nasiona marihuany

Bułgaria.

Wyszukiwarka Forumowa:

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Bry:)
Pod koniec lipca wybieram się do Bułgarii - do Primorska czy coś takiego.

Przypałowo brać coś z PL bo jadę z biura podróży więc był bym wdzięczny za jakieś info. Czytałem już w temacie że szity mają i ciężko ogólnie ale może ktoś wraca za niedługo i coś wie:)
 

Zielarz445

Member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
6
Buchów
0
Powiem Ci ze wykliniłem taką opcję iż w każdym jakże za***istym autobusie jest kibel, no i rozumiesz wbijasz tam, kitrasz to gdzieś i zaraz po Serbii nagły atak moczu no i dźiekuję ;d
 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Te kible są zamykane na klucz. Jak Ci wejdą z psami to wyniuchają... Ja chcę brać laptopa do BG a mam tam pusty slot PCcard gdzie weszło by z 20G. Lapa zakopać w walizce, spakować w głąb autokaru i wsio... Jednak rezygnuję z tego.
Chcę zasmakować lokalnych specjałów.
 

Zielarz445

Member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
6
Buchów
0
Powiem Ci że jak jechałem ostatnio do Grecji do kible normalnie otwarte były, ale jest jeszcze taka opcja że jak masz postój, widzisz że wszyscy wysiedli to kładziesz skuna Sobie pod wycieraczke, tylko tą na schodkach i wtedy jak wyniuchają to masz wy***ane, a jak nie to na następnej stacji bierzesz co Twoje : )
 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Widzę że póki co nikt nic nie wie:) A wie ktoś może jak tam jest z "legalnością" tego? Google mi nie chcą pomóc...
 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
"W Bułgarii sam fakt posiadania narkotyków grozi karą od 1 do 5 lat więzienia i grzywną do 5 tys. euro." za google...:(
 
D

delete

Guest
W Bułgarii nic dla siebie nie załatwiałem ale pełno przećpanych ryjów tam widziałem. Jeden łepek co rikszą kierował nawet się mnie pytał czy nic nie potrzeba, ale to było w resorcie jakimś, Golden Sands bodajże (na północ od burgas)
Powinno być bez problemu w kurortach, ale primorsk to zadupie z tego co pamiętam, może być ciężko.
 

zorro_123

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2008
Postów
1,678
Buchów
1
primorsk jest w rosji , primorsko to w bułgarii,
nie wiem jak w primorsko , ale w Lozenets skręcenie palenia od pomysłu do finalizacji transakcji trwało przy dworcu 1,5h.
za coś co na oko wyglądało na jakes 2,5 grama zapłacilismy 60 czegoś tam ( nie pamietam waluty )
 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Jako że parę osób zdążyło już wrócić z BG bo wakacje tam trwają najczęściej 2tyg organizowane przez biura może ktoś coś wie na temat dostępu do środków typu haszy, MJ?:)
 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Ogarnąłem temata;)
Pytałem u każdego barmana w każdym barze i dyskotece w jakiej byłem, jjeden miał załatwić ale diller nie przyszedł. W jednym sklepie z "pierdołami" na głównej ulicy znalazłem dredziastego ziomka, w środku muzyka Buju Banton. Kupiłem melaske dla kumpla, potem zapytałem czy nie może czegoś załatwić. Sprzedawał na topki. Za 10lewa (jakieś 22,-) był topek - około grama. Spaliliśmy z kumplem na raz - odpłynąłem. Nie wiedziałem co się ze mną dzieje przez bite 5h. Późniejszy topek był dużo większy na oko z 3g również za 10lb - pomyśleliśmy że szkoda marnować towaru na raz i rozbiliśmy na 4 razy... Bez efektów większych po tym było...
W każdym bądź razie da się ogarnąć temat tylko trzeba szukać;)
 
G

Gość

Guest
Witam!
Na początek sory, że odkopuję temat.
Jadę pod koniec lipca na zorganizowane wakacje do Bułgarii.
Czy coś zmieniło się od tamtego roku? Chodzi mi o to, czy jadąc autobusem mam szanse dobrze skminić towar. Z tego co słyszałem nikt z psami nie chodzi, nie sprawdzają żadnych bagaży, tylko paszporty. I pytanie czy jedzie się przez Ukrainę? Czy tylko przez państwa członkowskie UE?
Dzięki, pozdrawiam.
 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Witam!
Na początek sory, że odkopuję temat.
Jadę pod koniec lipca na zorganizowane wakacje do Bułgarii.
Czy coś zmieniło się od tamtego roku? Chodzi mi o to, czy jadąc autobusem mam szanse dobrze skminić towar. Z tego co słyszałem nikt z psami nie chodzi, nie sprawdzają żadnych bagaży, tylko paszporty. I pytanie czy jedzie się przez Ukrainę? Czy tylko przez państwa członkowskie UE?
Dzięki, pozdrawiam.
A skąd my mamy wiedzieć jak masz zaplanowaną podróż przez biuro? Ja osobiście z biura nie jechałem przez Ukrainę tylko Czechy, Słowacja, Rumunia Bułgaria. Rumunia nie jest w UE, i sprawdzają wjeżdżających i wyjeżdżających ale z psami nie chodzili.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół