nasiona marihuany

Pierwszy out otwartapestka.info

Wyszukiwarka Forumowa:

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Cy wiecie moze co to za robaki i czy sa one grozne dla mojej roslinki? Ostatnio jak bylem na spocie to na jednym z krzaków było ich mnóstwo.

 

darekotfusz

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2010
Postów
255
Buchów
0
to są mszyce i nie wszystkie (gatunki) , ale są groźne ja też mam na swoich panienkach ludzie z forum polecali karate więc wczoraj zastosowałem zobacze za 10 dni czy działa bo wyjeżdżam
 

Pansztylecik

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2009
Postów
219
Buchów
0
to nie mszyce. moim zdaniem nie powinny zaszkodzić roślinie te owady, co najwyżej troche podskubią listki, ale może są mięsożerne. Ja bym sie nimi nie przejmował zbytnio.
 
D

delete

Guest
ja te robaki nazywam ,,śmierdziuch" poniewaz wydaja nieprzyjemny zapach jak czują zagrożenie :D
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
zgadza się są to Śmierdziuchy:):freak:
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
hehe ja nic nie czułem Mi tez sie wydawało ze nic nie zjedza bo bylo ich z 30 na jednej roslinie a zaden z listków był nie naruszony. Wolałem sie upewnic.
 

ThisIsThis

Member
Rejestracja
Cze 24, 2010
Postów
8
Buchów
0
Myślę , że nie są szkodliwe , a zwabia je tylko zapaszek twojej roslinki;P
 

olek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2010
Postów
555
Buchów
0
To jest robak z rodziny pluskwiakow nie martw sie nic nie zrobi :D
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Ostatnio duzo pada, pewnie nie tylko u mnie. chciałbym zapodac trochę nawozu jednej roslince ktora kwitnie. Interesuje mnie czy mogę mimo deszczu podlac roslne z rozcienczonym nawozem np w 1 litrze wody.
 

Trusarz

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2008
Postów
84
Buchów
0
Te skurczysyny rzeczywiscie śmie****ą:D U moich 2 roslin są takie pluskwiaki, tyle ze ciemno brązowe z żółtą kropką na górze. I obie w łodygach mam dzióry z których wyłaża małe robaczki oraz wyżarte skrzyżowania pień-gałązka u dołu rośliny. Sprawdz czy nie masz tego samego, moge się mylić.... Ale mi one są podejrzane o dosyć spore szkody.:zjarany:
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
u mnie co idę na spota to one są ale nie widac żeby robiły coś moim roślinom. Gdyby je zjadały to już dawno nie miałbym jednej. A tak po za tym interesuje mnie co one jedzą? Jeśli rośliny to dlaczego nie ruszają gandzi?? Niedługo wrzucę nowe foty oraz te które przypadkowo usunąłem i podatuje je. Pozdro
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Witam dzis wstawiam nowe foty. Niestety jedna z roslin okazała sie byc facetem, wiec poszła na makumbe. Zostało ich 7 w tym jedna podkopana przez kreta i marnie wygląda. Czy jest jakiś środek na krety? Myślałem o przesadzeniu rośliny ponieważ kret cały czas tam ryje. Co wy na to?
Zdjęcia z 4 sierpnia:





Ta jako jedyna kwitnie już dwa tygodnie. Te nie trenowane pokazują dopiero płec a te po LST jeszcze nie.






No i ta podkopana przez kreta:
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Witam mam pytanie czy moge uzyc dolomitu w fazie kwitnienia i czy to nie wplynie negatywnie?
 
G

Gość

Guest
smialo mozesz sypac dolomit, tylko nie wiem po co bo planty na zdorowe wygladaja
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
zdjecia sa stare ostatnio bylem na spocie i zaobserwowalem ze dolne liscie zolkna. Napewno nie jest to brak azotu.Juz mialem taka sytauacje i sypnalem dolomitem i pomogło. Dzis wstawie nowe foty. Aha ta podkopana przez kreta okazała sie byc meska:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół