nasiona marihuany

3 x White Russian AF reg, 3 x AK 47 AF reg ;) OUTdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

PROteza

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
176
Buchów
0
Witam , pojarany proteza wita , chcialbym napisac smoke report z palonka , tzn. Ak 47 auto , ktorego mialem , sciagnalem 2 buszki z 5 min. temu i pisze nastepujaco :

na poczatku maly buszek , nic , kolejny buszek , ok odstawiam , czuje zapach fajnego weedu , dym w ogole nie gryzie w gardlo , na poczatku faza zerowa , nic , a teraz ledwo ogarniac zaczalem , w ogole nie wiem jak to opisac , stan jest boski whuuj , rozkminialem nad takimi prostymi rzeczami , mam taka chec do pracy , wszystko chcialbym zrobic , mam pozytywna energie w sobie , faza siedzi glownie w glowie i w nogach na odcinku kolano - miednica , tak tam sie dziwnie czuje . ogolnie ziolko ma taka moc i dzialanie tak nietypowe porownywalnie do ziolek od dilla z jakimi mialem stycznosc ze bajka , ogolnie to z pewnych przyczyn stracilem 1/3 czesc wszystkiego , i bylem bardzo zawiedziony ;) ze wszystkiego wyszlo mniej wiecej w sumie z oboch z 10-15 gram suchego ;) na trzezwo napisze lepszego smoke reporta ! bo teraz to ide cos robic , nara ! z fartem
 

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
wszystko chcialbym zrobic , mam pozytywna energie w sobie , faza siedzi glownie w glowie i w nogach na odcinku kolano - miednica , tak tam sie dziwnie czuje

Ma działanie euforyczne
pozytywnie musi być miłego palonka..
:jocolor::jocolor::jocolor:
 

PROteza

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
176
Buchów
0
Dzięki ;) jak to pisalem sciagnalem 2 buszki , faza byla bardzoo pozytywna , euforyczna , ziolko nadaje sie do palenia przez caly dzien , zero zmuly itp. faza trwala bardzo krotko bo cos kolo godziny , ale to chyba spowodowane bylo mala iloscia i tym ze ogarnalem gastro , mialbym sporo tego gdyby nie to ze mialem maly przypal i sporo palenia spalilo sie w piecu centralnym :zjarany: nastepnym razem bede sie pilnowal ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół