nasiona marihuany

Pierwszy out otwartapestka.info

Wyszukiwarka Forumowa:

grzęda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
45
Buchów
0
Nie z ksiazek wyczytalem .... :crazy: proste ze ciekawosc mnie nie raz zrzerala i cisnienie dopie****alo to sie suszylo czasem na szybkosci: skarpeta i suszara, mikrofala w garnku na kuchence itp itd.... Wcale bnie mam sie czym chwalic bo dumny z tego nie jestem, ale palonko traci na mocy no i oczywiscie na jakosci = mowie teraz zero przyjemnosci poczekaj do zbiorow cierpliwosci <lol>
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Mam jeszcze pytanie odnośnie Ripenu. Co ile go la. Chciałem zastowsowac trzy dawki zaczynając od 5 ml/l drugie 7 ml/l i trzecie 10 ml/l. Czy mogę go lac co 3 dni w takich dawkach?
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Wszystko ładnie puchnie. Szczególnie fascynuje mnie ta purpurowa odmiana. Czy wiecie może jak się nazywa? Oto foty.














 
Ostatnia edycja:

mjtox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 30, 2010
Postów
1,163
Buchów
1
to może nie być purpurowa odmiana tylko kwiaty tak się przebarwiają bo niska temperatura już panuje na zewnątrz
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
A czy wiecie może ile jeszcze im zostało do sciecia. Jak duze powiekszenie by musiała miec lupa żeby było widac triochimy?
 

mjtox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 30, 2010
Postów
1,163
Buchów
1
na lupie 30x już zobaczysz dobrze wszystko.
 
D

delete

Guest
na lupie 30x już zobaczysz dobrze wszystko.

10x tez cos tam zobaczysz ;) polecam
pocket-microscope 45x, tanizna, taka lupka jubilerska z swiatelkiem.

poszykaj na ebayu, cos kolo 3$ z przesylka juz ;) user tomtom ;)
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Lupa już zamówiona na allegro o powiększeniu x20. Powinno wystarczyc? Mam jeszcze pytanie ile dni po laniu ripenu mogę zrobic flusha?
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Musiałem ściac pierwsza rosline z powodu pleśni. Troche zaniepokoiło mnie to ze po wstępnym manicure dużo kokonów usunąłem interesuje mnie czy reszta mimo to moze zacząc pleśniec? Szusza sie one w starej obudowie komputera a te mniejsze ktore musiałem odciąc w pudełku po butach. Sa porozkładane i nie dotykają się. Czy wszystko dobrze zrobiłem.


 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Witam topy szusze w szafie włączającz na godzine dwa razy dziennie wentylatorki. Czy dobrze robię?
 

ognio

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2010
Postów
1,130
Buchów
1
Witam topy szusze w szafie włączającz na godzine dwa razy dziennie wentylatorki. Czy dobrze robię?

mysle, ze nie zle. ja coprawda mialem wlaczone wenty 24h i filtr tez, ale to glownie przez wysoka wilg. w boxie.
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Witam.
Fotorelacje zakonczona. Z 6 krzaków jakie mi pozostały wyszło cos kolo 400g. Jak na pierwszy raz wydaje mi sie ze niezle. Jedne mocniej kopia drugie słabiej. tylko jedna z roslin nie kopie wogóle mimo ze miała najbardziej intesywny zapach i pokryta była duza iloscia zywicy. Na nastepny rok planuje zakupic pestki w jakims sklepie a nie z op. Do zobaczenia za rok:smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół