nasiona marihuany

Pierwszy out otwartapestka.info

Wyszukiwarka Forumowa:

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Witam Jest to mój pierwszy out. Nasionka z otwartej pestki pakiet podstawowy. Na razie maja około miesiąc. Wcześniej były dwa tygodnie pod hps. Nawozy biohumus forte. Gleba z nad rzeki+ styropian.(Na gore dalem ziemie ze spota dlatego) A oto moje osiem sadzonek:) Pozdro Prosze o komentarze.








 
Ostatnia edycja:

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Witam dziś wstawię nowe foty. Dziwi mnie brak komentarzy.
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Zdrowe Planciki trzymaj tak dalej:) Powodzenia
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Oto kolejne zdjęcia. Na razie tylko 5 roślin ponieważ byłem na jednym spocie. Do drugiego mam trochę dalej. Podsypałem je dolomitem i ładnie rosną.



Ta troche mała. Nie wiem dlaczego ma już ponad miesiąc.

 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Gitarowo wyglądaja...Zdrowo...Mimo tego że to Twój pierwszy out nie dygaj śię ich przytrenować...LST nawet dla amatora nie jest trudne w wykonaniu a napewno nie będziesz żałował.Pozdro i z farte:yeahh:m
 

PanoramiX

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
177
Buchów
0
Apropo tego braku komentarzy: idzie Ci za***iscie i nie ma powodu do doradzania Ci w jaki kolwiek sposob, a poza tym pewnie wieksza czesc z Nas (outdorowcor) nie chce popasc w kompleksy przy Twoich plantach dlatego nie komentuje. :spalony: Ale jak to mowia...: nie chwal dnia...


Powodzenia! Bd zaglądał:harvest:
 

kocurek

Active member
Rejestracja
Maj 9, 2010
Postów
29
Buchów
0
Mozesz juz zrobic lst, chyba najlepsza pora, bo masz juz spokojnie 5,6(albo zle widze) parti lisci. Przytnij jak najmniej, doslownie sam czubeczek, chyba ze zrobisz sobie klona wtedy utnij z ostatnia partia lisci. ja bym tak zrobil bo twoje planty sa juz naprawde duuuze:spalony:a klonik to zawsze wiecej szyszek na koniec:bounce: pozdro
 

Peter15

Member
Rejestracja
Mar 17, 2010
Postów
24
Buchów
0
Mozesz juz zrobic lst, chyba najlepsza pora, bo masz juz spokojnie 5,6(albo zle widze) parti lisci. Przytnij jak najmniej, doslownie sam czubeczek, chyba ze zrobisz sobie klona wtedy utnij z ostatnia partia lisci. ja bym tak zrobil bo twoje planty sa juz naprawde duuuzea klonik to zawsze wiecej szyszek na koniec pozdro
On się pyta o lst a nie o fim. A tak w ogóle to zrobiłeś fima? Bo jak nie to powinieneś zrobić. Lst też możesz spokojnie robić
 

Magik_zm

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
312
Buchów
0
Fima nie bede robic. Na pierwszy out wystarczy mi LST. w nastepny sezonie kupie wiecej nasion i bede eksperymentował :yeahh:
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
fim to podstawowy i prosty sposob treningu robisz go i zapominasz sprawdz na kilku krzaczkach niczym nie ryzykujesz
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
śmiem zaniechać twych rad, ja zaś jestem zdania iż za wcześnie by się cieszyć.:bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół