nasiona marihuany

Outdoor by Dante inferno

Wyszukiwarka Forumowa:

Która odmiana następna?

  • Cindy 99 x Top44

    Głosów: 28 23.9%
  • AK47 Automatic

    Głosów: 27 23.1%
  • ICE Automatic

    Głosów: 11 9.4%
  • Onyx Automatic

    Głosów: 4 3.4%
  • Durban Poison 100% sativa

    Głosów: 34 29.1%
  • Russian Rocket Fuel Automatic

    Głosów: 3 2.6%
  • Diesel Ryder Automatic

    Głosów: 10 8.5%

  • Łącznie głosujących
    117
S

Sławuś z council estate.

Guest
Dawaj im fosforu i potasu ile wlezie. Teraz bardzo tego potrzebują.
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
ile kwitna ci poszczegulne rośliny?
 

Dante inferno

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2010
Postów
84
Buchów
1
Wszystkie rośliny zaczeły kwitnąć prawie w tym samym momencie.Durbany poisony kwitną około 2 tyg a Cindy 99 x Top44 gdzieś 2.5 tyg.
 

Dante inferno

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2010
Postów
84
Buchów
1
Byłem dzisiaj na spocie.Bałem się że mi grzybiarze znaleźli spota,sadzę w lesie nie żebym miał przypałowy spot ale grzybiarze wszędzie się wbiją.Zastanawiałem się czy nie brać kominiarkę na spota bo słyszałem że paru kolesi nagrali na spocie ale coś nie chce mi się wieżyc w to,że to zrobiła policja przecież oni niedawno wymienili maszyny do pisania na komputery,nie będę latał na spocie w kominiarce bo to nie w moim stylu.
Roślinki żyją,nikt nie za***ał,nitki nie są ***ane.Dzisiaj dałem roślinkom troszkę piciu(padało u mnie 3 dni temu ale nie za mocno,gleba na powierzchni była sucha ale niewiadomo jaka była głębiej)i od razu dałem pierwszą dawkę nawozu na FLO tylko szkoda ze tak wcześniej nie mogłem podlac,moja wina,z***ałem sprawę.Dałem 3 zakrętki Florofitu i trochę dolomitu wymieszałem w 5L z wodą i później spokojnie podlałem powinno pomóc ale i tak muszę za parę dni(jak nie będzie padać)podlać znowu ale tym razem samym plantonem K albo jakimś porządnym nawozem na FLO.Garść Dolomitu podsypałem pod roślinkę i na dolomit walnąłem ziemi.Powyrywałem rośliny/chwasty z pod roślin. Popryskałem dzisiaj roślinki mixturą na przeciw grzybom.Hehe zabrałem łopatę ze spota bo mi spleśniała.

Foty:
Durban Poison 1





















Durban Poison 2

















Cindy 99 x Top44

























Durban Poison 4





PS.ciekawe co to jest?

 
Ostatnia edycja:

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Planciki ładne, ale cos widze powoli sie zwijaja do kwitnięcia<shiza>
 

Dante inferno

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2010
Postów
84
Buchów
1
Ps.
15-09-2010 dostały pierwszą dawkę plantonu K (3 łyżeczki na 5L).Zamówiłem PK 13-14(f2seeds.fr.pl) jako dodatek do plantonu K w pon-środę powinno już być:)
Ciekawe czy zdążą jeszcze porządnie napuchnąć:(
 

Dante inferno

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2010
Postów
84
Buchów
1
Cindy 99 x Top44











Durban Poison 1





Durban Poison 2





Durban Poison 4








Zdjęcia robione były 5 dni przed Harvestem(harvest 2.10.2010:harvest:).Przez grzybiarzy musiałem ścinać roślinki przed planowanym hervestem miedzy 15 a 20 października:pl:.Przy spocie widziałem paru grzybiarzy w wieku 50 i w górę,ktoś się chamsko w***ał mi na spota,grzyby pod roślinkami i widoczne były ślady butów.
Nic nie ukradł:p nawet linek nie przeciął,które były przywiązane do roślinek.
W pobliżu grasowali ludzie starsi i możliwe że to oni byli na moim spocie,zbierali grzyby gdzieś tak 20 m od spota.
Roślinki i wszystkie nawozy zabraliśmy daleko od spota nawozy w krzaki a roślinki na drzewa:bounce:.Na spocie zrobiliśmy porządek,zasypaliśmy doły itp
Nikt nas nie widział i na spocie nie zostały żadne dowody na to żeby tu rosły jakieś roślinki:farao:.
Może i by lipy nie było i nic by nie ukradli ale bałem się o przypał i wogóle lipa bo ktoś mi znalazł spota i jeszcze te linki przywiązane do roślinek a chce za rok posadzić następne pokolenie ganji.W topach Dp2 znalazłem 6 nasionek:D.Nasionka koloru brązowego,2 sztuki poszły do wody i w 100% wykiełkowały:).Gdzieś czytałem że są to nasiona regular i normalnie rosną:crazy:

Roślinki podrzuciłem do domu kolegi na strych tam miał wszystko przyszykowane do suszenia weedu
.
Suszyło się 7 dni od 2.10.2010 do 9.10.2010:jaraczz:.
Wyszło gdzieś tak z 6 słoików 1L prawie na maxa suszonego stuffu i jeszcze przed harvestem coś tam skubało sie z roślinek:bongo3:
ZIOŁO jest za***iste jeszcze smaczek się lepszy robi(curring).DP1 miał 60% brązowych włosków,Dp2 miał z 85%:),Cindi 40,dp3 35%:(

Sorry ze tak późno ale nie miałem czasu siąść spokojnie i napisać posta:pr:
Mam jeszcze parę starych zdjęć
.
ps.można przenieść do Zakończonych i zaraz wstawię jeszcze parę zdjęć:D:)














 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół