze 9, 2010
Postów
27
Buchów
0
Dobrze wiem o tym:) Jeden z forumowiczow wsadzil Jakiegos AF na Out w butelce 5 l i korzenie nie zajely calej powierzchni
To tylko jeden przypadek i według mnie nic nie znaczy, moim zdaniem im większe dołki(oczywiście do jakiejś granicy, nie mówię że ma być metr na metr pod jednego krzaka) tym lepiej dla plantów. Uważam też że najlepiej by było gdybys zrobił 2 większe dołki i dał tam po 3 planty tej samej odmiany, a co do pomysłu z zasiekami to według mnie dobry pomysł ostrożności nigdy za wiele.
pozdro
 

PROteza

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
176
Buchów
0
panowie bo wczoraj ok. 13 wrzucilem pestki zeby sie moczyly , ok 17 poszly na chusteczki ;p i teraz wracam do domu a one nie pekly ani nic ;p tylko takie napeczniale sa :D robic im jakis precrushing czy cos ? xD
 
G

Gość

Guest
Nie rob nic. Kiełkowanie niekiedy do tygodnia trwa. Jezeli nie ruszy nic do 5 dni mozna cos pomyslec.
 

PROteza

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
176
Buchów
0
ok ;) jedno nasionko juz zaczyna pekac ;p na te 6 plantow wystarczy garsc slimakola ? bo kumpel mial do foliaka i troche mu zostalo , czy lepiej kupic wiecej ? ;) i dzisiaj jednak fotek nie bedzie bo tak sie sprawy potoczyly ze nie moglem isc na spota ;p


EDIT : LoL , wykielkowaly nasionka 3/6 , dalem je juz do malych doniczek , a reszcie zrobilem precrushing ;)

po precrushingu wykielkowaly wszystkie ;) <shiza>

Witam , maly upload , wszystkie krzaczki od 3 dni sa pod sloneczkiem , tj. jeden dzien pod sloneczkiem , bo 2 byly deszczowe i zero slonca ;(
zakupilem 40 kg ziemi uniwersalnej do kwiatow , i snakol na slimaki od brosa czy jakos tak ;p a teraz fotki :

ten jedyny ak mial male problemy bo nie mogl zrzucic skorupki ,ale mu pomoglem i mysle ze powinno byc ok



a tak wyglada reszta , wszystkie mniej wiecej identyczne :p tylko 2 troszke sie bardziej wyciagnely :)

ps. jesli zdjecia nie chca wejsc albo cos z***alem to podam jakies inne linki , bo teraz wycialem z galeri "duze zdjecie "
pzdr. ;)<shiza>
tutaj macie jeszcze " link na forum "


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół