nasiona marihuany

Out 2010, - 2x passion #1

Wyszukiwarka Forumowa:

Pansztylecik

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2009
Postów
219
Buchów
0
Witam! ostatnia fotorelacja musiała zostać zakończona z prostego powodu, spot okazał się przypałowy jeszcze zanim się zaczęło zdążyło się skończyć, straciłem 9 automatów i 4 passiony. zostało 5 nasion passion z czego 1 nie wykiełkowało, a 2 zgniły w ziemi, już po wyjściu ze skorupki nie rozwijały sie jak 2 pozostałe. Znalazłem całkiem nowy spot. panny ( mam nadzieje ) mają dokładnie 2 tygodnie. Po 2 dniach pod jedną świetlóweczką poszły na ostre słońce i troche je przypiekło. jednak już się pozbierały i śmigają aż miło.

Teraz troche szczególów:
Nasiona: 2x Passion#1 od rootera
Data wysadzenia : 4.06.2010
Nawozy: Biohumus, nawóz z pokrzyw na veg + planton K na flo
Trening: LST, fima chyba podaruję sobie
Gleba: zastana na spocie, przekopana, ciemna i pulchna.
Szkodniki: Slimax obficie podsypany wokół dołków. między 2 plantami puszka z trocinami nasączonymi moczem.
Aktualne fotki:


Od piątku chce zacząć im dawać biohumus. Kolejne fotki za tydzień myślę.
 
Ostatnia edycja:

PanoramiX

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
177
Buchów
0
Poczekaj z Biohumusem do 3tygodnia zycia maleństw. Apropo pierwszego spota to najszczersze wyrazy wspolczucia:zjarany:
 

Pansztylecik

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2009
Postów
219
Buchów
0
w piątek będzie już prawie 3 tygodnie, połowę dawki jak im dam nie zaszkodzi, a muszą trochę podgonić bo dość późno wsadzone.
 

stachson

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2008
Postów
108
Buchów
0
Jestem w takiej samej sytuacji, tylko roślinki ciut mniejsze. Powodzenia
 

Pansztylecik

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2009
Postów
219
Buchów
0
No więc kolejna wizyta na spocie, i przy okazji zrobiłem fotki, Obie rozwijają się prawidłowo. Ta o 1 dzień starsza nie wyciąga się tak i bardziej krzaczy. ma już dobrze rozwinięte odrosty. młodsza trochę wyciągnęła szyję, ale ostatnio nie było u mnie zbyt dużo słońca, może dlatego. Miejscówka dobrze nasłoneczniona, więc jak doświeci dobrze, to powinny ruszyć. Zostały podlane połową dawki biohumusa. A tak wyglądają na dzień dzisiejszy ( ok 3 tygodnie ):

1 roślinka:

2 roślinka:


PS mam pewne przypuszczenia, że 1 to damka, drugi to facet. Ale jeszcze się okaże. Jeśli wyjdzie babka i facet 1 topek poświęce na pestki na przyszły rok. jeśli 2 babki też nie będzie źle. Gorzej jak 2 pedały wyrosną :freak2:

Klepus166, nie określiły się, ale jedna ewidentnie idzie bardziej w górę a druga bardziej sie krzaczy. Co prawda nie musi tak być, ale może.
 
Ostatnia edycja:

Ciastek

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2007
Postów
372
Buchów
0
okreslily ci sie juz??czy wróżysz z fusów??<joint>
 

mgr.Marley

New member
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
3
Buchów
0
sorry za syf..

Powiedzcie mi.. jak się zapyla roslinki albo jednego topa?
jeśli możecie to wytłumaczcie albo jak znacie jakiegoś posta na ten temat to dajcie linka.. :* buźka dryblaski xd
 

Ciastek

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2007
Postów
372
Buchów
0
najlepiej jakims miekkim pedzelkiem zbierasz pylek z mena i malujesz jedna galazke :smokee:
 

Pansztylecik

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2009
Postów
219
Buchów
0
Byłem dziś zajrzeć i podlać planty biohumusem, gdy podszedłem do tego mniejszego zobaczyłem, że upitolony w połowie. myślę, ktoś upie****ił go. ale po przyjrzeniu się, zobaczyłem, że są ślady gryzienia, stawiam na ślimaka, gdyż to co zostało, było w błyszczącym śluzie. Jednak to co zostało ( 2 liście i odrosty przy nich) dalej rosną, po prostu będzie miał fima przy 1 piętrze, no nic trochę szkoda, ale ważne, że plant żyje. Fotki po weekendzie dodam następne.
 

Pansztylecik

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2009
Postów
219
Buchów
0
Przepraszam za posta pod postem, ale jak widać fotorelacja nie cieszy się może wielką popularnością. Mimo to kontynuuję i mam zamiar dociągnąć to do końca. Ta jedna przegryzione przez tajemnicze zwierze chyba zdechnie, ale póki odrosty zielone, to trzymam ją. może odbije.
Ten passion co żyje jeszcze, ma się dobrze, dziś zrobiłem mu LST, 6 nowych odrostów powinno wyskoczyć do słońca teraz. Na razie dostaje biohumus przy każdym podlewaniu w średniej dawce. Do arsenału nawozów dojdzie niedługo nawóz z pokrzyw i uniwersalny do kwiatów. A tak prezentuję się na dzień dzisiejszy:









Dodane 30.06.2010 :

Ten ogryziony passion wraca do życia moim zdaniem. będzie mikrusek, ale żyje dalej i powolutku odbija. Ten z fotek radzi sobie świetnie, po LST 5 odrostów wyciągnęło się pięknie do słońca, dzisiaj poprawiłem jeszcze by wiatrakowe były wystawione na słońce, a jednocześnie nie przysłaniały młodych odrostów. Nagiąłem kawałek dalej, za jakieś 2 dni myślę, że będę miał 8 szczytów. Ale nie dam im żyć spokojnie i dalej będę naginał według uznania i potrzeby. Następne fotki poniedziałek lub wtorek.
 
Ostatnia edycja:

Pansztylecik

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2009
Postów
219
Buchów
0
Kolejna aktualizacje tej jakże emocjonującej uprawy. Zostałem z 1 passionem, tamten nie pozbierał się jednak. A tak prezentuje się ten passion który dalej rośnie:






Jak widać nagiąłem go. obecnie posiada 9 bocznych odrostów + główny szczyt. W miarę czasu będę ją tak naginał by każdy szczyt był maksymalnie naświetlony. Myślę, że jak na jeden tydzień to zrobił niezły postęp.

Tak jak obiecałem bonusik w postaci mojego noname w donicy 10l:
 
Ostatnia edycja:

Pansztylecik

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2009
Postów
219
Buchów
0
Co tu dużo gadać, rośnie jakoś mój samotny passion. Co niektore gałązki naginam w razie potrzeby, podlewam gdy ma sucho, słońca jak już pisałem ma od samego rana do samego wieczora, więc śmiga. Na razie jeszcze płci nie pokazuje ale liczę, że będzie to babka. A tak prezentuje się plant na dzień dzisiejszy ( nieco ponad 40 dni życia):



Butelka 1,5, dla lepszej orientacji co do wysokości:

A tutaj młodziutke odrosty na bocznych gałązkach:


PS tak jeszcze dodam dla jasności, na niektórych zdjęciach roślina może wyglądać na oklapniętą, faktycznie jest sztywna i bardzo dobrze rośnie, to jest wynik mojego naginania ;] po takim naginaniu przynajmniej pare godzin doświetlę te dolne odrosty. To na tyle odemnie, następne fotki po weekendzie jak zwykle z resztą. Może ktoś w końcu odważy się skomentować, ale uważam, że jeśli nikt nie pisze, znaczy wszystko okej. ja sam nie widzę żadnych problemów.
 
Ostatnia edycja:

kilosqna

New member
Rejestracja
Mar 20, 2010
Postów
1
Buchów
0
ziomuś jesteś pewien ze to passiony? z tego co mi wiadomo to passion 1 to indica ,a indica ma siedmiopalczaste liście.na twoich zdięciach wyraźnie widać dziewięciopalczaste liście czyli to jakaś sativa.:smokee:
 

noXXXfear

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2010
Postów
38
Buchów
0
niezle, tez mam passiony i mniej wiecej w tym samym czasie wysadzone zapewne:)
 

Pansztylecik

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2009
Postów
219
Buchów
0
Pestki mam od rootera, a on już ma trochę stażu tu na forum i raczej jakiegoś badziewia by nie podesłał. To jest F2 więc mogły się jakies cechy recesywne ujawnić czy coś. Drugi miał chyba bardziej indyjkowe liście, ale coś mi go zjadło. stawiam na zająca albo królika. Mniejsza o to, zadowala mnie jej postęp we wzrośnie i teraz czekam aż pokaże płeć. Nawet jak męszczak to przytrzymam dłużej bo to mój jedyny plant.

noXXXfear, ten passion widoczny na zdjęciach wyszedł z ziemi bodajże 1 czerwca.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół