nasiona marihuany

10 x Bubblelicious, 2 x Green-O-Matic

Wyszukiwarka Forumowa:

M42

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2010
Postów
62
Buchów
0
...a co z green-o-matic? SMACZNE CZY NIE SMACZNE?

...warte zachodu? widać że szybkie są ale co z efektem końcowym?
napisz trochę własnych wrażeń...kawowy zapach? coś jak DIESEL?

porównaj to do czegoś co znasz
 

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
fotorelka pierwsza klasa. Git planciory
bez przypału życzę :)
 
E

edek z krainy kredek

Guest
gratuluje kobitek...niezłe tereny zamieszkujesz jak taka uprawa jest nie zauważalna....u mnie by nie przeszło choć wiocha w h*j ....za dużo pie****onych paralotniarzy... bez przypału
 

fiodor1

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
47
Buchów
1
update,
koncowka 10 tyg zycia.
jesli chodzi o g0ma to jeszcze go nie konsumowalem i najwczesniej to bedzie
za okolo miesiac jak wyschnie. trzeba tez zrobic przy okazji minimum
4dni przerwy w ogole z paleniem zeby go sprobowac wiec to nie jest takie proste ;).
sam plancik na out wg mnie bardzo dobrze, wlasciwie
bezproblemowo rosnie, no ale niestety na koncu plesn zaatakowala...plusy to szybki i maly - malo widoczny w przypadku 5litrowej doniczki, pewnie mozna by z niego wiecej suszu wycisnac w wiekszej donicy. ogolnie to milo sie chodzilo patrzec na tego krzuna jak rosnie w oczach i ten zapach naprawde super.po lekkim wysuszeniu (15dni) na chwile obecna pachnie jak siano doslownie, chociaz jakby tak topka wziasc jakis lekko cytrusowy zapach gdzies tam gleboko slabo cos tam czuć, mam nadzieje, ze zostanie cokolowiek z tego zapachu do konca suszenia. topki w miare twarde. jedyne co bym zmienil jesli chodzi o g0m to wieksze doniczki na przyszlosc minimum 11L wkopane w ziemie od poczatku z duzymi dziurami, czy warto sadzic goma??? moim zdaniem tak :)
dzieki wszystkim za wpisy.
pozdrawiam

na zdjeciu material green-0-matic po okolo 15dniu suszenia:





reszta zdjec kwitnacego buble troszke lepszej jakosci, narazie bez problemow :















 

fiodor1

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
47
Buchów
1
witam
aktualizacja- koniec 11 tygodnia.
wszystkie krzaki kwitna. topki coraz wieksze. narazie chyba jest ok.

zdjecia :









 

psycholek

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2010
Postów
255
Buchów
0
Za***iscie :D
Po wczesniejszym poscie widze ze dbasz o oczy po paleniu.
Prawidlowo :D
 

fiodor1

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
47
Buchów
1
witam
aktualizacja - koniec 12 tygodnia
od ostatniej wizyty wlasciwie nic sie nie zmienilo. pogoda sie troche juz psuje, czesto pada i martwie sie o plesn ktora pewnie zaraz sie pojawi, poza tym jest ok. Roslinki dostaja na chwile obecna okolo 150% dawki planton K + normalna dawke hesi fosfor plus. jeszcze okolo 4-5tyg i chyba beda zniwa.

zdjecia :









 

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
Kozak planty.
oby wszystko ci wyszło zgodnie z planem :jocolor::jocolor::jocolor::jocolor:
 

Dobry buszek

Member
Rejestracja
Sie 28, 2010
Postów
7
Buchów
0
nice

w tym roku bawiłem sie z no nejmami..ale po tym co widze na forum to za rok zainwestuje w auto...i moze jakies normalne szybo dochodzace w polskich warunkach...ogolnie podoba mi sie twoj pomysł z wsadzeniem na out w doniczkach...ponieważ w razie jakiegos przypału intruzów na spocie mozna łatwo przenieść...ogolnie good job

edit Reyzer; kogo obchodzą wasze spostrzeżenia co do doniczek i pilnowania spota, nie spamować i pisać na temat to fotorelacja!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

fiodor1

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
47
Buchów
1
nom faktycznie na poczatku dasz rade je szybko przeniesc w razie przypalu i to jest ok, ale po czasie korzenie zaczynaja wychodzic dołem doniczki i wrastac w ziemie, ciezko wyrwac pozniej. pozdro.
 

ThCuNg

Banned
Rejestracja
Paź 24, 2009
Postów
136
Buchów
0
witam
aktualizacja - koniec 12 tygodnia
od ostatniej wizyty wlasciwie nic sie nie zmienilo. pogoda sie troche juz psuje, czesto pada i martwie sie o plesn ktora pewnie zaraz sie pojawi, poza tym jest ok. Roslinki dostaja na chwile obecna okolo 150% dawki planton K + normalna dawke hesi fosfor plus. jeszcze okolo 4-5tyg i chyba beda zniwa.

zdjecia :




i to automaty :pr: :eek: masakra 12 tygodni cos nie wydaje mi sie ale moze jestem w bledzie

ale planciory kozaki :]
 

Pawka

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2009
Postów
302
Buchów
0
jak wszystko dobrze pójdzie to napisz ile wyszło ci z najmniejszego i największego krzaka, bo szukam AF co daje duży plon

Z jakiego sklepu masz pestki
 

fiodor1

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
47
Buchów
1



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół