nasiona marihuany

Out 2010, - 2x passion #1

Wyszukiwarka Forumowa:

Pansztylecik

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2009
Postów
219
Buchów
0
Przyszedł czas na nowe fotki. Z niewiadomych przyczyn zwiędnął mi jeden ze szczytów. dokładnie to ten, który widać na ostatnim zdjęciu ktore dodalem w poprzednim poście ( widać samą dolną część tego szczytu ) łodyga nie jest ani złamana ani uszkodzona, nie wiem co sie stało. Ale zostawiłem jak jest moze się zregeneruje.

Tutaj ogólne zdjęcie planta, widać supercropping na 2 łodygach ( zdjecie bylo wykonane jako ostatnie, na kolejnych jest przed tym zabiegiem)

Ten zwiędnięty szczyt:







A tu makro, jednak jeszcze chyba nie sposób określić płeć
 

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1
tez tak sadze ze cipka bedzie ,ladny plancik swaja droga Powodzenia

Ja bym nie był tego taki pewny. Moje krzaki również tak wyglądały a były dużo większe. A tu ostatnio przychodze na spota a tam z 5 HH, 4 okazało się być panami z dorodnymi jajcami :/
 

Pansztylecik

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2009
Postów
219
Buchów
0
Z oględzin na żywo mogę stwierdzić, że to babka w 70%. W innych miejscach tez sie preflowery tworzą i raczej przypominają te żeńskie. Mocne krzaczenie się też chyba o czymś świadczy. Zastanawia mnie tylko ten jeden szczyt, czemu od tak sobie zwiędnął.
 

Pansztylecik

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2009
Postów
219
Buchów
0
Byłem dziś w odwiedzinach u mojego maleństwa, ten boczny szczyt który opadł, podniósł się, liście powiędły, ale boczne odrosty które ma dosyć ładne dalej rosną. ponaginałem boczne odrosty jeszcze bardziej na boki i do dołu. Planuję nagięcie głównego szczytu sznurkiem gdyż jest zdecydowanie wyższy od pozostałych i zrówna się wysokością i doświetlę lepiej schowane pod jego liśćmi szczyciki. Następne fotki gdy wypuści kwiatki, gdyż planty na wegu są nudne :crazy:
 

Pansztylecik

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2009
Postów
219
Buchów
0
Ja bym nie był tego taki pewny. Moje krzaki również tak wyglądały a były dużo większe. A tu ostatnio przychodze na spota a tam z 5 HH, 4 okazało się być panami z dorodnymi jajcami :/

No więc miał Pan rację. Aż sam się dziwię bo wszystko wskazywało na babkę, No ale jest jak jest. To mój jedyny plant na out więc zostawiam go jako "eksperyment" zobaczymy jaką moc będzie miał dojrzały męski osobnik. na pewno mocniejszy od takiego zerwanego gdy pojawią się zalążki jaj. Roślina ma ok 1m, była ostro trenowana LST, głowna łodyga leży praktycznie cała poziomo. Podlewam mixem gnojówka z pokrzyw+planton K. A Teraz konkrety, czyli fotki:

Tutaj jak widać solidna podstawa przy moim palcu wskazującym:

Macro głownego szczytu, widać, że zaczyna łapać fiolet, łodyżki też przebarwiają się:

Oraz dwie fotki takie ogólne planta, te pokrzywy w tle mają niecałe 2m:




Jakieś porady ile go trzymać? jakiś tydzień temu pojawiły się jajca. czy po prostu patrzeć jak się rozwija i samemu zdecydować kiedy kosa? Chce go potrzymać by żywicy nabrał trochę. Chcę z niego zrobić nalewkę i ewentualnie troche haszu z niego uzyskać, zależy ile tej żywicy wytworzy. W okolicy mogę na 90% powiedzieć, że nikt nie uprawia. a jak uprawia to trudno, będzie miał co sadzić na przyszły rok.
 
Ostatnia edycja:

Pansztylecik

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2009
Postów
219
Buchów
0
Co prawda tegoroczny out pechowy, ale dodam jeszcze parę słów co się działo przez ten czas. Passion jak widzieliście, męski się okazał. mimo, że miecha go trzymałem z nadzieją, że nabierze mocy, to lipa. śmierdzi, brak mocy do kosza poszedł <lol2> Ale, żeby nie było, że dupa a nie farmer ze mnie, to pokażę coś jeszcze :sunny: Pokazywałem raz czy dwa innego osobnika, eksperyment. pestka z karmy dla kanara. pokazywałem ją już kiedyś w innym temacie we wczesnym flo. O dziwo, mimo, że do końca nie doszła ( jeszcze rośnie na dniach ścinka, bo pleśń atakuje ) to moc moim zdaniem przyzwoita, po kilku lufach jest już przyjemnie. jak dojdzie do końca może być ciekawie.
Teraz trochę fotek:

Macro szczytu. widać, że trochę szronu się pojawiło:


tutaj ogólny wygląd jednego ze szczytów:


kolejne macro na inny szczycik:


Tutaj cały krzak, jak widać szczytów ma sporo:


Szczyty mają intensywny ostry zapach. mimo, że luźne i nienapuchnięte to jest ich mnóstwo. plant byłby 2 razy taki, jednak 2 razy poważnie chorował, musiałem ściąć wszystkie główne pędy, to co widać, to są odrosty. Te fotki z przed tygodnia, jak będzie jutro pogoda to wrzucę aktualne.

Tutaj temat który był inspiracją dla tego eksperymentu:
https://www.forum.haszysz.com/moje-dzieci-t4463.html

Jak widać, w karmie, też można trafić na różne ciekawe nasionka.
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
powiem ci ze ten plant nie wyglada jak typowa polska przemyslowka wloknista i nie mowie o tym ze jest przycieta.liscie zwlaszcza na szczycie sa inne przemyslowa ma dlugie zabkowane palce w lisciach topy ciemno brazowe no ale moc niestety to ma typowa dla odmian przemyslowych.juz dawno slyszalem taka miejska legende ze karma dla papug byla sprowadzana z indii bo papugi byly poniej bardziej rozmowne
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół