nasiona marihuany

Psychoaktywne ropuch - hodowla.

  • Autor wątku Kot z Cheshire
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

facialtissue

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
126
Buchów
1
No nie byłbym taki tego pewien , ropuchy chyba nie są przyzwyczajone do bronienia się przed ludźmi gdzie musiałyby stosunkowo dużo jadu produkować w porównaniu z układem nerwowym innych zagrażających jej zwierzętom.

I tak rly to cię kompot z bananów nijak nie wyklepie , no chyba że masz zamiar podgrzać wodę do temperatury 200-300 st. C :freak:
"...Bufotenina w śladowych ilościach występuje również w skórce banana, wytrącając się z niej podczas ogrzewania go w wysokiej temperaturze (200-300 st. C)."
 

szalony_ogrodnik

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2008
Postów
214
Buchów
1
Żabka wytwarza substancje w stresie, to będziesz miał problem jak sie do ciebie przyzwyczai, a może nawet polubi...<lol>
 

All Bundy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2010
Postów
514
Buchów
0
No nie byłbym taki tego pewien , ropuchy chyba nie są przyzwyczajone do bronienia się przed ludźmi gdzie musiałyby stosunkowo dużo jadu produkować w porównaniu z układem nerwowym innych zagrażających jej zwierzętom.

I tak rly to cię kompot z bananów nijak nie wyklepie , no chyba że masz zamiar podgrzać wodę do temperatury 200-300 st. C :freak:
"...Bufotenina w śladowych ilościach występuje również w skórce banana, wytrącając się z niej podczas ogrzewania go w wysokiej temperaturze (200-300 st. C)."
a ja slyszalem ze te banany toprawda tyle ze sie pali :
obierajac skurke banana trafia sie na takie jakby wloski suszy sie je i pali a droga wersja to na koncu banana w wewnetrznej stronie skorki jest taki storzek wzrostu taki czarny suszy sie i pali tyle , tyle ze nie wiem ktora wersja jest prawdziwa o ile jakas wogle jakas jest prawdziwa nie probowalem jeszcze a slyszalem o tum kilka lat temu jak jeszcze doszkoly chodzilem
 

jestemadam

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2010
Postów
195
Buchów
0
I tak rly to cię kompot z bananów nijak nie wyklepie , no chyba że masz zamiar podgrzać wodę do temperatury 200-300 st. C :freak:
"...Bufotenina w śladowych ilościach występuje również w skórce banana, wytrącając się z niej podczas ogrzewania go w wysokiej temperaturze (200-300 st. C)."

Do piekarnika wrzucasz a później zjadasz jak ostygnie;]
Grillowałem kilka razy banany ale nic mi po nich nie było/
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Banany to mit, obalony wielokrotnie na łamach hyperreala :D
 

raspbery

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
689
Buchów
0
no ładnie chłopaki już zaczynją ropuchy ćpać :)aha i jeszcze powstaje pytanie ile liźnieńć żeby nie przedawkować :)
 

boloo

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2009
Postów
81
Buchów
0
musisz jej stwozyc mikroklimat odpowiedzi to po pierwsze po drugie takie zabki nie sa tanie po 3cie polizesz i sie nie wylizesz !:) ps tez o tym kiedysz myslalem hehe
 

aress16

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2010
Postów
61
Buchów
0
xD mikro klimat to podstawa dla takiego stworzonka ja ostatnio takie żabki widziałem jak na giełdzie byłem nie wiem gdzie chcesz takie kupić ja znalazłem ziomka i mi chciał za 150zł opylić nie wiem czy to dobra cena czy nie ale takie mnie nie rajcują potwory xd jak wyżej pisałem ja wole węże ale mniejsza popatrzyłem jak będziesz asortyment na giełdzie jakiejś brał to wyjdzie ci jakieś350-500zł sprzęt plus żabka ze sklepami typu kakadu gorzej spodziewaj sie ceny za asortyment takiej jak wyżej z tym że na żabę już nie licz (pytałem znajomka od gadów i płazów w kakadu i powiedział że takich stworzeń narazie nie posiadają więc w takich sklepach już problem możesz mieć zostaje ci prywatny hodowca ) co do dawkowań stosowań i tych już w tym temacie słynnych "bananów" już sie nie wypowiadam ale jak najbardziej życzą ci z nimi powodzenia ;)<lol>
 

drugscat

Active member
Rejestracja
Kwi 26, 2010
Postów
29
Buchów
0
Ja zarzucałem ropuchę i nie polecam. Tęga baja i ostra petarda, ale dzwoni w uszach, serce wali, nudności i ślina taka dziwna trzeba spluwać często.

Co do bananów to jest kit. Zjarałem dwie skóry z aluminiowej rury od odkurzacza ogrzewanej na grubo rozfajczonym grillu i tylko z braku tlenu mi się w głowie zakręciło. Możliwe że to jakaś konkretna odmiana bo odmian bananów jest bez liku (są nawet takie co trzeba ugotować żeby zjeść). W gruncie rzeczy takie z warzywniaka nie klepią.
 
Z

Zlocisz1234

Guest
Ja zarzucałem ropuchę i nie polecam. Tęga baja i ostra petarda, ale dzwoni w uszach, serce wali, nudności i ślina taka dziwna trzeba spluwać często.

Co do bananów to jest kit. Zjarałem dwie skóry z aluminiowej rury od odkurzacza ogrzewanej na grubo rozfajczonym grillu i tylko z braku tlenu mi się w głowie zakręciło. Możliwe że to jakaś konkretna odmiana bo odmian bananów jest bez liku (są nawet takie co trzeba ugotować żeby zjeść). W gruncie rzeczy takie z warzywniaka nie klepią.
Na serio czy tylko tak pier**lisz ?
Lizałeś tą żabe czy co tam jej robiłeś ? , jaki gatunek ?
Myślę ,że chyba lepiej by było zasadzić trochę tej trawy co zawiera DMT ale to trzeba by robić ekstrakcję ,a to odpada niestety ;/
Jak ktoś to sadził to niech pokaże fotorelację xD

PS. Wiem dlaczego w bajkach ,gdy pocałuje się ropuchę ,ona zamienia się w piękną królewnę :D
 
Ostatnia edycja:

drugscat

Active member
Rejestracja
Kwi 26, 2010
Postów
29
Buchów
0
Jak się ostro podrażni tą ropuchę to wystarczy ją dotknąć końcem języka i nie wolno jej brać w gołe ręce. Przez sekundę czujesz takie jakby mrowienie-prąd w ustach i po chwili zaczyna serducho kołatać. Ile czasu mija od zażycia do wejścia nie jestem w stanie określić, ale niedługo. Ja ropuchę waliłem w usa jak u rodzinki byłem to kuzyn mi dał spróbować wszystkiego co tam można dostać. Biorąc ropuchę trzeba uważać. Pies tego kuzyna zaatakował tą ropuchę jak puściliśmy ją na trawnik. Tylko raz kłapnął ją paszczą od razu uciekł i za 15 minut zszedł za domem biedaczysko, a to nie był byle pudel tylko 50kg pitbulla. Pewnie miał niezłą jazdę przed zgonem^

Lepsze jest lsd jak w dużej dawce pociśniesz tylko ciężko o ten bajer w naszym kraju. Przy okazji zapodam lekkiego offa. Napisałem posta w dziale "czechy"=>"cieszyn" http://www.forum.haszysz.com/czechy-cieszyn-t15977.html byłbym wdzięczny za odpowiedź obeznanej osoby.
 

Farmer's

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2010
Postów
117
Buchów
0
Ile osób się naćpa jedną żabą? Roz***ałeś mi konstrukcje rzęs:crazy:
 
G

Gość

Guest
musisz jej stwozyc mikroklimat

w boxie u kocurka bedzie dobry mikroklimat - dużo wilgoci

a z żaby to tylko ciasto i banany też można dodać

takie ciasto ropuchowo-bananowe - pewnie palce lizać heheh
 

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
Bufo alvarius to jedyna żaba godna uwagi, sprzedawana i rozsyłana na teranie USA. Żeby ją tu ściągnąć trzeba by bylo ladnie zagadać, choć wątpie czy sie uda:p. Drogie te psychodeliczne płazy, niecałe 300$ za parke jak dobrze pamietam.
Inne ropuchy Bufo mają duzo toksyn i mało bufoteniny oraz 5-meo dmt.
Żaby to stworzenia zywe, które mają prawo do swobodnego zycia, nie ograniczajmy ich istnienia jedynie do roli upie****aczy, które żyja po to by być lizane przez oblesnych narkusów:D. Kocie zostaw te biedne zaby w spokoju, pouprawiaj lepiej grzyby psylocybinowe.

Wiecie juz chyba skąd sie wzieła bajka o całowaniu żaby, która zmienia sie w księżniczke:p?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół