nasiona marihuany

Pierwszy out otwartapestka.info

Wyszukiwarka Forumowa:

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Są to zdjęcia 4 roślin. Tak myślałem ze to za wcześnie żeby rozpozna płec. Fajnie jak były by żeńskie.
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Byłem wczoraj na spocie i okazało się ze jedna z roślin jest męska. Reszta wydaje mi się ze są to kobiet. Nie długo wrzucę foty. Mam jeszcze dwie pestki i interesuje mnie czy mogę je jeszcze wysadzi. Nie wiecie czy nasiona z otwartej pestki to af?
 
G

Gość

Guest
Właśnie z otwartej pestki też chyba są automaty ja mam z tam tąd nasiona i jedna roślina kwitnie ;):zjarany:
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Oto zdjęcia 5 z 8 roślin pozostałe 3 na innym spocie i niestety jedna okazała się męska wiec dziś go usunałem i zamaskowałem ślady po nim. Na dwóch roślinach zastosowałem na razie lekkie LST.



 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Postanowiłem zrobi nawóz z pokrzyw. Do 5 litrowej butli wpakowałem około kilo pokrzyw. I tu chciałem zapyta się was: jak dawkowac ten nawóz? jakie proporcie na 5 litrów wody? Z góry dziękuje za odpowiedź
 
G

Gość

Guest
Gnojówka z pokrzyw
Na dno pojemnika niemetalowego układamy pokrzywy (ok. 1/4 wys. pojemnika) i zalewamy wodą. Pojemnik przykrywamy i starmy się codziennie raz wymieszać fermetująca ciecz. Po około 2 tygodniach nawóz jest gotowy (powinien się już nie pienić i pachnie niezbyt pięknie). Podlewać rośliny wodnym roztworem gnojówki (ok. 50 ml gnojówki na 5 l wody).
 

Joe Szklaneczka

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
276
Buchów
0
Przepis GOODD , ale z tym dawkowaniem to sciema ... przy jego plantach to w proporcjach 1:1 powienien lac ... ale zrobi jak zechce :):) Niech za pierwszym razem podleje np 1:2 a pozniej zwiekszy dawke jak bedzie GIT .. Powodzenia :smokee::smokee:
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
No nie wiem czy w proporcji 1:1. Biorąc 5 litrów wody to 5 litrów gnojówy. Nie znam się ale na tym ale to na pewno za dużo by było.
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Witam dodaje nowe zdjecia. Przez pomyłke usunąłem album i nie ma poprzednich zdjęc, Mam nadzieje ze te wystarcza. Zdjecia 5 roslinek z jednego spota. Na drugimm mam jeszcze dwie lecz nie sa zbyt okazałe. Oto zdjecia:
Na tej zastosowałem LST i juz widac odrosty ktore pną sięw górę

Ta juz zaczyna kwitnąc jest jedną z największych


Ta tez juz zaczyna powoli kwitąc


Następna


Ta ma wygiętą łodyge ponieważ stosowałem LST. Musze ją juz nagiąc lecz nie mialem drucików

Na tej tez LST było. Niestety jest ona duzo mniejsza od poprzednich

Tak więc 8 z 9 rosliń okazało sie żenskich:jaraczz:
 
G

Gość

Guest
Zamiast drucików proponuję ci wbić porządnego badyla w ziemię inaczej za parę tygodni siła roślin powyrywa ci te druciki z ziemi.
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
pisząc druciki miałem na myśli drut wbity w ziemie na około 20 cm. Gleba koło dołka na roślinę jest tak twarda ze badyla nie da rady wbic a drut z pewnosią w niej pozostanie i nic go nie wyrwie. A co sadzicie o roslinach prosze o jakies ewentualne rady.
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Oto nowe zdjęcia. Te pierwsze dwa to jednej rosliny ktora juz kwitnie. A to ostatnie to z drugiego spota na ktorym sa dwie damy.


 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Witam po dłuzszej przerwie oto zdjecia 6 roslin z jednego spota. Ostatnio pojawił sie problem żółkna mi dolne liscie i pojawiaja sie na nich takie brązowe plamy. Czego to moze byc wina. Dolomit sypałem w poniedziałek, Uzywam biohumusa i plantona. W czasie upałów podlewam co 3 dni. Ponizej rowniez zdjecia tych lisci.






Oto liscie ktore żołkna. Sa to dolne liscie



 

Tawerman

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2010
Postów
331
Buchów
0
Moje planty tęż zrzucają dolne liście ale wydaje mi się że jest tak bo poprostu są zbędne. Za to na ich miejsce wyrastają nowe świeże listki u Ciebie też rosną nowe listeczki??
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
no własnie nie widac nowych lisci i nie martwilo by mnie to usychanie ale to za duzo lisci odpada. Chodze na spota co pare dni i ciagle nowe liscie odpadaja
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół