nasiona marihuany

Green Dragon / Zielony Smok - nalewka z marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Szarak

Guest
Mam w planach na wigilie zrobić taką nalewkę. I mam pytanie czy z takiej ilości jaką prezentuje warto robić ? czy to będzie kopać?
Planuje zrobić z tego krzaka. Auto w chyba 10 dniu flo . Do wigili jeszcze 9 dni to jeszcze troche urośnie

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Gdybyś z niego zrobił makumbę to działałaby, a skoro makumba podziałałaby to nalewka również :)
Tylko nie dawałbym więcej, niż 300-500ml spirytusu 60-70%, ilość spirytusu zależna od tego czy alkohol zakryje całe ziele. Ja chciałem użyć 1,5L, a musiałem dolać jeszcze 0,5L.
 
S

Szarak

Guest
A tą nalewkę można zrobić ze świeżo ściętego krzaka czy musi wyschnąć materiał?
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Dobre pytanie... Teoretycznie to można i mokre. I tak trzeba przeprowadzić dekarboksylację w trakcie, której podeschnie, tylko podejrzewam, że jak zaczniesz prażyć mokre ziele, to zapach będzie o wiele intensywniejszy, niż gdybyś prażył wysuszone.
Ale może ktoś z większym doświadczeniem w robieniu green dragona odpowie Ci na to pytanie.
 
S

Szarak

Guest
Niestety ale muszę skasować swoją plantację :D na święta przyjeżdża rodzina i jestem zmuszony anulować hodowle do ich wyjazdu.
I teraz pytanie co zrobić z krzakami? nigdy nie robiłem żadnych przetworów i nie chcę zrobić takiego które nie będzie kopać.
Dlatego chcę się od Was dowiedzieć co jest łatwiej przygotować. Masło czy nalewkę? Myślałem nad nalewką bo na dłużej by starczyła ale czy masło nie jest łatwiejsze do wykonania i trudniej je popsuć?
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Dawaj "kosmito" z mej rodzimej planety rób nalewkę,bo faktem jest,że na dłużej starczy-i jak dobrze zrobisz to na prawdę będzie mocno ciosać jak drwal przy wycince<lol>
 
S

Szarak

Guest
Też tak myślałem właśnie. A powiedz mi rodaku czy krzaka muszę najpierw wysuszyć czy mogę mokre do piekarnika włożyć ? Mogę zaraz po ścięciu pociąć wszystko drobno i położyć na rozgrzany piec w zawinięte kartki i dopiero po wysuszeniu do piekarnika. Co o tym myślisz?
ps. Ciekawe bo ja akurat jestem drwalem hehe :D
 
N

Nitrofit

Guest
nigdy nie robiłem żadnych przetworów i nie chcę zrobić takiego które nie będzie kopać.
Ciebie kosmito i tak nic nie kopnie bo szaraki nie mają receptorów kannabinoidowych:p .Szukaj używek na Swojej planecie.
 
S

Szarak

Guest
Nas nawet liście robią :D Przed chwilą zrobiłem małego fryzjera. ***łem 3 wiadra z liści i coś tam szumi :D Proszę o odpowiedź dotyczącą pytania. Moja nacja liczy na tą nalewkę.
 
N

Nitrofit

Guest
Przecie wiadomo od dawna, że trawę najlepiej suszyć powoli;) W piekarniku czy na piecu lipa bo coś tam thc pewnie wyparuje jeżeli temperatura będzie za wysoka. A kiedy Twoja Rodzinka wpada? Jeżeli za parę dni to spokojnie Ci wyschnie w temp. pokojowej.
P.S. Ile koni mechanicznych ma UFO twojej rodziny?
 
S

Szarak

Guest
Mamy inny przelicznik mocy. Działa ona na zasadzie anty grawitacji. Mają wejść w nasz układ planetarny 24.12.2015. Mógłbym ściąć dzisiaj ale myślę że przez te parę dni trochę urosną i nabiorą więcej mocy :D To myślisz że można zrobić dekarboksylacje na świeżo ściętym krzaku?
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Dawaj "kosmito" z mej rodzimej planety rób nalewkę,bo faktem jest,że na dłużej starczy-i jak dobrze zrobisz to na prawdę będzie mocno ciosać jak drwal przy wycince<lol>

"Jak dobrze zrobisz", no właśnie. A jak nie zrobi dobrze, to się okażę, że lepiej byłoby zrobić masło. Masło też może dobrze porobić :)

Szarak ile masz tych krzaków, w jakim stadium? Jak masz więcej to zrób trochę masła i trochę nalewki.

---------- Post Zaktualizowany 14:29 ---------- Data pierwszego postu 14:25 ----------

Przecie wiadomo od dawna, że trawę najlepiej suszyć powoli;) W piekarniku czy na piecu lipa bo coś tam thc pewnie wyparuje jeżeli temperatura będzie za wysoka. A kiedy Twoja Rodzinka wpada? Jeżeli za parę dni to spokojnie Ci wyschnie w temp. pokojowej.
P.S. Ile koni mechanicznych ma UFO twojej rodziny?

Suszyć powoli, jeśli ma to palić. Do masła lub nalewki to czy wysuszysz na szybko i będzie smakowało jak siano nie jest istotne. Nic mu THC nie wyparuje na piecu, sprawdź sobie temperaturę parowania.

---------- Post Zaktualizowany 14:30 ---------- Data pierwszego postu 14:29 ----------

Mamy inny przelicznik mocy. Działa ona na zasadzie anty grawitacji. Mają wejść w nasz układ planetarny 24.12.2015. Mógłbym ściąć dzisiaj ale myślę że przez te parę dni trochę urosną i nabiorą więcej mocy :D To myślisz że można zrobić dekarboksylacje na świeżo ściętym krzaku?

Jak masz warunki Szarak do suszenia na piecu itp. to weź to przez przynajmniej jeden dzień susz, na pewno nie zaszkodzi.
 
S

Szarak

Guest
Dzisiaj zrobiłem trochę masełka. Ciastka właśnie się pieką i za chwilę wyjmuje z piekarnika. Zrobiłem z kilku gałązek i 100 g masła :D zaraz wyjmuje i zarzucam :D

-------------------------
esit
zjadłem 2 ciastka wyszły przepyszne chociaż nie wygotowywałem zioła w wodzie. Dałem dużo orzechów włoskich i fajnie smakują :D ciekawe jakie będą efekty :D
 
Ostatnia edycja:

macieho

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2014
Postów
48
Buchów
0
zrobiłem dragona z 5g i woreczka łodyg, zalałem 200ml spirytusu
podgrzałem, troche wyparowało, po 5 dniach spróbowałem 20ml i nic nie klepie,
co moge z tym zrobić?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół