nasiona marihuany

SPOT 2010 :-) OUTDOOR by KOWI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak fragu hehe

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
to jest mój , któryśtam out , standardowo poszły odmiany pasiony ,durbany i maroki , ale tu przedstawie spota od Quakeminda

20100604_001.jpg


nasiona za***iste , dzieki Quake za te sionka do testu zobaczymy co wyjdzie



na spocie jest ziemia z miejscówki , przekopana i posypana dolomitem ,nie dawałem ziemi z ogrodniczego bo ta jest lepsza

jakieś uwagi, sugestie ??????????? prosze pisać
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
ja tam sie nie martwie niedawno wysadziłem - mają ok 3 tygodnie urosną sporo dopiero udeżą czekam na deszcz by zapodac im gnojówe - w tamtym sezonie testowałem(podpatrzyłem u rolników) -rosną na wegu od tego gówna jak na drożdzach

jeszcze pół czerwca , lipiec i początek sierpnia - czyli ok 2 miechy vega powinny miec ok 1,5-1,7 metra , sativki to i po 2 m wyrosną
 
1

12345

Guest
a z ta gnojówą to rozcienciasz w jakich proporcjach z wodą bo chyba nie czystą podlewasz ??
 

Król Dancehallu

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2007
Postów
151
Buchów
1
ja mam krzaki w podobnym stadium, i też planuję je podlewać gnojówką , czytałem gdzieś że najlepiej rozcieńczyć w stosunku 1:10 - 1:20.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Gnojówka – przefermentowany mocz gromadzony w zbiornikach. Jest nawozem jednostronnym gdyż prawie całkowicie pozbawiona fosforu. Zawiera przeciętnie 1-3% suchej masy, 0,3-0,6% N, 0,68-0,83% K i poniżej 0,04% P. Nawożenie gnojówką powinno być uzupełnione nawożeniem fosforowym np. przez zastosowanie superfosfatu, którego można dodać bezpośrednio do zbiornika z gromadzoną gnojówką. Ilość dodawanego superfosfatu powinna wynosić ok. 25-30 kg/1m3 gnojówki. W gnojówce przefermentowanej organiczne związki azotu przekształcają się w formy mineralne. Stosowana jako naturalny nawóz azotowo-potasowy.
Ilość gnojówki stosowana na użytkach zielonych waha się w granicach 10-20 m3/ha. Nawóz ten przed zastosowaniem powinien zostać rozcieńczony wodą w stosunku 1:1-1:4.
<by wikipedia>
 

Król Dancehallu

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2007
Postów
151
Buchów
1
Nawóz ten przed zastosowaniem powinien zostać rozcieńczony wodą w stosunku 1:1-1:4.
<by wikipedia>
coś mi się to nie podoba, moim zdaniem to będzie za mocne, no ale jak tak jest napisane...
ja podałem proporcje dla gnojówki z pokrzyw. dobra koniec offtopa:spalony:
 
G

Gość

Guest
dokładnie tak jak piszecie właśnie gnojówka jest bez fosforu i po podlaniu gnojówką po 2-3 dniach podlewam nawozem z fosforem i roślinka ostro idzie do góry
 
G

Gość

Guest
no i poszy do góry

2.jpg



3.jpg




5.jpg



i tak to wygląda po 1,5 miecha od kieka
a i zapomniaem coś od zwierzatek sypnąć jakis proszek bo patrze po 2 tyg 3 krzakki obgryzione przy ziemi
 
G

Gość

Guest
no na spocie już kwitniną prawie wszystkie planty


purple maroc ma 16 topów głównych ale faza


pasion maroc


cały spot

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół