nasiona marihuany

Stymulant funkcji sexualnych

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Jakie rosliny stymuluja funkcje sexualne?? Chodzi o to żeby można było dłużej i żeby orgazm był większy?? Wiem temat nie typowy ale na bank sie komuś przyda:D.
 

ocb11211576

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2010
Postów
260
Buchów
0
Przykłady afrodyzjaków


 

GreenGold

Member
Rejestracja
Kwi 29, 2010
Postów
14
Buchów
0
Jakie rosliny stymuluja funkcje sexualne?? Chodzi o to żeby można było dłużej i żeby orgazm był większy?? Wiem temat nie typowy ale na bank sie komuś przyda:D.

jol fenix92 polecam taka roslinke jak tribulus terrestris http://sklep.kfd.pl/testosteron-c-22.html w kazdej odzywce w ktorej sklad wchodzi tribulus masz moc do ciaglego uprawiania seksu:D osobiscie polecamhttp://sklep.kfd.pl/trec-extreme-mens-formula-30-tab-p-618.html orazhttp://sklep.kfd.pl/advanced_search_result.php?search_in_description=0&keywords=testrol&as_values_07=&x=23&y=8 . testrol bralem 30 min przed stosunkiem i zachowywalem sie jak jakis dzikus napalony:yeahh:
 

qkis_ns

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2010
Postów
203
Buchów
0
tytuł topika taki, że myslałem że coś mnie tu postymuluje, jakieś dupy dobre pokazujecie czy coś, a tu ku**a lubczyk polecają :D

specjalnie dla ciebie ;)


mi tez sie podoba :D:D:D
a co do roślin to słyszałem o lubczyku :p ja go nazywam dupczyk :D
 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Umysłem dobrze można sterować kiedy się chce dojść. Osobiście wolę zdawać się na siebie i swój umysł, nie przykładaj się w pełni by siebie zadowolić a partnerkę to dojdziesz później.
 

MatkaBoskaNieDzielna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 15, 2010
Postów
2,028
Buchów
9
Eee tam ja po paleniu nie moge dojsc jade i jade ona juz zdycha a ja jeszcze... az casami sie zastanawiam czy baby to sie nie da tak zabic? Szkoda by bylo taka pracowita ta moja hehe. Musze przeprowadzic badani po ktorym rodzaju jest najlepiej
 

zorro_123

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2008
Postów
1,678
Buchów
0
Najlepszy stymyulator funkji seksualnych - Porządna Kobieta.
więc moja rada , albo idz do lekarza bo w tym wieku takie pytania to jakas masakra , albo zmien kobiete.
 

Erdmaniq

Well-known member
Rejestracja
Wrz 12, 2009
Postów
45
Buchów
0
jeśli chodzi o "lepiej" to zdecydowanie polecam zapalić lolka przed stosunkiem, zupelnie inna jazda :D:D dotyczy to zarówno partnera jak i partnerki :D
 

JimRevolta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2009
Postów
1,367
Buchów
1
Niebieska Tabletka i jedziemy

Kto wie o co chodzi ten wie :p
 
T

THE STIG

Guest
Myślę że to nie jest związane z jego wiekiem ani chronicznym zanikiem fiuta w skutek nadużywania koksów :sunny:
 

souflay

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
262
Buchów
0
Tak wiem, o co chodź w niebieskiej tabletce, bo sam za***ałem w wieku 21 lat takie coś.- tak z ciekawości
no i co kobitkę zajechałem.
A pała ku**a stała i stała po paru godzinach bolała. Od tego stania. 3 dni odczuwałem skutki tej viagry.
Jak nie potrzebujesz to nie bierz
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
Tak wiem, o co chodź w niebieskiej tabletce, bo sam za***ałem w wieku 21 lat takie coś.- tak z ciekawości
no i co kobitkę zajechałem.
A pała ku**a stała i stała po paru godzinach bolała. Od tego stania. 3 dni odczuwałem skutki tej viagry.
Jak nie potrzebujesz to nie bierz

to ty sie ciesz ze jeszcze staje bo tego sie nie powinno brac jesli wszystko działa

u mnie piwko + lolek ostatnio we dwoje sie doprawodzilismy do sytuacji ze nikt nie miał siły a kolezanka mnie jeszcze 4 dni po czuła :freak:
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
919
Buchów
925
Odznaki
3
Na sterczącą pałę (taka jakby wiagra) to wrotycz/piołun zaparzone jak herbata
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół