nasiona marihuany

Psychoaktywne ropuch - hodowla.

  • Autor wątku Kot z Cheshire
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

facialtissue

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
126
Buchów
1
W Polsce ten narkotyk jest nieklasyfikowany , więc bez problemu zakupisz go w internecie bez przypału... chociaż polizać żabkę to jak palić ekostaffik :freak:
 

aress16

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2010
Postów
61
Buchów
0
wiesz nie wiem jak dokładnie jest z żabami ale hoduję pytony i tym podobne stwory i powiem tak na takie stworzonko wymiary pomieszczenia to jakieś z 30 głębokości 50-70 szerokość i z 30-35 wysokość a oświetlenie to jedna żarówka terrarystyczna z 25w powinna w zupełności starczyć co do reszty twoich pytań to pewny nie jestem ale taka ropucha te substancje o które ci chodzi o ile dobrze pamiętam wytwarza przez całe życie i gównie w stresie jako mechanizm obronny. ps. do takiego stworzonka masz wybór terrarium lub akwarium ( ja bym wybrał akwarium tańsze i nie ma przeciwwskazań jak naprzykład w wypadku :crazy:węży) i powodzonka życzę:crazy::crazy::crazy:
 
G

GbUr

Guest
Co do hodowli to raczej nic z tego chyba nie będzie bo musiał byś ją karmić tym co je w naturalnych warunkach ,dzięki pokarmowi który szamie wytwarza
ten 5-MeO-DMT...

np: mam mrówki afrykańskie które jedzą trujące liście i wytwarzają trujący jad..
a ja karmie je czymś innym i jak cie upier...ii to nic żyjesz i ruchasz dalej
 

aress16

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2010
Postów
61
Buchów
0
aha zapomniałem temp. najlepiej utrzymuj tak od 21-28 stopni i będzie git<lol>
 

aress16

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2010
Postów
61
Buchów
0
miałem żeby i powiem ci kocie nie spodziewał bym się po nich więcej niż z 5 lat ale takiego fisia jeszcze nie miałem więc wiesz nie jest to info na 100% nie ma sprawy miło mi że mogłem pomuc ;)
 
G

Gość

Guest
Widzę, że demoty się ogląda :D
Ale poważnie będziesz lizał żabę???
Bless
 

facialtissue

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
126
Buchów
1
"Bufotenina – 5-OH-DMT – 5-hydroksy-N,N-dimetylotryptaminaorganiczny związek chemiczny, psychodeliczna substancja psychoaktywna. Jest alkaloidem, występuje w jadzie niektórych ropuch, w roślinach, grzybach a także w organizmach niektórych ssaków. Nazwa tej substancji pochodzi od gatunku ropuch Bufo..."

...Bufotenina w śladowych ilościach występuje również w skórce banana, wytrącając się z niej podczas ogrzewania go w wysokiej temperaturze (200-300 st. C)."

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bufotenina
 
K

Kot z Cheshire

Guest
"Bufotenina – 5-OH-DMT – 5-hydroksy-N,N-dimetylotryptaminaorganiczny związek chemiczny, psychodeliczna substancja psychoaktywna. Jest alkaloidem, występuje w jadzie niektórych ropuch, w roślinach, grzybach a także w organizmach niektórych ssaków. Nazwa tej substancji pochodzi od gatunku ropuch Bufo..."

...Bufotenina w śladowych ilościach występuje również w skórce banana, wytrącając się z niej podczas ogrzewania go w wysokiej temperaturze (200-300 st. C)."

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bufotenina

no to jakby polizać tą żabkę i wypić herbatę ze skórki od banana to hoho, niezła jazda.

tego banana by ktoś wypróbował i napisal jak było. bo może się nie opłaca żaby kupowac jak to samo z banana będzie?

jest ochotnik?
 

aress16

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2010
Postów
61
Buchów
0
z banana napewno ci tyle samo nie wyjdzie niż z takiej ropuchy xD:pr:
 

Piotruś

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2007
Postów
112
Buchów
0
A trzeba lizac, nie można całej zjeść? Na zdjęciu wygląda apetycznie
 

facialtissue

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
126
Buchów
1
"z banana napewno ci tyle samo nie wyjdzie niż z takiej ropuchy xD"

a skąd ta wiedza ? pochwal się ile taka żaba jest w stanie naprodukować w określonym czasie , może to bardziej się opyla :pr:
 

aress16

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2010
Postów
61
Buchów
0
wiesz patrząc perspektywicznie tych bananków na "kompocik" troche se kupisz a ta ropucha cały czas to produkuje więc może na pare razy by i sie te banany opłacały ale na dłuższą mete ropucha produktywniejsza bo wiesz ile tych bananów będziesz kupował a taka ropuszka czy dwie w perspektywie czasowej sie zwraca no chyba że chcesz tak na sprubowanko sobie coś takiego walnąć to zgadzam sie z tymi bananami o ile to prawda jest:pr:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół