nasiona marihuany

Green Dragon / Zielony Smok - nalewka z marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
mam 40g kwiatów z nlx5 haze, sannies jack, black russian. Myślicie, że 0,5l samogonu wystarczy?

Dekarboksylacja 165 C na 7 minut?

Mniejsza temperatura i dłuższy czas dekarboksylacji. Od 157 *C THC zaczyna odparowywać.
 

zdzisiek

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2013
Postów
175
Buchów
0
A jaka temp jest wg Ciebie najodpowiedniejsza i jak długo?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
100*C i ~50 minut ?
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Na czystym spirytusie te nalewkę produkować czy lepiej go rozrobic do ok 60% ? Też mysle ze proces gotowania mozna pominąć tylko zastanawiam sie ile czasu trzymać /potrząsać tym słoikiem ?
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Podobno najlepsza moc do wszelkiego rodzaju nalewek to ok 68% :)
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
0.5l 96% zmieszana z 0,5l 45% da w zmieszaniu 70% idealne na nalewki czy takie czy inne;)
Dekarboksylację oczywiscie trzeba przeprowadzać wcześniej 90-100*C 20-60 minut.
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Generalnie na smaku mi nie zależy , chce zrobić dość mocną te nalewkę myślę ok 50 -70g topów na 0,5l spirytusu a później tylko sobie rozrabiać np 5-15 ml np z colą bo po paleniu cos strasznie kaszle ostatnio. Zastanawiam sie jakie stężenie % będzie najlepsze żeby rospuscic jak najwięcej thc i jak najmniej chlorofilu itp. Dało by rade tą metodą odkazić lekko spleśniałe zioło? mam słoik 1l takiego dosłownie kilka topów spleśniało ale pozbawiło to wartości całą resztę słoja , najpierw bym to wygotował w wodzie później do piekarnika 150C dekarboksylacja i na koniec w spirytus chyba powinno to zabić i wypłukać pleśń co o tym myślicie ?
 
B

bonger

Guest
Obawiam się że pleśń jest szkodliwa. Zrób z czystego a nie pożałujesz.
 

zdzisiek

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2013
Postów
175
Buchów
0
38g kwiatów



Zmieliłem młynkiem, potem na papier do pieczenia i do piekarnika na 50min i 115°C





Po dekarboksylacji



Samogon 70% 0,5L podgrzałem do 55°C, materiał macerowałem 30 minut



Filtr do kawy









Nie macie pojęcia ile zajęło mi sklejenie tego postu. 3 godzinki temu wypiłem 25ml.
 

astor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2011
Postów
222
Buchów
3
mam takie pytanie bo zawsze piłem go na świeżo a mój brat ze znajomymi wypił dwu miesięcznego i miał straszną jazdę jak i znajomi
Czy im dłużej leży tym jest mocniejszy ?
 
B

bonger

Guest


Takie tam czasy w piekarniku, może rozjaśnią co nieco niektórym. Mnie się przydało. :sunny:
 

zdzisiek

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2013
Postów
175
Buchów
0
mam takie pytanie bo zawsze piłem go na świeżo a mój brat ze znajomymi wypił dwu miesięcznego i miał straszną jazdę jak i znajomi
Czy im dłużej leży tym jest mocniejszy ?

Cholera nie wiem, raczej to niemożliwe ale coś jednak jest nie tak. Pierwsza próba to ok 30ml w pojedynkę i krótko mówiąc zawiodłem się. Faza była znośna i szybko zeszła. Poźniej w gronie ze znajomymi była już moc. Wczoraj, po prawie miesięcznym leżakowaniu wypiłem 18ml i po prostu mnie rozłożyło:0
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7


Takie tam czasy w piekarniku, może rozjaśnią co nieco niektórym. Mnie się przydało. :sunny:

Troche star te badania. Z tego wynika ze najlepiej podsmazyc 7m w 145 stopniach.
 

donaldTusk

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2009
Postów
175
Buchów
0
wrzucil by kto tabelke zaleznosci czasu, od rozpuszczania thc w alkoholu
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Potrzebuję porady. Mam 130g suchego odpadu z trymowania - objętościowo całe pudełko po butach, bez wachlarzowych liści i do dyspozycji 1,5L bimbru ponad 60%. Zastanawiam się ile użyć bimbru, ktoś coś doradzi?
Może ktoś robił Green Dragona z samych liści, z uprzednią dekarboksylacją (widziałem parę opisów bez tego) i podzieliby się informacją ile użył liści na ile alkoholu i jaka wyszła moc (ile wystarczało mililitrów na połapanie fazy)?

Nie chcę otrzymać nalewki, przy której trzeba będzie walnąć setkę, aby poczuć coś. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół