nasiona marihuany

4 passion x purple i 4 razy early pearl od f2seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
spoko <peace> dzieki za pomoc.przytne dzisiaj topka i ususze i zobaczymy co i jak a dzisiaj zapodam mu 300% dawki plantona i opryskam miedzianem :sunny:
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
powitać :spalony: dzisiaj pierwszy passion poszedł jednak pod nóż.miał już 70% brązowych i 30% fioletowych kwiatów <lol> pojawila sie plesn ale tylko na early pearl.wycięte zagrozone miejsca i calosc spryskana miedzianem.foty scietego passiona wrzuce po obrobce bo zaraz sie za to biore.tymczasem foty pozostałych krzaków :



















No i to jak narazie tyle.wszystko ładnie puchnie :jocolor: tylko dzisiaj sie juz pogoda z***ala :( Pozdro i słoneczka dla wszystkich :bounce:
 
1

12345

Guest
nie za szybko?sprawdzales kolor trichomow pod jakims szklem powiekszajacym czy mikroskopem?bo szkoda scinac za wczesnie
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
75% włosków brązowych :bounce: potrzymam ją jeszcze póki są ładne pogody,ale pierwsze deszcze i napewno ją zetne bo jest bardzo podatna na pleśń :(
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
jeden z ostatnich up'ów : early pearl poszła pod nóż :freak2: więc w ogródku zostały tylko 2 krzaczki (P#1xPP i No name).Z pierwszego passiona wyszło 70g suchego palonka więc jak na wysadzone w połowie czerwca myśle że wyszło w miarę dobrze :crazy: Czas na foty.

Early Pearl (podczas suszenia) :


P#1 x PP :






NO NAME :





 

zebra

Member
Rejestracja
Lip 17, 2010
Postów
9
Buchów
0
spoko
dzieki za pomoc.przytne dzisiaj topka i ususze i zobaczymy co i jak a dzisiaj zapodam mu 300% dawki plantona i opryskam miedzianem :sunny:

Jak zareagowały Passiony z purple na tą dawke plantona ?
I jak oceniasz taką duży zastrzyk, myślisz ze na lepsze wyszedł? :harvest:
A i powiedz mi jeszcze czy lałeś ripen i po jakim czasie od plantona/ripena ścinałeś ??:smokee:
Czy jeszcze Ci został jeden ?:spalony:
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
powitać wszystkich :freak: troche mnie nie było z wiadomych przyczyn :smokee:
wszystkie krzaki już sciete.łączna ilość suszu z wszystkich plantów to około 350g więc jak na wysadzone w połowie czerwca to dały sobię radę :freak2:
jeśli chodzi o smoke raport i w ogóle ocenę odmian to moim zdecydowanym faworytem jest Early Pearl.zebrałem z niej 185g suszu więc całkiem sporo. materiał po 3 tygodniowym curringu wymiata :sunny:

zebra passiony za***iście przyswajały ogromne dawki plantona.brak znaków przenawożenia.smak wcale się nie z***ał,jest wręcz za***isty.myślę że odpowiednie "przystosowanie" plantów do tak dużych dawek daje tylko pozytywne wyniki.jeśli chodzi o ripen to nie używałem.flushowałem każdego krzaka 2 tygodnie przed ścinką.

Podsumowując : Był to mój pierwszy ale napewno nie ostatni out.Za jakiś czas zaczynam pierwszy indor więc to dopiero początek :sunny:
Dzięki wszystkim za komentarze i pomoc w trudnych chwilach. Fotorelacje uznaje za zakończoną.Do zobaczenia w roku 2011 oby był lepszy dla wszystkich <peace>
 

ognio

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2010
Postów
1,130
Buchów
1
flushowałem każdego krzaka 2 tygodnie przed ścinką.

nie pisz flushowalem tylko podlewalem, przez takie wypowiedzi ludzie potem mysla, ze flush i podlewanie woda to to samo, tymczasem flush to przlanie 4 krotna objetoscia donicy, czysta woda. na oucie flusha mozesz tylko zrobic roslinom ktore rosna w donicach.

pozdro i gratuluje udanego grow, powodzenia za rok
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
nie pisz flushowalem tylko podlewalem, przez takie wypowiedzi ludzie potem mysla, ze flush i podlewanie woda to to samo, tymczasem flush to przlanie 4 krotna objetoscia donicy, czysta woda. na oucie flusha mozesz tylko zrobic roslinom ktore rosna w donicach.

pozdro i gratuluje udanego grow, powodzenia za rok

gdybyś przejrzał i przeczytał posty w tej fotorelacji to wiedziałbys że zebra pytał mnie konkretnie o passiona x pp , które miałem w dwóch 10l wiadrach.
więc własnie je flushowałem :sunny:

dzięki i również bez przypału <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół