nasiona marihuany

Passion #1 Out 2k10 by Obuz11

Wyszukiwarka Forumowa:

Obuz11

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2010
Postów
158
Buchów
28
Siema. Ostatnio cały czas leje ale Passionki jakoś dają radę i się prezentują dość ciekawie. Zebrałem pyłek z samców i podrażniłem nim pędzelkiem jednego topa z każdej rośliny. Mam nadzieję, że coś z tego jeszcze będzie bo pogoda jak na razie nie napawa optymizmem i może być ciężko z dojściem pestek.







Fajna perspektywa.... ;]

















Pozdroo. Pewnie jak większość outdoorowców czekam na słoneczko :);] Przynajmniej do początku października​
 
D

delete

Guest
zebrales czy ktos ci zebral? czy dalej czekasz? daj info.

pozdr.
 

Obuz11

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2010
Postów
158
Buchów
28
The last day on the Earth...

zebrales czy ktos ci zebral? czy dalej czekasz? daj info.

pozdr.


Witam. Tak się składa, że dzisiaj ostatni upload fotek przed żniwami. Myślę, że więcej nie ma sensu już czekać. Ogólnie jestem zadowolony chociaż zawsze mogłoby być lepiej.
































Reasumując
1. Z 11 nasion wykiełkowało 10 ;]
2. Do żniw "przystąpiły" zaledwie 4 panienki ( jedna najsłabsza ścięta pare dni temu)
3. 4 kawalerów zostało odprawionych z czarną polewką
4. Dwie roślinki wpieprzyły ślimaki
5. A jedną wykopał lis/borsuk bo na dno dołka dałem kurzyniec i chyba coś zwierzę poczuło.
Z zapyleniem coś nie pykło. Robiłem je w nocy na jednym topie z każdej rośliny i możliwe, że rosa i duuuużooo deszczu od rana wypłukały pyłek. Ale pestki to nie problem, po udanych outdoorach może będą ciekawe OS-y i oferty w sklepach.

Pozostaje tylko powieszać kiście i po suszeniu dać fotki i ogólną gramaturę i jakość pie****nięcia. Także proszę jeszcze nie umieszczać fotorelki w zakończonych.

BTW dziękuję wszystkim za uwagi, spostrzeżenia i wszelką pomoc.
 
Ostatnia edycja:

Obuz11

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2010
Postów
158
Buchów
28
Efekt finalny ;]

Spuścizna po passionowych panienkach ;]










Można przenieść do zakończonych.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół